Jak na věc


altap salamander

Upozornění pro neregistrované uživatele

     Hodnocení redakce: Hodnocení uživatelů: (3 hlasů) Kolikrát staženo: 2702 Tvůrce: Altap, Ltd. Zařazeno: 06. září 2010 Jazyk programu: Čeština Licence: Shareware Omezení: Při spuštění je nutné několik vteřin čekat Pro operační systém: Win Velikost: 6.9MB Kontrolní součet: 0fb95e66945a08c09a772a3b2e4bf98b Cena: USD 30
    Názor uživatele:: jeef - Zobrazit všechny mé názory Věčný boj, každá strana má své příznivce, kteří za ni budou bojovat až do poslední kapky krve :-) Přiznám se, že mě se víc líbí TC, ale možná nepotřebujete všechny funkce. Možná se vám více líbí AS. A hlavně, je to český program. Podporujte domácí software :-)
    Názor uživatele:: ELfkaM (Minas Tirith) - Zobrazit všechny mé názory Pokud chcete na počítači pracovat skutečně efektivně, zapomeňte na klikání myší a pořiďte si správce souborů. Naučit se pár hmatů na klávesnici je otázka chvilky a práci to výrazně urychlí a usnadní. A proč právě Altap Salamandera? Přečtěte si popisek programu :o) ... umí toho prostě moc za málo peněz.
    Nechcete se zaregistrovat? Registrovaní uživatelé mohou nejen stahovat vyšší rychlostí, ale jsou jim dostupny i další pokročilé funkce našeho portálu. Například si mohou zvolit, že chtějí být upozorňováni na nové verze určitých programů. K registraci potřebujete pouze platný e­-mail.


NOVINKY PPK" href="http://ppk.chip.cz/mod/rss/novinky" target="_blank" >

    LibreOffice Portable is a full-featured office suite -- including a word processor, spreadsheet, presentation tool, drawing package and database -- packaged as a portable app, so you can take all your documents and everything you need to work with them wherever you go.
    DocFetcher is a tool open source that allows search the contents of documents on your computer. (Portable version) It works good both Windows and Linux.
    Popis programu může vycházet z toho, co o něm tvrdí jeho tvůrce nebo distributor, a provozovatel služby loadion.com nepřebírá odpovědnost za věcnou správnost popisu. Provozovatel dále nepodporuje protiprávní užívání programů. Odpovědnost za to, že program bude užit pouze v souladu s platnými zákony, leží výhradně na uživateli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00