Jak na věc


akce mks domažlice

Natankuj 30 l a vyhraj! Rozdáváme 300x plnou nádrž

          - Noční sprint do skokanského můstku nezažijete nikde jinde, pouze v Česku. Další závody seriálu Red Bull 400 se uskuteční ve Slovinsku, Finsku nebo v sousedním Rakousku.
    Pokud v období od 30.4. až do 29.7. natankujete na našich čerpacích stanicích alespoň 30 l pohonných hmot (mimo LPG a CNG), obržíte na účtence unikátní kód.
          - Noční sprint se poběží v areálu skokanských můstků na Čertově hoře. Můstek byl společně s mamutím sourozencem postaven v letech 1978 až 1983. V současné době se hovoří o projektu opravy “mamuta”. Příští ročník by se tak mohl konat právě tam. 
    Natankuj v období od 30. října 2017 do 31. prosince 2017 na našich čerpacích stanicích alespoň 30 litrů paliva a obdržíš na účtence unikátní kód. Zadej ho spolu se svými údaji do formuláře na webu soutezbenzina.cz, zapoj se do soutěže a získej možnost vyhrát 300x plnou nádrž! 
    ​Porsche jsou prestižní špičková sportovní vozidla s vysokým výkonem, ale zároveň poddajná pro denní užití. Známé pro svou vysokou výrobní kvalitu a životnost, díky které neztrácí svou hodnotu.


Natankuj 30 l a vyhraj MINI Countryman

    Podle průzkumu společnosti OMG Research[ má zkušenosti s nákupem dárků na poslední chvíli, tedy týden před Vánoci a později, 85 % Čechů. Mezi vysokoškoláky je to dokonce 94 %. Více než polovina z nás už někdy sháněla dárky doslova za pět minut dvanáct – tedy v posledních 48 hodinách před Štědrým dnem.
    Pokud v období od 14.8. až do 22.10 natankujete na našich čerpacích stanicích alespoň 30 l pohonných hmot (mimo LPG a CNG), obržíte na účtence unikátní kód. Pro získání výhry zaregistrujte tento kód na webové stránce www.soutezbenzina.cz,nebo jednoduše zašlete sms na číslo uvedené na účtence. Obratem se dozvíte, zda jste získali jednu z cen a automaticky budete zařazeni do týdenního losování o hlavní cenu - zimní pneu od společnosti Continental.
    V rámci oficiálního partnerství Mistrovství světa v ledním hokeji 2019, jsme připravili soutěž o exkluzívní lístky na hokejové zápasy českého národního týmu a oficiální merchandise 2019 IIHF MS.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00