Jak na věc


ancor blanco

BLANCO FELISA-SSILGRANIT®-LookJasmín520341

    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Moskytiéra, Posezení, Psací stůl, Rádio, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana
    SteelArt zosobňuje maximální svobodu tvorby při plánování pracovních ploch k přípravě vaření a mytí. Od ručně vyrobených jednotlivých prvků až ke kompletnímu provedení na míru umožňuje SteelArt individuální a inovativní řešení z nerezu pro vás.
    Vezměte prosím na vědomí, že typ pokoje a postelí se přiděluje při příjezdu. Přidělen může být pokoj větší kategorie, to však záleží na obsazenosti v době příjezdu.
    Zatím nepřekonatelně snadno ošetřovatelný a trvalý. Pro nové vynikající vlastnosti materiálu nabízí SILGRANIT® PuraDur II u dřezů dosud neexistující lehkou ošetřovatelnost a odolnost barevných kompozitních materiálů.
    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Moskytiéra, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana


Příklad montáže dřezu s vestavného do roviny s pracovní deskou

    Kromě dřezů, baterií a příslušenství optimalizují BLANCO košové systémy průběh prací při mycím centru a zajišťují snadnou údržbu jednotlivých pracovních zón.
    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Moskytiéra, Posezení, Psací stůl, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana
    Dřezy z nerezavějící oceli. Nerez jako skoro žádný jiný materiál lze integrovat do každého kuchyňského prostředí. Blanco používá výlučně vysoce kvalitní nerez pro nejvyšší požadavky na kvalitní dřezy.
    Perfektní souhra kuchyňských baterií a dřezů umožňuje nejvyšší míru estetiky a funkčnosti v kuchyni. V tom spočívá síla BLANCO kuchyňských baterií. Perfektně sladěné ke dřezu nebo dle individuálních požadavků přizpůsobené provedení s inteligentními detaily.
    Dlážděná/Mramorová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Moskytiéra, Posezení, Psací stůl, Rádio, Šatna, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana, Žehlička


Doporučené příslušenství ke dřezu BLANCO ZENAR 5 S-F

    Pro nové, vynikající vlastnosti materiálu nabízí PuraPlus® při dřezech dosud neexistující lehkou ošetrovateľnosť a odolnost barevných kompozitních materiálech.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00