Jak na věc


autonehody na slovensku dnes

Nehoda ve Vysokém Mýtě si vyžádala lidský život

    Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR
    Stali jste se účastníkem dopravní nehody? Bourali jste nebo Vás někdo naboural? Volejte +420 776 700 007 a my vám pomůžeme s řešením i likvidací pojistné události.
    08.11.2012 - Za svoji nepozornost zaplatil čtyřiapadesátiletý Slovák daň nejvyšší. Zemřel na následky těžkých zranění utrpěných při dopravní nehodě na Uherskohradišsku. Více informací »
    29.05.2012 - Při tragické dopravní nehodě zahynuli tři lidé. Dva mladí muži, jedna nezletilá dívka a nezletilý chlapec. Další devatenáctiletý spolujezdec byl s těžkými zraněními letecky transportován do nemocnice. Více informací »
    22.10.2012 - Jedna žena zemřela a čtyři osoby se zranili poté co jedeatřicetiletý řidič auta nezvládl předjížděcí manévr a čelně se střetl s protijedoucím autem. Muži nyní hrozí až šest let za mřížemi. Více informací »
    15.01.2013 - Na namrzlé vozovce se srazilo osobní vozidlo Škoda s nákladním Opelem. Spolujezkyně nepřežila a oba řidiči skončili v nemocnici. Více informací »


Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?

    16.01.2014 - Neskutečně tragické následky měla dopravní nehoda při které řidič nezvládl vozidlo Škoda Superb, které se převrátilo na bok a narazilo do stromu. Všichni tři cestující, spoluhráči z jindřichohradeckého basketbalového týmu utrpěli zranění neslučitelná se životem a zemřeli na místě dopravní nehody. Více informací »
    23.07.2013 - Tragickou bilanci má i dopravní nehoda dvou vozidel, která se střetla na křižvatce u obce Šedivec nedaleko Žamberka. Na místě autonehody zemřeli tři lidé. Více informací »
    15.01.2013 - Řidič Octavie zemřel ve vraku Octavie poté co ji sešrotoval návěs na sjetých gumách, kerý se dostal v provotočivé do protisměru. Spolujezdec byl transportován do nemocnice. Více informací »
    11.07.2012 - Při dopravní nehodě přímo ve Vysokém Mýtě narazilo osobní vozidlo do stromu. Řidič zemřel na místě autonehody a další žena utrpěla zranění hlavy. Více informací »
    01.07.2014 - Zcela zbytečně zemřela při dopravní nehodě třitřivćetiletá žena. Její se po vyjetí na krajnici dostal do protisměru, kde se srazil s nákladním Volvem. Žena neměla šanci přežít. Více informací »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00