Jak na věc


atomic lyže dámské

VOLKL - tašky, vaky, batohy ...

    Jsme tu pro Vás od roku 1992. Původně jako 2 kamenné prodejny v Rokytnici nad Jizerou a od roku 2007 i jako e-shop www.p-sport.cz. Samozřejmě, že náš e-shop i prodejny prošly v průběhu posledních let několika inovacemi a rekonstrukcemi. Jedna z našich prodejen disponuje prodejní plochou více než 350 m2.
    Vítejte ve značkovém obchodě a e-shopu se špičkovým sportovním vybavením P-sport. P-sport Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí sportovní vybavení od těch nejlepších světových značek. Špičkové sportovní oblečení a doplňky na lyže, outdoor, volný čas a cyklistiku. Potřebujete zimní bundu, mikinu, triko, kalhoty, čepici, lyžařské kalhoty, termoprádlo, lyže, helmu, brýle, trekovou a sportovní obuv nebo vybavení na kolo? Tak to jste u nás správně.
    Veškeré zboží máme skladem u nás na prodejně a v e-shopu. Díky tomu jsme schopni zboží odeslat ještě dnes nebo hned zítra. Veškeré zboží má jasný původ a záruku kvality. Jsme na trhu jako prodejci sportovního vybavení více než 20 let. Dlouhodobá tradice naší firmy a její stabilita je jistotou a garancí kvalitního nákupu bez rizika. Stále platí, že od nás můžete očekávat služby na vysoké úrovni.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00