Jak na věc


akrylátová fasádní barva het vzornik barev

Klasické rovné vany

    To je otázka, kterou by si měl položit každý, kdo bude vanu mít, pokud se nebude jednat o volně stojící vany nebo retro vany, kdy se neobkládá a ani nezaopatřuje krycím panelem.
    Akrylátové vany jsou jedny z nejkvalitnějších van, především jedná-li se o akrylátovou vanu ze 100% akrylátu. Nabízíme Vám široký výběr právě těch nejkvalitnějších akrylátových van za slušnou cenu. Nabízeny jsou akrylátové vany klasické obdélníkové, rohové akrylátové vany a akrylátové vany v asymetrickém provedení. K některým akrylátovým vanám je nabízen zárovoveň panel.


rohová vana Luiza 140x95 LU1400P pravá akryátová

    Rozmanitost rozměrů u klasických rovných van jednak umožní zvolit si miniaturní vanu, pokud je koupelna malá a zákazník se těžko vzdává vany. Tyto miniaturní vany slouží pro dospělého ke sprchování třeba v kombinaci s vanovou zástěnou nebo je možné vanu napustit, což značně ušetří spotřebu vody a do vany se pouze posadit. Ve větších koupelnách je potřeba využít vanu větších rozměrů pro pohodlnou koupel. U van platí to samé pravidlo jako u jiných zařizovacích předmětů do koupelen a to čím větší, tím lepší, protože není nic nad relax v koupelně ať už se jedná o klasickou rovnou vanu, masážní box, sprchový box, sprchový kout nebo sprchové dveře. Stručně shrnuto, pokud máte tu možnost do větších rozměrů van jít, rozhodně neváhejte.
    Tak zde není o čem uvažovat. Pokud je koupelna v retro stylu, jednoznačně je důležité dbát při výběru vany na retro styl van.
    Musíte mít vždy něco speciálního, něco, co jen tak nikdo nemá. Něco nad čím bude při každém vstupu do koupelny žasnout, tak zkuste popřemýšlet a vybrat vanu nezvyklých tvarů.
    Časově nenáročné na realizaci. Krycí panel se pouze připevní k vaně a cenově Vás to určitě nezatíží víc, než v případě obkládání.
    Vhodné do velkých prostorů moderních koupelen. Volně stojící vany vytváří velkolepý design celé koupelny.
    Pro hobby, kreativní činnost,  výtvarnou tvorbu, ubrouskovou techniku, modelářství apod.  Pro malování na nasákavé povrchy (papír, dřevo, terakotu, korek). Lze využít i k dekorování ozdobné glazované keramiky, skla a porcelánu. Po zaschnutí stálobarevná, voděodolná barva s vysokým obsahem pigmentu.


ELIPSA sprchová vanička akrylátová, obdélník 100x80x4cm, bílá

    V nabídce akrylátových van si příjde na své každý zákazník. Převážné množství nabízených van se vyznačuje vysokou kvalitou 100% akrylátu, silného 5mm. Dlouhá 5-ti nebo 10-ti letá záruka, která se na většinu van poskytuje je dalším významným bodem. Většina dodávaných van je včetně nožiček, není to však pravidlem, to se dozvíte zvlášť u každého produktu. 100 % akrylát u van má skvělé tepelně-izolační schopnosti, vyznačuje se stálou barevností a tak se stává silně konkurence schopným. Pokud se jedná o stále více oblíbené retro vany, tak to je opravdu trefa do černého stejně tak, jako volně stojící vany. Tyto typy van si však nemůže z mnoha důvodů dovolit každý zákazník a proto pak nastupují na řadu již avizované klasické vany,rohové vany a v neposlední řadě asymetrické vany od miniaturních rozměrů až po velikosti, které by se daly nazvat domácím "bazénem".

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00