Jak na věc


aqualand moravia slevové kupony

CENÍK AQUALANDU MORAVIA - POKLADNY - PLATNOST OD 3. 9. 2018 DO odvolání

    WELLNESS HOTEL REZIDENCE AMBRA Hotel najdete v klidném prostředí u lesa asi 500 m od centra lázeňského městečka Luhačovice. Oblibu u klientů si získal...
    Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice, naleznete jej v turistické lokalitě jižní Moravy s nádherným výhledem na Pálavu. Nekonečnou zábavu si zde užijí děti i dospělí. Do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách dojedete autem z Brna za pouhých 20 minut. Poprvé své brány otevřel Aqualand Moravia v srpnu 2013.
    1. Vstup do Forum Romanum Wellness je pouze na 3 hodiny. Poplatek za prodloužení pobytu je 29 Kč za každých započatých 30 minut.2. Vstup do saunového světa (SPA) je povolen dospělým a osobám starším 15 let.
    Nabízíme ubytování ve vlastním hotelu AQUALAND INN. Ve 4 typech ubytování je Vám k dispozici více než 100 lůžek. V ceně ubytování máte i neomezený vstup do Aqualandu Moravia. Více informací a rezervaci pokojů najdete na www.aqualandinn.cz


PRODLOUŽENÍ PROPADLÉHO VOUCHERU

    Minerální voda, kterou obsahuje velká část našich vnitřních a venkovních bazénů je vzácná pro své komplexní účinky na zdraví člověka. Výjimečná je nejen obsahem oxidu uhličitého, sulfanu, síranů, či hydrosulfidu, ale také zvýšeným obsahem fluoridů, jodidů, kyseliny křemičité či aniontů Cl- a kationtů Na+. Díky unikátnímu složení tak voda v našich bazénech pozitivně působí na:
    V bazénech welness je minerální voda ošetřena a upravena v souladu s platnou legislativou a její pozitivní účinky spočívají zejména v oblasti snížení bolestí pohybového aparátu, ve zlepšení pohybů kloubů končetin a páteře, úlevě pro osoby s revmatickým onemocněním a zlepšení celkové kondice.  
    Všechny atrakce budou podle nejnovějších světových trendů vodní zábavy. Nebudou chybět tobogány se světelnými a zvukovými efekty, skluzavky pro jízdu na člunech a kruzích či bazén se simulací mořských vln. Již nyní se můžete těšit na unikátní U - WAVE nebo SUPER CRATER či atrakce RAPID RAFTING, PROPAST, BUMERANG.
    Zdrojem vody pro vybrané bazény AQM a vanové procedury je přírodní termální voda, která se tvoří v hloubce 1450 metrů pod terénem. Kvalita minerální vody je natolik vysoká, že byl vrt Mušov MU 3G prohlášen za přírodní léčivý zdroj. Minerální voda je v původní čistotě používána ve vanových koupelích Aqualandu Moravia.


solná prohřívárna A DĚTSKÁ ODPOČÍVÁRNA

    Základní celodenní vstupné do Aqualandu Moravia bude  490 Kč pro dospělého, 390 Kč pro dítě nad 140 cm, 290 Kč pro dítě do 140 cm, děti do 90 cm mají vstup zdarma.
    20 TOBOGÁNŮ A SKLUZAVEKV areálu na Vás čeká 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo se vydovádět na skákadlech, či v dětském koutku. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin. V létě máte možnost vyzkoušet raritu mezi vodními atrakcemi, a to nejen v České republice, ale celé Evropě - Abyss a Boomerango, které si můžete vychutnat se svým kamarádem na dvoumístném raftu. A co dělat až se vodních atrakcí nabažíte?


MOŽNOST DOKOUPENÍ ZVÝHODNĚNÝCH BALÍČKŮ

    Areál nabídne návštěvníkům všech generací celoroční relaxaci ve 4 bazénech, 6 whirllpoolech s geotermální vodou a 3 venkovních bazénech. Pro nejmenší návštěvníky budou připraveny víceúrovňové dětské bazénky s řadou zábavných atrakcí, skluzavkami a interaktivními prvky, jakými jsou třeba deštný les, vodní clona nebo vodní dělo. Součástí komplexu budou také restaurace, obchodní prostory, parkoviště pro 350 osobních vozidel a 10 autobusů. Vodní plocha bude pokrývat  3000 m2!
    Aquapark v Pasohlávkách nabídne řadu služeb. Nebude chybět SPA zóna - masáže, vanové procedury, privátní SPA. Saunový svět nabídne 9 typů saun a procedury římských lázní. Velkou devizou pro aquapark v Pasohlávkách budou rozsáhlé zóny pro relaxaci, hřiště a přes 18500 m2 zelených ploch. Investorem projektu je ŽS Real, a.s.
    ZDARMA (MULTIVSTUPENKA): TOBOGÁNY, SKLUZAVKY, DÍTĚ DO 100 CM, DĚTSKÝ KOUTEK, SKŘÍŇKY, PARKOVIŠTĚ, LEHÁTKA, SLUŽBA DOBÍJENÍ TELEFONŮ, SUŠIČKA PLAVEK, DĚTSKÁ PROHŘÍVÁRNA.
    Aquapark Aqualand Moravia  využije místní geotermální prameny o teplotě až 46 °C. Pasohlávky se nacházejí pouhých 40 km od Brna a jsou tedy velmi dobře dopravně dostupné. Umístění na jižní Moravě slibuje přilákat i turisty z Čech, kteří návštěvu aquaparku skloubí dohromady s ochutnávkami vín z jihomoravských sklípků.


Sledujte nás na sociálních sítích

    Vstupné pokrývá vnitřní části – halu atrakcí, bazénovou halu, a venkovní části aqualandu. K dispozici je kromě jiného celkem 20 vnějších a vnitřních tobogánů a skluzavek, 12 bazénů včetně dětských s vodními atrakcemi nejrůznějšího druhu, venkovní plochy a odpočinkové zóny, 2 restaurace a 4 bary. V ceně vstupného jezdarma rovněž parkování na přilehlé parkovací zóně, použití lehátek, zázemí dětského koutku a přízemní část wellness sektoru, který obsahuje 3 relaxační bazény, odpočívárnu a wellness bar.
    Zvláštní pozornost je věnována rodinám s dětmi a zahrnuje vstup pro 2 dospělé a až 4 děti do 140 cm, přičemž základní cena za celodenní vstupné je 1090 Kč, po 15. hodině 890 Kč a po 17. hodině 650 Kč.


Aquapark Aqualand Moravia Pasohlávky

    Pokud máte zakoupen vstup z našeho eshopu a nebo dárkovou poukázku zakoupenou u nás a od propadnutí voucheru neuběhlo 30 kalendářních dní, tak se můžete dostavit na pokladnu Aqualandu Moravia bez ohlášení a voucher vám bude za poplatek 79 korun prodloužen. Vouchery po delší době od propadnutí nelze prodloužit. Prodloužení se vztahuje výhradně na vouchery z eshopu a na dárkové vstupenky Aqualandu Moravia, nevztahuje se na prodloužení vstupenek zakoupených na slevových portálech atd. Dále se prodloužení nevztahuje na vouchery obsahující vstup do DENNÍCH LÁZNÍ.Voucher vám bude prodloužen na pokladně a lze jej uplatnit výhradně v den prodloužení. Příklad: Máte voucher z eshopu platný do 1. května 2018, pokud přijedete do 31. května 2018, bude vám na pokladně za 79 Kč voucher prodloužen. Voucher je nutné po prodloužení uplatnit ihned. Nelze tedy např. voucher na pokladně prodloužit 5. května a uplatnit 20. května.
    Pro vodní radovánky je pro Vás připraveno celkem 14 bazénů s celkovou plochou 3000 m2, které obsahují vodu z termálního vrtu. Mezi ně patří i venkovní bazén Riviéra, který je otevřen celoročně a i v zimě si udržuje teplotu přes 30 stupňů Celsia. 
    Celoročně jsou o víkendech pro Vás připraveny animační programy plné zábavy a soutěží. V létě pak běží animační programy každý den. Během letní sezóny je pro Vás připraveno několik akcí, o programu Vás včas informujeme na hlavní stránce našeho webu a také na Facebooku – Aqualand Moravia
    Upozornění: 1. Vstup do Forum Romanum Wellness je pouze na 3 hodiny. Poplatek za prodloužení pobytu je 29 Kč za každých započatých 30 minut.2. Vstup do saunového světa (SPA) je povolen dospělým a osobám starším 15 let. Pro mladší děti je povoleno dětské saunování vždy v neděli od 11:30 do 13:30 v doprovodu dospělé osoby.


Sledujte nás na sociálních sítích

    Balíček SPA – Cena při nákupu na pokladně: 229 Kč na pokladně, 189 Kč na e-shopu. (nelze kombinovat vstupné z E-shopu se vstupy na pokladně). Původní cena: 269 Kč.
    Pokud Vás během vodních radovánek přepadne hlad, pak neváhejte a navštivte Imperium Restuarant, který denně nabízí vařená jídla, saláty i širokou nabídku nápojů. Vše je vyrobeno z kvalitních a čerstvých surovin. Po jídle je čas navštívit Coffeeland a dopřát si dobrou kávu a chutný zákusek. Pro děti jsou v areálu připraveny stánky se zmrzlinou či ledovými tříštěmi. V restauraci Imperium můžete u stánku Crepes ochutnat skvělé palačinky.
    Zrelaxujte se ve wellness Forum Romanum, kde si můžete dopřát odpočinek v římských lázních. Čeká tu na Vás bohatý saunový svět, který kromě finské sauny nabízí také tepidarium, infrakabinu, biosaunu, caldarium a mnoho dalších. Můžete si dopřát masáž či zábal těla, balneo koupel v sirné vodě s blahodárným účinkem anebo se zúčastnit saunového ceremoniálu…
    Každou středu - vstup pro studenty na základě předložení platného studijního průkazu (ISIC, žákovský průkaz) na celý den za 299 Kč do aquaparku, za 399 Kč do aquaparku i jednorázově do wellness na 150 min.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00