Jak na věc


anhydritové potěry ceník

Připravte si podklad pod anhydritovou podlahu sami

    V první řadě je to už několik desítek let ověřená technologie betonování podlah. Anhydritové podlahy se realizují jako lité betonové podlahy - směs je vyrobena ve stavu vysoké tekutosti - konzistence F6. Takto se označují samozhutnitelné betony. Díky samozhutnění se v betonu vyskytuje jen minimální množství vzduchu a pevnost anhydritových podlah je tak podstatně větší než u klasického betonu.
    V případě kdy máte podlahové topení, lepší volba než anhydritová podlaha už v podstatě neexistuje - nejenže anhydritová podlaha má vysokou tepelnou vodivost, ale vyhnete se i dilatování topných okruhů, což je u cementových podlah nezbytné
    Je důležité nejen vybrat správnou technologii (mezi suchou a litou směsí je rozdíl slovy téměř nepopsatelný), ale i správnou firmu, která podlahy zhotoví. Zákazník sice jen těžko posoudí kvalitu materiálu - soudržnost, pevnost - to vše se projeví až po několika letech - ale snadno posoudí kvalitu zhotovené práce. A o to tady v první řadě jde - zhotovení anhydritové podlahy je poskytnutí služby a spokojenost s podlahou je de-facto spokojenost s provedenou prací.
    Podlahy děláme už téměř 10 let. Za tu dobu jsme nazbíraly velké množství zkušeností, díky kterým provádíme podlahy nejen ve špičkové kvalitě, ale často také zachraňujeme - ať už se jedná o špatnou přípravu anebo projekty


Přes 1500 2000 spokojených klientů

    Anhydritové podlahy nejsou jen revoluce ve stavebnictví - zkvalitnění a zjednodušení výstavby. Technologie litých anhydritových podlah přinesla také negativní vlivy ve formě menších výdělků pro realizační firmy a svým zjednodušením umožnila také aby se tohoto řemesla chytil kde kdo.
    Zvolte si do svého obydlí litou anhydritovou podlahu jako základ pro Vaše finální krytiny a máte o 50% větší šanci, že bude spokojeni více než u klasického betonování...zvolte si pro anhydritovou podlahu nás, a Vaše šance na větší spokojenost vzroste na 100%.
    Při výběru firmy nezapomenutě na to, že podlaha je jedna z nejdůležitějších částí stavby a její životnost má být několik desítek let a ne jen pár roků. Máme za sebou rekonstrukce podlah, jejichž stáří nebylo ani deset let!
    Anhydritová podlaha je ta nejlepší volba pro betonovou podlahu do bytu nebo rodinného domu, často jsou také anhydritové podlahy využívány pro vyrovnání nerovných podlah se zavlhlých směsí.
    Cílem všeho je pochopitelně vydělat, ale soutěživost a řevnivost nám dávají i jiný cíl, být nejlepší! a díky reakcím zákazníků věříme, že jsme ti nejlepší.


Anhydritová podlaha - v první řadě služba!

    Přípravu podkladu pod anhydritovou podlahu hravě zvládnete sami, tak proč za ni utrácet? V našem eshopu si můžete koupit materiál pro separační vrstvu, obvodovou dilataci, sponkovačky... Prostě vše co je potřeba pro zhotovení podkladu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00