Jak na věc


autobaterie podle vozu

Autobaterie BANNER Buffalo Bull SHD 12V 110Ah 760A 61040

    Hlavní předností bezúdržbových AGM baterií, kterou ocení nejeden motorista, je také podstatně rychlejší opětovné nabití. Jejich využití je především u nových automobilů (převážně luxusních vozů), které jsou vybaveny velkým množstvím elektroniky, jenž je náročná na spotřebu elektrické energie.
    Autobaterie Optima jsou baterie vhodné pro extrémní podmínky. K jejich přednostem patří vysoké proudové schopnosti, otřesuvzdornost a možnost použití v libovolné poloze.
    Autobaterie Banner jsou akumulátory rakouské výroby, jejichž naměřené hodnoty vysoce překračují hodnoty udávané výrobcem. Mimo jiné vynikají dlouhou životností a vysokým startovacím výkonem.
    Dopřejte Vašemu vozu to nejlepší a vybírejte z široké nabídky autobaterií, motobateríí, autonabíječek, trakčních baterií a dalšího příslušenství nejen pro motoristy v e-shopu Otos.cz.
    Eshop Otos.cz Vám nabízí vysoce kvalitní a prověřené autobaterie a to jak v údržbovém, tak bezúdržbovém provedení. Hlavní předností bezúdržbových autobaterií (AGM, gelové baterie) oproti údržbovému provedení je, jak už sám název napovídá, především v jejich snadné a bezproblémové údržbě. Bezúdržbové akumulátory nevyžadují žádnou kontrolu stavu hladiny elektrolytu, a po celou dobu životnosti baterie není třeba doplňovat destilovanou vodu.


Autobaterie BANNER Buffalo Bull 12V 140Ah 760A 64035

    V našem e-shopu Otos.cz Vám nabízíme širokou nabídku těch nejkvalitnějších autobaterií předních výrobců a značek jak pro osobní, tak i pro nákladní automobily. Vybírat můžete z nabídky startovacích baterií (autobaterií) jak pro dieslové motory, tak i pro motory benzinové.
    Autobaterie Varta patří k prověřeným, kvalitním a spolehlivým autobateriím. Jejich předností je vysoká životnost díky osvědčené technologii legování stříbrem a optimální výkon.
    Autobaterie Yuasa jsou vyráběny jak v klasickém údržbovém provedení, tj. údržbové baterie, tak v CA/CA kalciovém provedení, tj. zcela bezúdržbové autobaterii, s dlouhou životností, sníženém samovybíjení a sníženou spotřebou destilované vody. Zajímavostí je tzv. magické oko – indikátor stavu nabití.
    Autobaterie Perion vyrábí společnost Johnson Control, výrobce též autobaterie Varta. Jejich předností je vysoká kvalita za skvělou cenu. Všechny typy se vyrábějí s držadlem pro snadnou manipulaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00