Jak na věc


autoservis mobilní pneuservis brno

Dostávejte zprávy o akčních nabídkách

    Specializací našeho autoservisu jsou vozidla s alternativním pohonem na LPG. Přestavbami vozidel na pohon LPG se zabýváme od roku 1993. Máme proto mnoho zkušeností a odborných znalostí v této oblasti včetně kvalifikovaného personálu, servisního vybavení a zázemí. Servisujeme všechna vozidla s pohonem LPG.
    Potřebujete opravit váš vůz? Havarovali jste a sháníte autoservis, který Vám auto opraví? Čeká vás STK a potřebujete svůj vůz dobře připravit? Nabízíme komplexní služby našeho autoservisu.
    Především to znamená, že i po dobu záruční doby může zákazník provést opravu nebo servis svého vozidla u samostatného nezávislého servisu a nepřichází tím o záruku u výrobce vozu !!!
    Bezkonkurenčně široký sortiment skladových zásob autodílů a materiálu pro opravy automobilů čítající více než 30tis. skladových položek a možnost zajištění dílu, který není na skladě během několika hodin umožňuje poskytovat službu tzv. "RYCHLOSERVISU" kdy jsme schopni provést např. výměnu brzdových destiček, čepů řízení, či řemenů prakticky na počkání. Výměna oleje v motoru a olejového nebo vzduchového filtru je u běžných typů vozidel samozřejmostí. 
    Rádi bychom Vám oznámili, že nyní máte možnost využít diagnostiku vozu pro zjištění a snadnější opravu závad. Více informací naleznete v článku o diagnostice vozu.


NAŠE SLUŽBY - pro vozidla Renault a Dacia

    Evropská komise přijala dne 27.5.2010 Nařízení Komise (EU) č. 461/2010 - novou blokovou výjimku pro sektor motorových vozidel. Nařízení je platné od 1.6.2010 a je závazné pro oblast servisu a oprav motorových vozidel, včetně distribuce náhradních dílů. O blokové výjimce mj. informovalo sdružení SISA - Sdružení importérů a výrobců součástí automobilů a servisní techniky. 
    Často hledané výrazy: AUTOSERVIS PROSTĚJOV | PNEUSERVIS PROSTĚJOV | AUTOSKLA PROSTĚJOV | PŘÍPRAVA NA STK | AUTODÍLY PROSTĚJOV | OPRAVY AUTOELEKTRO | SERVIS FORD PROSTĚJOV | MONTÁŽ TAŽNÝCH ZAŘÍZENÍ PROSTĚJOV | TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ PROSTĚJOV | RENOVACE FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC
    Od 1.6.2010 platí nová " bloková vyjímka EU, která vám, zákazníkům autoservisů má usnadnit výběr autoservisu tak, jak je pro ně výhodné. Cílem tohoto nového nařízení je prohloubit hospodářskou soutěž a přinést konkrétní užitek zákazníkům. Majitelé vozů tak budou mít více možností vybrat si, kde si nechají provést opravy a údržbu vozu a jaké náhradní díly budou použity.
    Autoservis ATM je členem sítě autoservisů AUTOFIT®. Značka AUTOFIT® je zastoupena více než 2000 členy v 16 zemích Evropy. Náš autoservis splňuje náročné požadavky na vybavení servisu a poskytované služby. Garantem autoservisu je společnost Trost, největší dodavatel náhradních dílů v Evropě. Provádíme sériovou i paralerní diagnostiku vozidel.


*Informace pro majitele vozů v tovární záruce ( všech značek) 

     Na silnicích trpí především podvozek, který má největší vliv na bezpečnost každého automobilu. Negativní vliv na vozidlo mají zmíněné nekvalitní silnice a rostoucí počet najetých kilometrů. V našem autoservise Vám odborně zkontroluje a následně opravíme Vaše vozidlo. Postup a náročnost opravy s Vámi nejdříve zkonzultujeme.
    Porouchalo se Vám auto na dálnici nebo na cestě do zaměstní? Zavolejte nám. Přijedeme a menší opravy provedeme na místě. V případě potřebnosti větších oprav Vám zajistíme odtah vozidla a půjčíme Vám náhradní vozidlo.
    Podporuje kompletní diagnostiku většiny vozidel od roku výroby cca 1990 až po současné modely. Zařízení se připojuje přes OBD2 konektor, obsahuje i redukce pro starší vozidla s OBD1. Narozdíl od ostatních univerzálních diagnostik, které umožňují pouze čtení a mazání chybových kódů, tento přístroj umožňuje všechny funkce jako originální OEM diagnostika. Sada podporuje K-Line, CAN-BUS a SAE J1850 komunikaci (PWM a VPW).
    Našim zákazníkům nabízíme jako speciální službu ošetření dutin a podvozku automobilu speciálním přípravkem, který zajistí delší životnost součástí automobilu


Launch X431 Diagun Asia + Europe set

    Unikátní služba pro všechny motoristy. Odborně vyškolený personál vám provede časově nenáročnou opravu vozidla bez nutnosti objednání předem. Náš autoservis disponuje speciálně vyčleněným prostorem, který jsme pro vás vybavili novým zvedacím zařízením do nosnosti až 3 tun.Náhradní díly běžné údržby máme pro vás ihned skladem nebo do 15 minut od našeho externího dodavatele.
    Vážení zákazníci opravujeme vozidla všech značek včetně moderní diagnostiky a dodávek levných náhradních dílů. Máte 15 let starý vůz nebo zánovní v záruce výrobce? Navštivte náš tradiční autoservis.
    Čtení, mazání chyb, servisní intervaly, life data s grafy, akční členy, speciální funkce (DPF, korekce vstřikovačů, flashování firmware na různých ŘJ, kódování atd..)
    Pro splnění zákoných pravidel o silničním provozu a hlavně pro Vaší bezpečnost je nutné zkontolovat automobil každé dva roky technickou kontrolou a měřením emisí. V našem autoservise Vám nejen připravíme Váš automobil na tuto prohlídku, ale vyřídíme i za Vás veškeré úkony spojené s vyřízením STK.
    olejové a vzduchové filtry, oleje, brzdové kapaliny, chladící kapaliny,zapalovací svíčky, žárovka, brzdové destičky a kotouče, rozety, řetězy, řetězové spony, gufera vidlic, pneumatiky


Renovace filtrů částic DPF, FAP

    motorové těsnění , gufera , kluzné pánve, pístní kroužky, písty, klikové hřídele, vačky, vahadla, ventily, zdvihátka ventilů , vodítka ventilů, hlavy válců, hlavové šrouby, olejové vany, váhy vzduchu, turbodmychadla, spojky, setrvačníky
    V případě záručních oprav přináší výjimka možnost výběru kteréhokoli servisu v rámci sítě dodavatele kdekoli v EU, tzn. ne jen konkrétního prodejce, který vůz prodal.
    Doporučujeme: Zajistíme náhradní díly Avia. Servis Hleďa pak zařídí tónování skel, opravy pneumatik či servis autoklimatizací osobních automobilů. Půjčovna aut rychle a spolehlivě. Autoservis Brno, opravy automobilů.
    Máte vůz v tovární záruce a tvrdí vám, že příjdete o záruku výrobce? Nenechte se zastrašovat.Porovnejte si váš současný autoservis a naše služby. Vytvoříme vám cenovou kalkulaci opravy.Provedeme stejnou nebo ještě kvalitnější službu včetně záznamu do servisní knížky.
    Netýká se pouze záručních oprav, tedy opravy nebo výměny dílů s výrobní vadou. Spotřebitel má tedy právo používat jakoukoliv opravnu pro nezáruční opravy, a to jak v průběhu zákonné záruční doby nebo prodloužené záruční doby. Aby tímto ovšem spotřebitel neztratil záruku na vozidlo, je nutné dodržet následující:


Bleskový test brzd, geometrie podvozku a tlumičů

    Záruka na prodané náhradní díly musí být poskytována 24 měsíců od doby uvedení do provozu s tím, že po dobu prvních šesti měsíců musí v případě reklamace dokázat autoservis, že závada neexistovala v době prodeje náhradního dílů, ve zbývajících osmnácti měsících je toto důkazní břemeno na zákazníkovi. Co jsou to originální náhradní díly? Originální náhradní díly vyráběné výrobcem vozidel. Pro tyto náhradní díly platí následující pravidla: 
    Autoservis má v provozu moderní diagnostické přístroje firmy BOSCH včetně stanice měření emisí benzín/LPG, či profesionální servisní stanice pro opravy a údržbu automobilových klimatizací včetně speciálního přístroje pro desinfekci výparníku i interieru vozidla ultrazvukovou mlhou.
    Kvalitní diagnostika je v současnosti základním prvkem pro opravu motorového vozidla. Moderní automobily jsou již téměř všechny řízeny počítačem. V našem autoservise za pomoci nejmodernějšího diagnostického přístroje, dokážeme nejen identifikovat existující závadu, ale získáme i celkový přehled o stavu Vašeho vozidla.
    Obecně řeší bloková výjimka mj. to, že servisní prohlídky předepsané výrobcem vozidla, opravy a výměny provozem opotřebených dílů a opravy po haváriích, může provádět jakákoliv neautorizovaná opravna. 
    PO - ČT      7.00 - 16.30                           PÁ            7.00 - 15.30                           SO            ZAVŘENO (příjem a výdej zakázek)


Servis automobilů leasingových společností

    LK Autoservis nabízí široké spektrum služeb. Od výměny oleje, přes geometrii kol až po měření emisí. Servis má otevřeno pondělí - čtvrtek od 7.00 do 16.30hod, v pátek od 7:00 do 15:30hod. Objednat se můžete na tel.: 491 457 200. 
     Tato práce zahrnuje: demontáž krytů podvozku a nadkolí důkladné mechanické očištění odstranění případné koroze odmaštění celého podvozku a spodní části karoserie nástřik podvozku montáž krytů podvozku a nadkolí
    Z uvedeného vyplývá, že zákazník nepřijde o záruku na vozidlo v případě, bude-li mu při servisním zásahu montován certifikovaný náhradní díl nebo kvalitativně rovnocenný díl a budou dodrženy postupy dané výrobcem vozidla. Za odvedenou práci a dodaný výrobek nese odpovědnost autoservis, v případě škody je za škodu zodpovědný.
     V našem autoservise za pomoci nejmodernějšího diagnostického přístroje, dokážeme nejen identifikovat existující závadu, ale získáme i celkový přehled o stavu Vašeho vozidla.
    Nezávislé servisy, tedy i servis AMBROŽ AUTO, s.r.o. mají v rámci „blokové výjimky“ plné právo na poskytnutí všech prostředků pro opravu od výrobce vozidla ruzné značky. To vše za stejných podmínek, jaké má servisní síť výrobce. 


Jsme konceptový partner sítě Autofit

    Připravíme Vaše vozidlo na STK a změříme jeho emise. V případě nutnosti odstraníme po dohodě s Vámi všechny zjištěné nedostatky. Tak budete mít naprostou jistotu, že je Váš automobil připraven.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00