Jak na věc


aktivace výhodných 200 blesk mobil

6. Licenční klíč jsem nenalezl a ani aktivace po telefonu se nezdařila

    U těch, které nechcete nainstalovat, nastavíte "Skrýt aktualizaci". Ty, které tak označíte, se po kliknutí na tlačítko "Instalovat aktualizace" nenainstalují.
    UAC slouží k tomu, aby nešly v prostředí Windows spustit aplikace, které nejsou certifikovány. Windows Loader samozřejmě certifikát nemá, takže pro hladký průběh jeho instalace je doporučeno UAC raději vypnout. Po aktivaci Windows jej můžete zase zapnout.
     Nelze vyloučit, že se někdy podaří Microsoftu vydat aktualizaci, která aktivaci pomocí aktivátoru od DAZ odhalí. Pokud tedy máte obavy, aby vám nějaká aktualizace ze serveru Microsoftu nepřepnula operační systém zase do zkušebního provozu na 30 dní, tak nenechávejte operační systém aktualizovat automaticky.
    Aktivátor od DAZ stále projde i ověřením pravosti na stránkách Microsoftu. Můžete tedy i stahovat veškeré aktualizace - Aktualizace Windows. Včetně aktualizace KB971033, což je v současné době aktualizace, která ověřuje, zda používáte originální operační systém.
    Jestliže v budoucnu poskytne autor odkaz na torrent nebo si chcete vyhledat odkaz pro stažení přes torrent sami, pomůže Vám návod: Jak stahovat Torrenty.


Aktivátor Windows Loader od DAZ

    Ještě se nabízí možnost napsat například na ulož.to do vyhledávače Daz Loader. Také určitě naleznete odkazy, ale nemáte žádnou záruku, jestli se za nimi nachází opravdu to, co deklarují. Proto vždy raději překontrolujte, zda souhlasí kontrolní součet: Jak ověřit kontrolní součet SHA.
    Dále vypněte UAC (Nastavení řízení uživatelských účtů) tak, že kliknete na tlačítko Start a na příkaz Ovládací panely. Do vyhledávacího pole - Prohledat ovládací panely (vpravo nahoře) zadejte text uac a poté klikněte na položku Změnit nastavení nástroje Řízení uživatelských účtů.
    Pro tento typ aktivace lze použít aktivátor vytvořený programátorem DAZ. Informace o něm a aktuální odkazy ke stažení naleznete na portálu: Mydigitallife (vyžadována registrace) nebo forums.mydigitallife.info.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00