Jak na věc


autoservis martin potůček

Příklad u Škoda Octavia II 1.6 benzín 75kW, cena výměny 2800,-kč, a akční cena za 3 dílnou spojkovou sadu za 4976,-kč.

    Autoservis klade důraz na rychlost, komplexnost a kvalitu odvedené práce. Cílem našich autoservisů je, aby Váš vůz byl profesionálně opraven v co nejkratší době a mohl Vám opět bezpečně sloužit. Autoservis firmy AUTO - JENDA najdete v Praze 5.
    Autoservis provádí diagnostiku především se zaměřením na koncernová vozidla - VW, Škoda, Seat, Audi. Náš autoservis je vybaven moderním diagnostickým zařízením, které umožňuje komunikaci s řídící jednotkou Vašeho vozu. Jeho pomocí technik autoservisu načítá údaje a může diagnostikovat případné závady.Zařízení spolupracuje s jednotkami benzínových i dieselových motorů. V autoservisu otestujeme celou řadu funkcí Vašeho automobilu: motor, elektroniku, airbagové jednotky, ABS, autorádio a další části podle výbavy vozu.
    Autoservis doporučuje: specialista na pneumatiky Barum; Globalpneu.cz - pneumatiky a disky; BEZVA PNEU - pneumatiky za bezva ceny; Informace o zimních pneumatikách, zimní pneu.


MOTORY - autoservis - rozsah služeb

    Levné pneumatiky, levné zimní pneu.Nejlevnější alu kola - alukola.cz.Velkoobchod s pneu, pneuservis Praha, alu kola a levné pneu.Alu disky, plechové disky, alu kola levně!Levné zimní pneumatiky, levné pneu, prodej pneumatik.Prodej pneu Praha - levné pneumatiky, alu disky.24online.cz - PNEUMATIKY 24online.cz, pneumatiky prodej, levné pneu.Pneuservis Štipčák.Alu kola.Nejlevnější povinné ručení.
    Autoservis je odborným klima centrem a poskytuje služby zaměřené na servis autoklimatizace. V našem autoservisu v Praze 5 Vám zajistíme veškeré služby od plnění autoklimatizace až po náročnější úkony jako je odstranění úniků nebo tlakové zkoušky.
    Autoservis se specializuje na seřizování geometrie kol a náprav. K měření geometrie kol autoservis používá nejmodernější 3D digitální přístroj John Bean. Digitální geometrie náprav je přesná a seřízení geometrie kol není pro zákazníka v autoservisu časově náročné.Po provedení geometrie Vám autoservis předá protokol, který obsahuje hodnoty naměřené 3D digitálním přístrojem..... geometrie kol, dozvědět se více
    Autoservis provádí opravy všech druhů automobilů, zejména se zaměřuje na opravy mechanických částí včetně oprav motorů. Autoservis poskytuje rychloservis na drobné opravy i pravidelné prohlídky.


PODVOZEK - autoservis - rozsah služeb

    Nabízíme řidičům osobní přístup a profesionální poradenství ohledně pneumatik, ráfků a podvozku vozu spolu s komplexními službami autoservisu. Spolu s Vámi vůz prohlédneme, odborně Vám poradíme a poskytneme vhodné produkty a profesionální služby. Společnost Autoservice Garagage Karlovy Vary se vždy snaží o 100% spokojenost zákazníka, nabízíme vždy kvalitní značkové produkty a vstřícný přístup. Náš tým je odborně vyškolen, náš servis je špičkově vybaven, mluvíme srozumitelně a průběžně zákazníka informujeme. Pro Vaše vozidlo si přijedeme, v případě potřeby Vám půjčíme vozidlo náhradní.
    Také se Vám stalo, že cenový odhad neodpovídal skutečně účtované ceně? Nejste spokojeni se službami ve Vašem autoservisu? Vyzkoušejte AUTO - JENDA, autoservis v Praze 5, kde Váš vůz vždy kvalitně opravíme.
    Autoservis poskytuje široký rozsah opravárenských služeb od standardních oprav, přes diagnostiku, až po kompletní servis Vašeho vozu.K dispozici Vám je pneuservis, který provádí běžné opravy a nabízí pneumatiky od více než 40 světových výrobců pneu. V případě defektu pneumatiky během jízdy můžete využít službu pneuservis nonstop a naši technici přijedou neprodleně za Vámi.Na odborném klima pracovišti autoservis provádí plnění autoklimatizace a servis autoklimatizace.
    Potřebujete autoservis pro služby v oblasti autoelektriky? Autoservis Praha 5 a 10 provádí servis autoelektriky, její diagnostiku a další opravy, montáže či prodej dílů pro autoelektriku. Vyměňujeme svíčky, kabely, rozdělovače atd., opravujeme závady na osvětlení vozů apod.


Nejčastější služby autoservisu a pneuservisu

    Autoservis provádí technickou přípravu vozidel pro pravidelné kontroly na STK. Součástí poskytovaných služeb autoservisu je i kompletní zajištění STK a měření emisí. Vaše vozidlo tedy nejen na prohlídku v autoservisu připravíme, ale zajistíme i její provedení na Stanici technické kontroly.
    V autoservisech prodáváme a montujeme nové akumulátory, tažná zařízení, instalujeme centrální zamykání, autoalarmy, imobilizéry a ostatní autoelektriku pro různé automobilové značky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00