Jak na věc


balíčky z anglie za pár kaček

3 dny s koňmi pro pokročilé (3 dny / 2 noci)

    Cestovní balíčky Vám zprostředkovávají zpáteční letenku z Prahy, nebo Vídně (včetně všech tax a poplatků) a ubytování ve výborně hodnoceném hotelu 3* se snídaní.
    Cestovní balíček do Madridu zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, Berlína, nebo Bratislavy (včetně všech tax a poplatků) + ubytování ve výborně dostupném hotelu.
    Maximální trénink, maximální síla a odstranění únavy. To vše dokáží kvalitní nakopávače! Kvalitní předtréninkové nakopávače se slevou až 37%! Vybereš si a zkusíš nějaký?
    Hlavní město Katalánska Vás přivítá bohatou architekturou, množstvím památek, obchodů, reastaurací a barů. Cena zahrnuje zpáteční letenky + vybraný počet nocí v 3* hotelu NH Hesperia Sant Joan.
    Hlavní město Katalánska Vás přivítá bohatou architekturou, množstvím památek, obchodů, reastaurací a barů. Cena zahrnuje zpáteční letenky + vybraný počet nocí v hotelu v centru města.
    Při nákupu nad 1200,- a 2200,- Kč Vám dáme DÁREK ZDARMA! Iontový nápoj 500g (3 příchutě), nebo BCAA+GLUTAMINE 200 kapslí + Proteinovou tyčinku EVOQ 60g.


Wellness pobyty v Čechách, Slovensku a Maďarsku

    Tenerife bývá pro své přívětivé klima vyhledávaná destinace v průběhu celého roku. Cestovní balíček zahrnuje ubytování v 3* hotelu Annapurna Tenerife s All Inclusive, transport a zpáteční letenku.
    V ceně Cestovního balíčku zpáteční letenka z Prahy, nebo Vídně + vybraný počet nocí v hotelu Ibis Amsterdam Airport + transport z/na letiště + lístky na květinový festival Keukenhof
    Cestovní balíčky do jedné z nejnavštěvovanějších světových metropolí nabízí letenky z Prahy, Brna, Ostravy, nebo Bratislavy a ubytování v 3* hotelu Premier Inn London Hanger Lane.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00