Jak na věc


akademie třetího věku praha

Mladá Boleslav - Oficiální web města

    Po příchodu členů akademické rady ve slavnostních talárech na úvod potěšil přítomné dvěma písněmi pěvecký soubor osmiletého gymnázia Happy Voices. Úvodní slovo patřilo náměstku primátora a rektoru univerzity Danielu Markovi, který také vyjádřil hrdost na existenci univerzity v Mladé Boleslavi a její dlouholeté úspěšné působení a nad velkým zájmem seniorů o toto studium. "Společenské změny ovlivňují postoj všech generací, přinášejí zásadní změnu životních podmínek a možností, pro mnohé změnu zaměstnání, bydlení, pro některé ztrátu sociálních jistot. Vzdělání seniorům pomáhá hledat nové jistoty a smysl života," řekl Daniel Marek. "Já vím, že právě vy v Mladé Boleslavi jste ti aktivní, užiteční, inspirativní a bezvadní a bez vás by naše univerzita nemohla fungovat. Patří vám za to velký dík, a proto bych vám chtěl popřát mnoho zdaru, elánu, zdraví, a ať vás celý akademický rok naplňuje a baví," uvedl na závěr.Poté již hlavní koordinátorka univerzity a členka akademické rady Helena Bubnová
    Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
    Česká alzheimerovská společnost (ČALS) vznikla v roce 1997 jako občanské sdružení. U jejího zrodu stáli profesionálové z řad gerontologů, lékařů a sociálních pracovníků, stejně jako rodinní pečující. V roce 2014 se podařilo formálně dokončit transformaci ČALS na obecně prospěšnou společnost. Cílem ČALS nadále je pomáhat lidem s demencí a těm, kteří o ně pečují. ČALS je členem Alzheimer Europe a Alzheimer's Disease International.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00