Jak na věc


atlas našich ptáků fotogalerie online

Atlas-vložka filtrační RS 10" SX 50 mic, filtry At...

    Při umístění transparentního filtru Atlas je vhodné zvolit tmavé místo, aby nedocházelo k množení řas ve filtru. Instalace je nenáročná a v naší nabídce naleznete i kompletní instalační set filtru Atlas s držákem a klíčem.
    Nabízíme také inovativní model filtru Atlas vybavený samočisticím systémem. Díky schopnosti automatického proplachování filtru Atlas je možné napojit závlahu i na znečištěnější zdroj vody a na rozdíl od běžných filtrů zvládne i větší zatížení a nebude docházet k jeho častému zanášení.
    Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky
    Filtry Atlas zachytí veškeré nežádoucí nečistoty v závlahovém systému a zajistí tak jeho funkčnost a dlouhou životnost. Filtry Atlas jsou vyráběny v několika výkonnostních variantách podle toho, jak velký průtok je třeba v zavlažovacím systému zajistit. V naší nabídce naleznete:


Filtr 1 "komplet transparent 50mcr + klíč + držák,...

    Kvalita produktů v naší nabídce je ověřena v praxi a nabízíme pouze výrobky od spolehlivých firem a producentů, které se nám osvědčili při realizaci zahrad, parků či zahradních jezírek. Objednané produkty pro vás expedujeme z našeho velkoskladu, proto se můžete spolehnout na dodání v nejbližším možném termínu za příznivé ceny.
    Máte zájem o odběr newsletterů, ve kterém najdete akční produkty, odborné články, novinky v oblasti jezírkářství, závlahových systémů a agropotřeb? Přihlašte se ZDE.
    Filtr Atlas je jednou ze základních komponent efektivního zavlažovacího systému. Aby totiž zavlažovací systém správně a bezporuchově fungoval, je třeba, aby byla distribuovaná voda čistá a bez mechanických nečistot. Díky filtru Atlas předejdete technickým problémům, které se objevují zejména v oblasti elektromagnetického ventilu, turbínek rotačních ventilů a trysek rozprašovacích ventilů. Tato místa jsou totiž nejnáchylnější na usazeniny.


Filtry Atlas pomohou vašim závlahám

    Okrasné zahrady, parčíky a trávníky, které jsou ozdobou vašeho domu, vyžadují pravidelnou péči, jejímž základem je zejména každodenní zavlažování. Nejlépe vynikne krása a kouzlo těchto přírodních ploch v jarní a letní sezóně, kdy je zahrada nejvíce využívána. V tomto období však majitelé zahrad často čelí problémům v podobě neustávajícího sucha a nedostatku srážek. Pokud tedy majitel nechce, aby zahrada strádala a tráva usychala, musí vodu dodat rostlinám uměle.
    Filtr Atlas s automatickým proplachováním naleznete v naší nabídce v kompletní sadě skládající se z tělesa filtru, samoproplachovací vložky, držáku, klíče a výpustného ventilu. Jestliže váháte nad výběrem vhodného filtru Atlas, kontaktujte naše technické pracovníky, rádi vám zodpoví veškeré vaše dotazy a poradí vám, jak správně sestavit funkční závlahový systém.
    Pokud jste hledali filtr Atlas pro své zavlažovací systémy, pak jste na správném místě. V této sekci najdete filtry Atlas, které patří k velmi kvalitním a cenově dostupným řešením filtračních prvků závlah.
    Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Těleso filtru Atlas 10" Senior plus 3P-BFO SX-TS 1...

    Automatické zavlažovací systémy mohou být řešením nejen pro tato nepříznivá suchá období. Kvalitní závlaha opatřená filtrem Atlas, čidly, postřikovači a dalšími nezbytnými součástmi, dokáže zajistit úsporné a pravidelné dávkování vody do zahrady. Nejen, že vám tímto ušetří námahu a finance, také uspoří váš čas, který byste museli strávit při každodenním manuálním zavlažování, a zajistí maximální efektivitu při minimální spotřebě vody. Zároveň si můžete sami určit, kdy bude zavlažování probíhat, tak aby vás jeho provoz neomezoval ve vašich aktivitách na zahradě a aby se předešlo nadměrnému odpařování vody ostrým sluncem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00