Jak na věc


básen od jiřího žáčka

Diskuse k výpiskuVítězslav Nezval - Básně noci

    Služba Báseň na přání je profesionální on-line služba pro psaní básní a veršovaných proslovů dle Vašeho zadání. Rádi Vám napíšeme báseň jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě či výročí. Rádi Vám též složíme i narozeninový nebo svatební proslov, se kterými jako řečník zazáříte. Rovněž jsme schopni složit báseň jako originální text na svatební oznámení nebo narozeninovou pozvánku. Stručně řečeno, jsme připraveni napsat pro Vás cokoli, co si jen budete přát. Kvalita je pro nás na prvním místě, zvládneme jednoduchá (např. blahopřání k svátku) i složitá zadání (např. svatební slib).
     Každé dítě ho zná. Zákeřného, šedivého, s očima žhnoucíma zlem - vlka. Vlk je označován přízvisky typu: "zlý" či "ten, co sežral Karkulku". Podíváme-li se na problém blíže, můžeme říci, že vlk až tak záporný není. Dítě vlka vidí v černém světle hlavně proto, že beze studu sežral nemocnou babičku a...
    Do roku 1991 pracoval jako redaktor nakladatelství Československý spisovatel, necelý půlrok v nakladatelství Carmen, v letech 1992-1994 v časopise Vlasta. Od té doby je spisovatelem na volné noze. Jeho bibliografie obsahuje několik desítek položek, sbírky básní i povídek, s jeho slabikářem a čítankami se pravidelně setkávají české děti ve školách.www.jirizacek.cz
    Více referencí zde 19.11.2018 Simona N.: Dobrý den, básnička je perfektní. Vystihli jste, všechno co jsem chtěla, aby v básničce zaznělo. Děkuji moc moc.


Hodnocení majitelů zboží „Báseň je kočka“

    Jsme tým mladých básníků. Většina z nás absolvovala vysokou školu (různá zaměření).                Co máme ale společného je, že psaní básní zkrátka zbožňujeme a inspirací jsou nám i ty nejvšednější okamžiky běžných dnů. Jsme tu pro všechny, kdo potřebují spolehlivé služby opravdových básníků. Profily jednotlivých básníků si můžete prohlédnout ZDE.
    17.10.2018 Andrea F.: Dobrý den, moc vám děkuji za báseň, byla nádherná, všem se moc líbila a všechny okouzlila. Jste úžasní, že jste to tak nádherně složili, moc vám děkuji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00