Jak na věc


altán dřevěný

ZAHRADNÍ ALTÁN IV.

    Zahradní dřevěné altány tesařské firmy Grecula nabízí širokou škálu kombinací jak v případě materiálu, tak vzhledu a půdorysu dle individuální domluvy našich odborníků se zákazníkem dle jeho preferencí. Vždy je nutno vzít v úvahu individuální rozměry a dispozice plochy, kam zamýšlíme  altán umístit. Hlavním stavebním a konstrukčním materiálem při stavbě zahradních altánů je smrkové a borovicové dřevo. Chceme-li odolnější dřevěný altán, volíme buk nebo dub či jiné tvrdé, popřípadě exotické druhy dřeva.
    U tohoto typu altánu je možné objednat stavebnicové díly bez povrchové úpravy a rákosu s návodem k vlastní montáži, čímž lze výrazně ušetřit.
    Demontáž starého altánku a následná konstrukce nového altánku z KVH hranolů. Kotven pomocí zemních trnů. Ošetřen tenkovrstvou lazurou pro uchování vzhledu dřeva. Střechu budou tvořit rostliny, například vinná réva. Rozměry: 2,20m x 2,70m x 2,30m
    <img src="http://toplist.cz/dot.asp?id=671836" _fcksavedurl="http://toplist.cz/dot.asp?id=671836" border="0" alt="TOPlist" width="1" height="1" />
    Vyrábíme celou řadu typů altánů (je to hlavní profil naši činnosti), montujeme přístřešky, zřizujeme terasy a garážová stání.Do různých částí Polska, Česka a Slovenska rozvážíme boudy, studny, zahradní nábytek, Naši zaměstnanci také montují balkóny a oplocení.
    U tohoto typu altánu je možné objednat stavebnicové díly bez povrchové úpravy s návodem k vlastní montáži, čímž lze ušetřít až 50% z ceny.


ZAHRADNÍ ALTÁN XIII.

    U tohoto typu altánu je možné objednat stavebnicové díly bez povrchové úpravy s návodem k vlastní montáži, čímž lze výražně ušetřít.
    Zahradní altány firmy Grecula nabízí kvalitní zpracování materiálu a přizpůsobení individuálním požadavkům zákazníka. V případě otevřených zahradních altánů je jedním z faktorů pro jejich výběr skloubení vzdušnosti, soukromí, efektivnosti a designu. V případě otevřeného zahradního altánu je jedna stěna volná a uzpůsobena jako vstup do altánu, přičemž ostatní stěny mohou být jak vyplněny dřevěnými oky, tak popřípadě jinými funkčními či designovými prvky. Mezi ně lze zařadit například barový pultík, zábradlí lemující altán, poličky na nádobí a další nezbytnosti pro dokonalý zahradní večírek.


Dřevěný zahradní nábytek, zahradní altány, pergoly, paravany

    Dřevěný altán je zahradní stavbou, která je malým uměleckým dílem. Nejkrásnějšími jsou ty na míru a z masivního dřeva. K dispozici je široká škála barev, střešních krytin, půdorysů. Obvykle mají altánky kruhový půdorys, respektive šest nebo osm bočních stěn a střechu ve tvaru nízkého jehlanu. Řešení stěn může být různé. Vzdušného efektu altánu lze dosáhnout dřevěnou treláží ve spodní části altánu a otevřenou horní částí. Spodní část ale může být stejně tak zděná doplněna velkými prosklenými okny v horní části altánu. Typy stěn lze dle potřeby zákazníka kombinovat. V každém případě altán zůstává architektonickou a relaxační perlou ve Vaší zahradě. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00