Jak na věc


aktualne nejlevnejsi benzin chorvatsko

Kontroly cestou na DOVOLENOU zpřísní! I POKUTY budou vyšší

    Jedete k moři autem a míříte do Itálie? Raději byste si měli tuto dovolenou dobře naplánovat, abyste v zemi na Apeninském poloostrově tankovali, co nejméně. Právě Itálie totiž má vůbec nejdražší pohonné hmoty v Evropě (dražší benzin už je jen v Nizozemí, nafta je pak dražší jen ve Velké Británii). Litr naturalu vás vyjde zhruba na 46 korun, litr nafty na 42 korun.
    Chystáte se na dovolenou autem a chcete cestou například do Chorvatska něco ušetřit? Podívejte se na přehled, kde po cestě je benzin nebo nafta nejlevnější a naopak, kde se vám tankování prodraží.
    ITÁLIE: Pokud chcete zjistit cenu paliva na konkrétním místě, na mapce klikněte na značku a zobrazí se vám cena paliva. Mapku s cenami paliva najdete ZDE!
    RAKOUSKO: V tabulce Spritpreis suchen vyberete typ paliva (Sorte) a kliknete na tlačítko Suchen. Přehled cen najdete ZDE!
    Vhod vám může přijít i aktuální přehled cen pohonných hmot na čerpacích stanicích v Rakousku, Německu, Itálii a Chorvatsku.
    NĚMECKO: V tabulce Spritpreise vyberete typ paliva a vedle v políčku vyplníte místo, kde chcete tankovat (PLZ oder Ort), následně kliknete na tlačítko Go a vyjedou vám ceny v okolí místa, které jste zadali. Více ZDE!


Hromada mrtvol na pětistovku neprošla. Podívejte se na ...

    Pokud míříte na dovolenou do Chorvatska, tak právě tam jsou pohonné hmoty nejdražší, ale ne tolik jako v Itálii. Aktuálně tam Natural 95 natankujete za 37,59 koruny za litr, naftu za 33,56 koruny. Podobné ceny jsou i ve Slovinsku. Pokud tedy míříte k Jadranu, snažte se natankovat ideálně co nejvíce v Rakousku.
    Dobrou zprávou pro lidi mířící do Itálie je, že levněji natankují cestou, v Rakousku. Tam je průměrná cena naturalu necelých 33 korun za litr, tedy méně než u nás. Nafta se dokonce v Rakousku v průměru prodává pod 30 korun za litr.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00