Jak na věc


anténa rádio

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

    Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost RadiaCZ s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.
    Dnes můžete rádio přijímat analogově i digitálně na běžnou anténu, analogově i digitálně přes kabelovou televizi, digitálně přes satelitní přijímač a dokonce digitálně i přes běžný televizní set top box.
    Rozhlasový trh prošel v posledních několika letech poměrně dynamickým vývojem. Podobně jako u televize, i v rámci rozhlasového trhu hraje výraznou roli internet a digitální technologie. Běžný FM / VKV přijímač zdaleka není jedinou možností příjmu rozhlasového vysílání.
    Důležitou součástí je i poslech přes internet na počítači nebo v rámci mobilního zařízení – mobilního telefonu nebo tabletu. V této kapitole se podíváme na rozdíly mezi analogovým a digitálním příjmem, rámcově zmapujeme programovou nabídku a jednotlivé rozhlasové hudební formáty a pomůžeme vám s výběrem vhodného rozhlasového přijímače pro co nejširší nabídku stanic.


Posloucháte rádio přes DVB-T? Televizní platformy mohou být přínosem i pro rozhlas

    Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností RadiaCZ s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů.
     Anténa hitrádio hrá najväčšie hity rokov 70tych, rokov 80tych, rokov 90tych, najväčšie hity milénia, najväčšie súčasné a hlavne najväčšie slovenské hity pre dobrú náladu poslucháčov.
    Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.


V pražských tunelech jsou nově k dispozici tři komerční stanice včetně rádií City a BLANÍK

    Správcem Vašich osobních údajů je společnost RadiaCZ s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 06533434, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 283817 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.
    Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru radiotv.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na helpdesk@radia.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00