Jak na věc


antonín dvořák životopis

Více informací Wikipedia : http://cs.wikipedia.org/wiki/Synestezie

    Máme čtyři základní energie, tyto čtyři základní energie mají jednoho společného jmenovatele, tento jmenovatel je rozdělený na dvě části, kombinací těchto energii, dostáváme energií specifickou, napřkl: na určité bolesti, zánětu, inflamace, stresu aj. Více se dozvíte v naších kurzích.
    Antonín Pončík spolupracoval při svých výzkumech s Dr. Bernardem Gradem z University McGill v Montrealu. Ve výzkumu vedeného Dr.Bernardem Gradem se specializovali působením bioenergie na živé organismy. Dr.B. Grad byl žákem Wilhema Reicha.
    Informace, včetně, ale bez omezení, textu, grafiky, obrázků a dalších prvků obsažených na těchto stránkách jsou pouze pro informační účely.Účelem těchto stránek je podpora širokého porozumění a znalosti o různých tématech. Není určená jako náhrada za odbornou lékařskou pomoc, stanovení diagnózy nebo léčby. Vždy je třeba usilovat o radu lékaře nebo jiného poskytovatele kvalifikovaného ve zdravotní péči. Použití informací na těchto stránkách je pouze na Vaše vlastní zodpovědnost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00