Jak na věc


antonín dvořák životopis

Více informací Wikipedia : http://cs.wikipedia.org/wiki/Synestezie

    Informace, včetně, ale bez omezení, textu, grafiky, obrázků a dalších prvků obsažených na těchto stránkách jsou pouze pro informační účely.Účelem těchto stránek je podpora širokého porozumění a znalosti o různých tématech. Není určená jako náhrada za odbornou lékařskou pomoc, stanovení diagnózy nebo léčby. Vždy je třeba usilovat o radu lékaře nebo jiného poskytovatele kvalifikovaného ve zdravotní péči. Použití informací na těchto stránkách je pouze na Vaše vlastní zodpovědnost.
    Antonín Pončík spolupracoval při svých výzkumech s Dr. Bernardem Gradem z University McGill v Montrealu. Ve výzkumu vedeného Dr.Bernardem Gradem se specializovali působením bioenergie na živé organismy. Dr.B. Grad byl žákem Wilhema Reicha.
    Máme čtyři základní energie, tyto čtyři základní energie mají jednoho společného jmenovatele, tento jmenovatel je rozdělený na dvě části, kombinací těchto energii, dostáváme energií specifickou, napřkl: na určité bolesti, zánětu, inflamace, stresu aj. Více se dozvíte v naších kurzích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00