Jak na věc


autorádio s navigací

Autorádio Alpine IVA - AV kabel

    Modely autorádií s DVD mechanikou a navigací jsou již cenově dostupné. Autorádia jsou vybavena dotykovým LCD s vysokým rozlišením. V autorádiích najdete podporu iPod a iPad.


Speciální autorádia - nejlepší OEM autorádio do vašeho vozu

    V roce 1933 byl na výstavě v Berlíně uveden ve známost první lampový přijímač AS5 a bylo to opravdu speciální autorádio. Autorádio bylo hodně velké a vážilo kolem 15 kg a dal se k němu připojit přenosný gramofon. Ovládalo se pomocí systému lanek. Po roce 2001 již umí vyráběná autorádia přehrávat hudbu v mp3 i z paměťové karty nebo z Flash disku a v různých formátech. Speciální autorádia mají dnes takových funkcí o kterých jsme si mohli ještě před čtvrt stoletím nechat jen zdát. Možná si někdo vzpomene na doby minulé na autorádia u nás v ČR, která s dnešními speciálními autorádii měli jen pramálo společného. Uměli jen přehrávat rozhlasové stanice a v některých byla mechanika pro audio kazety. Mít autorádio bylo považováno za nadstandardní luxus a většinou se vyskytovaly jen v dovozových autech. Dnes když si pořídíte automobil tak je autorádio již v základní výbavě a může mít nejen pěkný vzhled ale i velký dotykový displej. Můžete poslouchat hudbu a pokud máte volnou chvíli a někde čekát


Speciální autorádia s označením 2DIN

    Pod označením 2DIN se skrývají speciální autorádia, která mají velký čtvercový displej a spoustu funkcí k využití. Pokud trávíte hodně času za volantem tak jsou určena právě Vám. Tato autorádia mají velký barevný dotykový displej, kde si vše potřebné nastavíte v přehledném menu. Displeje jsou nejčastěji ve velikostech 6, 7 až 8“ pro dobrý přehled funkcí. Pokud cestujete na dovolenou s delší dobou dopravy a Vaši spolucestující se nudí, můžete jim pustit nějaký film nebo si mohou prohlížet fotografie. Dnešní displeje jsou již dostatečně velké takže jsou dobře viditelné i ze zadních sedadel auta nebo si můžete pořídit přídavné monitory. S přehráváním filmů nebo fotografií nebudete mít žádný problém, protože speciální autorádia umí přehrát různé formáty filmů v AVI, MPG, FLV i v HD kvalitě a pro fotografie formáty JPG i GIF. Pro případ, že cestujete také v noci tak abyste si dokázaly nastavit stanici, zesílit zvuk nebo přijmout hovor mají také autorádia dobré podsvícení displeje a tlačítek
    Autorádia zpříjemní cestu, umožní poslech z FM a AM rádia, CD, DVD, SD, USB a jiných přístrojů přes AUX, ve formátech MP3 apod., informují o aktuální dopravní situaci.
    Autorádia s označením OEM - jedná se o speciální autorádia, která jsou určena pro nahrazení původních takzvaných „továrních autorádií“. Přesně zapadají do otvorů v palubní desce a každé rádio je malinko jiné, záleží jaký druh neboli značku automobilu máte. Dotykový displej spolu s ovládacími tlačítky například na volantu tvoří velmi slušný a pohodlný komfort. V dnešní době hodně lidí tráví za volantem několik hodin denně je a proto dobré si pořídit kvalitní autorádio s mnoha nepostradatelnými funkcemi. Rádio Vás udrží vzhůru při dlouhé cestě a také Vás zabaví. Na našem trhu je vcelku dost velký výběr autorádií jen si vybrat to správné. Musíme si uvědomit jakou funkci chceme aby splňovalo a kolik do autorádia budete chtít investovat. Pojďme se nyní podívat jaké jsou druhy autorádií.


Autorádio Hyundai A-300R pro i55

    Autorádio s CD mechanikou a vstupem na USB. Ideální kombinace pro běžného uživatele. Modely autorádií v této kategori mají výstup na ovládání subwooferu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00