Jak na věc


ancor blanco

Kuchyňské baterie a všechny povrchy

    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Moskytiéra, Posezení, Psací stůl, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana
    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Moskytiéra, Posezení, Psací stůl, Rádio, Šatna, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana, Žehlička
    Perfektní souhra kuchyňských baterií a dřezů umožňuje nejvyšší míru estetiky a funkčnosti v kuchyni. V tom spočívá síla BLANCO kuchyňských baterií. Perfektně sladěné ke dřezu nebo dle individuálních požadavků přizpůsobené provedení s inteligentními detaily.
    SteelArt zosobňuje maximální svobodu tvorby při plánování pracovních ploch k přípravě vaření a mytí. Od ručně vyrobených jednotlivých prvků až ke kompletnímu provedení na míru umožňuje SteelArt individuální a inovativní řešení z nerezu pro vás.
    Zatím nepřekonatelně snadno ošetřovatelný a trvalý. Pro nové vynikající vlastnosti materiálu nabízí SILGRANIT® PuraDur II u dřezů dosud neexistující lehkou ošetřovatelnost a odolnost barevných kompozitních materiálů.


BLANCO FELISA-SSILGRANIT®-LookTartufo520344

    Kromě dřezů, baterií a příslušenství optimalizují BLANCO košové systémy průběh prací při mycím centru a zajišťují snadnou údržbu jednotlivých pracovních zón.
    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Moskytiéra, Posezení, Psací stůl, Rádio, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana
    Dřezy z nerezavějící oceli. Nerez jako skoro žádný jiný materiál lze integrovat do každého kuchyňského prostředí. Blanco používá výlučně vysoce kvalitní nerez pro nejvyšší požadavky na kvalitní dřezy.
    Vezměte prosím na vědomí, že typ pokoje a postelí se přiděluje při příjezdu. Přidělen může být pokoj větší kategorie, to však záleží na obsazenosti v době příjezdu.
    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Moskytiéra, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana
    Pro nové, vynikající vlastnosti materiálu nabízí PuraPlus® při dřezech dosud neexistující lehkou ošetrovateľnosť a odolnost barevných kompozitních materiálech.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00