Jak na věc


autobaterie podle vozu

Bezúdržbové AGM baterie

    Autobaterie Varta patří k prověřeným, kvalitním a spolehlivým autobateriím. Jejich předností je vysoká životnost díky osvědčené technologii legování stříbrem a optimální výkon.
    Autobaterie Perion vyrábí společnost Johnson Control, výrobce též autobaterie Varta. Jejich předností je vysoká kvalita za skvělou cenu. Všechny typy se vyrábějí s držadlem pro snadnou manipulaci.
    Dopřejte Vašemu vozu to nejlepší a vybírejte z široké nabídky autobaterií, motobateríí, autonabíječek, trakčních baterií a dalšího příslušenství nejen pro motoristy v e-shopu Otos.cz.
    Autobaterie Yuasa jsou vyráběny jak v klasickém údržbovém provedení, tj. údržbové baterie, tak v CA/CA kalciovém provedení, tj. zcela bezúdržbové autobaterii, s dlouhou životností, sníženém samovybíjení a sníženou spotřebou destilované vody. Zajímavostí je tzv. magické oko – indikátor stavu nabití.
    Autobaterie Banner jsou akumulátory rakouské výroby, jejichž naměřené hodnoty vysoce překračují hodnoty udávané výrobcem. Mimo jiné vynikají dlouhou životností a vysokým startovacím výkonem.


Autobaterie BANNER Buffalo Bull 12V 150Ah 1150A 65011

    Autobaterie Optima jsou baterie vhodné pro extrémní podmínky. K jejich přednostem patří vysoké proudové schopnosti, otřesuvzdornost a možnost použití v libovolné poloze.
    Eshop Otos.cz Vám nabízí vysoce kvalitní a prověřené autobaterie a to jak v údržbovém, tak bezúdržbovém provedení. Hlavní předností bezúdržbových autobaterií (AGM, gelové baterie) oproti údržbovému provedení je, jak už sám název napovídá, především v jejich snadné a bezproblémové údržbě. Bezúdržbové akumulátory nevyžadují žádnou kontrolu stavu hladiny elektrolytu, a po celou dobu životnosti baterie není třeba doplňovat destilovanou vodu.
    V našem e-shopu Otos.cz Vám nabízíme širokou nabídku těch nejkvalitnějších autobaterií předních výrobců a značek jak pro osobní, tak i pro nákladní automobily. Vybírat můžete z nabídky startovacích baterií (autobaterií) jak pro dieslové motory, tak i pro motory benzinové.


Autobaterie BANNER Buffalo Bull 12V 100Ah 600A 60035

    Hlavní předností bezúdržbových AGM baterií, kterou ocení nejeden motorista, je také podstatně rychlejší opětovné nabití. Jejich využití je především u nových automobilů (převážně luxusních vozů), které jsou vybaveny velkým množstvím elektroniky, jenž je náročná na spotřebu elektrické energie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00