Jak na věc


badoo cs

Než odjedete na dovolenou, tak nesmíte zapomenout!

    V ČR je Badoo používán různými uživateli jinak. Někteří jsou tu jen pro sex a hledají výhradně krátkodobé dobrodružství, zatímco jiní si nejsou opravdu jistí, co chtějí, a používají Badoo pro nekonečné flirtování a chatování. Jiní hledají vážný vztah. Vzhledem k tomu, že uživatelé Badoo mohou mít řadu motivací, měli byste se pokusit dát svým protějškům co nejdříve vědět co hledáte, což oběma stranám ušetří spoustu času, pokud jsou vaše cíle odlišné. Pokud jste si jisti, že hledáte jen sex, možná budete chtít zvážit hledání přímo na aplikaci pro sexuální seznamování.
    Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána částka odpovídající ceně za zaplacené zboží. Poštovné při vrácení zboží si hradí kupující sám.
    Hlavní výhodou aplikace je, že můžete vidět, kteří členové jsou v bezprostředním okolí a můžete je kontaktovat přímo. Můžete také zjistit, zda je určitý uživatel online ve stejnou dobu jako vy. Funkce vyhledávání v aplikaci je geografická: pomocí GPS vám vyhledá lidi ve vašem okolí, kteří odpovídají vašim předem definovaným charakteristikám (věk, pohlaví, důvod pro vyhledávání atd.).
    Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.
    Navíc se snažte být aktivní a přihlašovat se každý den. Pokud se přestanete často přihlašovat, systém předpokládá, že již partnera nehledáte. Být aktivní se vyplatí!


Dětské zimní čepice KILPI HEAVEN-J tmavě modrá

    Všechny seznamovací weby a aplikace potřebují vydělat peníze, protože je třeba zaplatit jak servery, tak tým pro poskytování služeb zákazníkům. Zákazníci navíc očekávají, že skutečný produkt – aplikace – bude neustále zlepšován. Od vydání první verze v roce 2006 se značka Badoo hodně vyvinula.
    V případě vrácení pouze části věcí z objednávky bude přepočítána částka o objemovou a věrnostní slevu, popř. jiné slevy uvedené na faktuře a týkající se vráceného zboží.
    V případě, že zákazník uplatnil v objednávce Dopravu zdarma při nákupu nad 999 Kč a při vrácení části objednávky zbylá část objednávky nedosáhne částky 999 Kč, bude při vrácení peněz na účet odečteno 59 Kč za poštovné a 30Kč za dobírečné (pouze pokud bylo zboží zaslánou dobírkou), jako by se stalo v případě, že zákazník neobjedná nad 999 Kč.
    * Česká pošta - garance dodání do druhého dne: možnost sobotního doručení, nelze uplatnit dopravu zdarma, nelze uplatnit na doručení ve svátky a neděli.
    Prémiové členství na Badoo se nazývá Super Powers. S ním získáte v komunitě tzv. "Supersílu", a pak ji můžete lépe, cíleněji a efektivněji používat. Zejména vám dávají lepší viditelnost ve výsledcích vyhledávání – což je jedna z největších výhod placeného upgradu Badoo.


Dámská čepice IceDress Badoo černo/modro/žluto/růžová

    Ačkoli Badoo není – podle našeho názoru – nejlepší seznamovací aplikací v České republice, skutečnost, že můžete flirtovat zdarma znamená, že nemáte co ztratit. Ale i když vše, co investujete je váš čas, měli byste se snažit vytvořit optimální základ pro úspěch.
    Doporučujeme nahrát více obrázků vás samotných. Ujistěte se, že tyto fotky vás prezentují v zajímavém světle a v různých momentech vašeho života. Neustále je však udržujte pravdivé a používejte nejaktuálnější dostupné snímky – tímto způsobem se vyvarujete zklamání při setkání v reálném životě a ušetříte vám i protějšku čas.
    Pokud se zaregistrujete ke svému účtu přes Facebook, máte tu výhodu, že si můžete stáhnout obrázky a další informace pro váš profil Badoo přímo z vašeho Facebook účtu. Nedělejte si starosti, protože na vaši stěnu Badoo nic nepřidá – napojení na Facebook je opravdu jen zjednodušení procesu registrace. Máte také možnost změnit jméno, které se zobrazí ve vašem účtu – vaše plné jméno na Facebooku se na stránce Badoo nezobrazí.


Pánská zimní čepice CAPU 4016 červená

    Po převzetí zásilky se na zboží vztahuje záruka 24 měsíců. V případě, že se během této doby vyskytne vada na výrobku má kupující právo na reklamaci. V tom případě okopírujte fakturu, popř. napište na list papíru Vaše jméno, adresu, telefon, číslo objednávky (faktury) a spolu se zbožím zašlete na adresu uvedenou na faktuře (popř. na našich stránkách). 
    Na vyřízení reklamace má prodávající 30 dní od převzetí zboží. V případě, že reklamace bude oprávněná, má kupující právo na úhradu nutných nákladů, zejména poštovného, které uhradil při odeslání reklamovaného zboží. V tom případě oskenujte podací lístek a zašlete na náš kontaktní e-mail.
    Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání, včetně visaček a štítků. Zároveň musí být přiložen prodejní doklad a uvedeno číslo účtu, na který si přejete částku vrátit. Ustanovení zákona o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží.
    Pokud je kupní smlouva uzavřená pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě) má kupující v souladu s §1829 odst. 1 občanského zákoníku právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.
    Po přihlášení můžete začít kontaktovat lidi přímo ve vaší oblasti. Můžete se také přihlásit do mobilních a webových verzí pomocí stejných přístupových dat.


Dětská zimní čepice CAPU 300 modrá

    Po vyřízení reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace. V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje. Byla-li reklamace zboží v zákonné lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, začne záruční doba běžet znovu od data vyřízení reklamace.
    Kupujícímu se doporučuje, aby při dodání zásilky od přepravce - České pošty, zkontroloval stav zásilky (poškození krabice). Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která jeví známky poškození. Pokud takto poškozenou zásilku převezme, je nezbytné poškození sepsat v předávacím protokolu přepravce. Na pozdější reklamaci v tomto ohledu nebude brán zřetel.
    Stylová ručně háčkovaná čepice ze 100% akrylu. Podšívku tvoří lehký materiál COOLMAX, který Vás udrží v teple, suchu a pohodlí.
    Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vyzkoušet Badoo, je registrace online pomocí vašeho Facebook účtu. Ať už se zaregistrujete jako muž nebo žena, registrace i použití jsou v základní verzi zcela zdarma. To, co se nám líbí na Badoo je, že můžete kontaktovat a chatovat s ostatními uživateli Badoo bez placeného členství.


Pánská čepice IceDress Titan Ice I černo/červená vel. 4

    Mnoho dalších aplikací a seznamovacích míst vyžaduje peníze, které vám umožní (ve většině případů) kontaktovat jiného uživatele. Až do této první zprávy je vše ostatní obvykle zdarma. Badoo navrhl svůj systém trochu jinak: dokonce i jako bezplatný člen, můžete napsat tolika lidem, kolika jen chcete.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00