Jak na věc


běžecký areál vrchlabí

Dětská kola Leader fox Busby 14 a 16 za 2990,- Kč

    Běžecké pásy jsou účinnou metodou pro posílení Vaší fyzické kondice. V naší nabídce naleznete širokou škálu běžeckých pásů značek Hammer, Finnlo, Tunturi, Housefit, Esprit, Spirit a dalších známých výrobců kvalitních fitness potřeb. Výběr by se měl odvíjet od charakteru kondičního běhání, či běžeckého tréninku. Při výběru běžeckého pásu byste měli zohlednit svoji váhu a výšku, na základě těchto parametrů dále postupovat optimálně při nalezení vhodné šířky, odpružení stroje, materiálu samotného pásu. Pokud uvažujete o trenažérech do fitness centra, bude pro Vás vhodnější navštívit naši kategorii Profesionální stroje a v té zvolit běžecké pásy značek Matrix a Spirit. Nevíte-li si rady s výběrem, volejte naši zákaznickou linku 777 536 834.
    Záleží na tom, co je vám bližší. Pokud jste právě usoudili, že se vám zachtělo hýbat, nebo jste „nuceni se hýbat, a ještě navíc prostřednictvím běhu, chtěli byste to dělat správně, tu a tam se na něco zeptat a/nebo vyzkoušet nové běžecké prostředí, nabízíme vám tyto možnosti:
    S Běžeckou školou můžete běhat různě. Můžete si objednat svůj individuální trénink (pro 1 – 3 osoby), nebo trénink pro skupiny. S Běžeckou školou si můžete zaběhat i v různých městech – v běžeckých kroužcích. Můžete si však objednat i svůj tréninkový plán.


pás běžecký Spokey HALLET elektrický

    Běžecký pás se stává velmi populární a žádanou pomůckou při domácím fitness. Lidé si ho oblíbili především kvůli pohodlí domova, které bezpochyby poskytuje a vítají i skutečnost, že ušetří za návštěvu specializovaného centra. Mnohé běžecké pásy mají možnost nastavení sklonu, prodloužené záruky, tichý chod, snímají tep a mají na výběr ze spousty programů, dražší běžecký pás disponuje například i ventilátorem pro osvěžení při běhu. Nejlevnější běžecký pás seženete již od 4 000 Kč.
    Pět měsíců tréninku máte za sebou (počítáno od října). Máte natrénováno a jste schopní uběhnout pět či deset kilometrů a dokonce i půlmaraton, takže nastává čas pravé zkoušky – maratonu! Tento...
    Běžecký rok končí a zároveň začíná v říjnu, tedy alespoň dříve tomu tak bývalo. V současné době je to spíš tak, že se většina žene za výkony dokud nepadne, pak si dají nuceně pauzu a jedou znovu,...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00