Jak na věc


amorfní drť v moči

Fotovoltaický panel 170Wp SolarFrontier

    Zabýváme se dodávkami kompletně vybavených trafostanic vlastního designu na klíč včetně osazení speciálními transformátory s amorfním jádrem SEAm1. Kiosková trafostanice společnosti Senergos a.s. je polozapuštěnou blokovou stanicí s vnější obsluhou, která je vhodná pro distribuční síť 22/0,4 kV, napájení odběrných míst různého charakteru (výrobní závody, průmyslové zóny, obchodní centra atd.)či pro vyvedení výkonu z různých zdrojů elektrické energie (FVE, VTE, MVE)
    Naše trafostanice řady ELSEN splňují veškeré evropské normy pro blokové trafostanice VN/NN (EN 61330, EN 62271-202:2014-03 a EN 62271-200). Nedílnou samozřejmostí je rovněž splnění nejnáročnějších kritérií distributorů el. energie (E.ON, ČEZ, PRE). Trafostanice společnosti Senergos a.s. jsou odzkoušeny se zkratovou odolností 20kA/1s.
    Technologická zařízení jsou umístěna v prefabrikovaném železo-betonovém kiosku. Mezi největší výhody patří rychlost výstavby, velmi malá zastavěná plocha (nejmenší kiosková trafostanice na trhu), vysoká provozní spolehlivost s nízkými pořizovacími náklady a náklady na údržbu. Na přání objednatele je možno změnit vnější vzhled (barvu zdí či střechy) trafostaice.


Fotovoltaický panel 55Wp GS amorfní

    Jedná se o třífázové hermetizované transformátory, které mají magnetický obvod vyrobený z amorfních plechů (feromagnetická slitina na bázi Fe, Si, B). Amorfní magnetické materiály se vyznačují vysokou permeabilitou a mají nízkou magnetickou anizotropii (tzn. mají ve všech směrech stejné magnetické vlastnosti). Speciální metalurgický postup velmi rychlého ochlazení zajišťuje amorfní strukturu materiálu, která je nezbytná k eliminaci provozních ztrát. Užitím těchto speciálních a inovativních transformátorů lze dosáhnout až o 70% menších ztrát čímž významně přispívají ke snížování nákladů a zatížení životního prostředí.Naše transformátory jsou prakticky bezúdržbové a hermeticky uzavřené.
     Přenosný solární kufřík je jednoduchý, efektivní a kompaktní způsob nabíjení a udržování 12V autobaterie. Na výběr jsou dvě možnosti připojení. Přes autozapalovač nebo kleštěmi přímo na baterii...
    Vyrábí se napařováním tenké křemíkové vrstvy na sklo nebo jiný nosný materiál. Jejich výroba je nejekonomičtější, ale oproti krystalickým panelům mají menší účinnost ( cca 10-17 %).
     Přenosná solární nabíječka autobaterií je jednoduchá, efektivní, a kompaktní způsob nabíjení a udržování 12V autobaterie. Na výběr je připojení přes autozapalovač nebo krokosvorkami na baterii.


Zesilovače, rozbočovače a oddělovače

     Nevýhody: Pro získání stejného výkonu potřebujete 2-3x větší plochu, takže na omezenou plochu běžné střechy domu nejsou vhodné. Oproti klasickým krystalickým panelů je nutno počítat s vyššími náklady na instalaci (tj. cena za konstrukci, invertor, kabeláž, atd.). Pro získání stejného výkonu potřebujete 2-3x větší plochu, takže na omezenou plochu běžné střechy domu nejsou vhodné. Také degradace tenkovrstvých článků je rychlejší než je tomu u krystalických článků.
    Tenkostěnné moduly disponují příznivými teplotními koeficienty, které mají významný dopad na účinnost. Rozdíl je zejména patrný ve srovnání s mono - nebo polykrystalickými panely.
    Tenkostěnné panely pracují za všech povětrnostních podmínek, včetně malého osvitu či oblačnosti. V podmínkách České republiky je reálná výtěžnost (tj. množství vyrobené elektřiny/1 kWp instalovaného výkonu) o cca 7 – 10 % vyšší oproti panelům na bázi krystalického křemíku.
    V rámci zkvalitňování služeb našim zákazníkům nabízíme rovněž možnosti prodloužených záručních a garančních lhůt, pozáruční servis a revize. Dodávka transformátoru či trafostanice ELSEN může rovněž zahrnovat speciální službu tzv. pohotovostního režimu (dodání náhradního transformátoru k okamžité instalaci do 24 hodin). Pro tyto účely máme amorfní transformátory SKLADEM.


Solární přenosný panel TPS-936N-A 12V /...

    Tenkostěnné panely garantují maximální výtěžnost při výrobě solární energie při neoptimálním sklonu a natočení střechy. Ztráty na východních a západních střechách jsou pouze v jednotkách procent.
    Dne 18. 12. vydal Energetický regulační úřad dlouho očekávané výkladové stanovisko, podle nějž je možné za stanovených podmínek v rámci oprav a údržby výrobny elektřiny vyměňovat jejich komponenty, aniž by...
    Pro objednávky nad 20ks nás kontaktujte předem.Modul type: GS-55Napětí naprázdno: 86VNapětí v modě max. výkonu: 67VZkratový proud: 1.01AProud v modě max. výkonu: 0.82ARozměry: 1245 x 635 x 7.5mmVáha: 14,4 kgMateriál: sklo, zapouzdřeno z obou stranKonektory: MC4Amorfní panely přijímají lépe rozptýlené světlo než polykrystalické a proto se hodí na instalace, kde panely nejsou optimálně směrované na Slunce nebo na ně občas dopadá stín komína / větví / antén apod.- POZOR ! - Vzhledem k povaze zboží - panel je těžká skleněná deska - nelze zasílat jeden nebo dva kusy poštou jako balíky. Doporučujeme osobní odběr.


Kabely, konektory, redukce a kleště

     Přenosný solární panel je prvním řešením nabíjení autobaterie využívajícím obnovitelný zdroj energie. Solární energie je fotovoltanickým panelem přeměnená na elektrickou, dodávanou do autobaterie...
    cena "vykutáleného" bateriového systému je 340.000,- Kč s DPH bez dotace z Nová Zelená Úsporámdotace je parádní 150.000,- Kč takže náklady klienta jsou 190.000,- Kč... a nejlepší je trestní sazba 2 - 8...
    Peak Shaving :- návratnost bez dotace do cca 6 let- silnější vyjednávací pozice při vyjednávání o ceně elektřiny (VN připojení)- nikoliv virtuální avšak skutečná baterie bez dalších skrytých poplatků- snížení stálých plateb tj.nižší hodnota...
     Vysoce výkonný fotovoltaický panel tandemové struktury kombinující vrstvu amorfního a mikrokrystalického křemíku jednotkovým výkonem 105Wp a účinností panelu 8,6%.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00