Jak na věc


aukro aukce

Aukční server: Aukro > uživatel: DevilsGoods [zrušit]

    V online aukci lze dnes najít prakticky cokoliv. Nejčastěji se zde prodává elektronika, oblečení, dětské zboží, mobilní telefony a sběratelské předměty. Výjimkou není ani aukce rodinného domu nebo bytu pořádaná realitní kanceláří.
    Největší nabídku najdete na široce zaměřených aukčních serverech, které mají vysokou návštěvnost a prodávají téměř vše. V České republice jsou desítky provozovatelů online aukcí, ale v zahraničí je jich několikrát více. Ze zahraničních online aukcí je celosvětově rozšířený eBay.
    Nabízíme online aukční systém typu Aukro, se skrytými nabídkami nebo veřejnými nabídkami odkupu. Systém vhodný pro provoz sběratelských aukcí a pro aukce originálů.
    Pokud chcete prodat něco co Vám doma přebývá a nevíte, zkuste online aukci. Mezi velkým počtem uživatelů máte velkou šanci najít zájemce a prodejem si vydělat. Dokonce prodat za vyšší než zamýšlenou částku. Internetová aukce dobře funguje když chcete levněji nakoupit nový, nebo starší, výrobek.
    Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi


FORD MONDEO - Bez TP - EKO likvidace

    V aukcích ale nelze prodávat předměty, které jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými právními předpisy: zbraně, tabákové výrobky, alkohol, nelegální kopie a další. Jejich výčet je v všeobecných obchodních podmínkách každého aukčního serveru.
    Pořizujete aukční systém? E-shop, který opravdu prodává, nebo nové webové stránky? Kontaktujte nás! (+420 723 636 313) Rádi Vám připravíme nabídku, která Vás mile překvapí.
    Centrum zajištěných aktiv Ministerstva vnitra ČR prodává automobily, počítače, mobilní telefony, televizory, stavební stroje, elektrické nářadí, výrobní zařízení a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00