Jak na věc


agentura domácí péče ivas české budějovice

Už i teenageři mají dluhy, vydělávat na brigádách se jim nechce

    Mnoho maminek je dnes z věčného kolotoče práce a dětí unaveno a těžko se k tomu mohou věnovat ještě péči o domácnost. Pokud nechcete být doma nervózní z neutřeného prachu a nevyleštěného zrcadla, objednejte si paní na úklid. Úklidové služby jsou dnes již v České republice běžná služba, kterou občas využívá téměř každá maminka nebo zaměstnaná žena. Hospodyně k Vám může chodit na úklidové služby každý týden a zajistí všechny běžné věci od utření prachu, umytí a vysání podlah či vyčištění koupelny a kuchyně. Úklidové služby můžete využít také nárazově, například před Vánocemi nebo dovolenou. Problém není ani umývání oken a úklid po malířích. Naše agentura se snaží zajistit komplexní služby v oblasti péče o domácnost, takže mimo úklidové služby nabízíme i žehlení či nakupování. Úklidové služby Praha a Brno využívají od naší společnosti stovky spokojených klientů.
    Naším hlavním cílem je Vaše 100% spokojenost. Agentura Suzi s.r.o. nabízí všem klientům nadstandartní služby. Velmi pečlivě vybíráme všechny naše zaměstnance a pravidelně je školíme.
    Jsme pracovní agentura, zajišťující pracovní uplatnění na území České republiky. Našim uchazečům, zaměstnancům, klubovým členům a obchodním partnerům vytváříme zdravé a legální prostředí pro práci či podnikání, našim zaměstnancům a partnerům zprostředkováváme přístup k nadačním příspěvkům nadace BAJS Foundation na podporu bydlení a živobytí či jim velmi úspěšně pomáháme v krizových životních situacích.
    Firmám nabízíme úklid firemních prostor na míru. Ceny jsou včetně úklidových prostředků a dopravy. Úklid kanceláří a firemních prostor zajišťujeme v celé ČR. Rádi Vám do dvou pracovních dnů vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku našich služeb. S naším úklidem se můžete vždy spolehnout na kvalitně odvedenou práci a seriózní jednání. - více informací


Nezaměstnanost v eurozóně se dostala na nový rekord

    Agentura Suzi s.r.o. se snaží pomoci rodičům v celé České republice. I maminka, která své dítě miluje nadevše na světě, si potřebuje někdy odpočinout, proto jistě každá z nás minimálně občas ocení hlídání dětí nebo pomoc s úklidem domácnosti.
    Využitím služeb Agentury Suzi s.r.o. budete mít jistotu, že u Vás budou pracovat pouze zkušené chůvy s výborným zdravotním stavem a čistým trestním rejstříkem. Nejen, že nemusíte pořádat výběrová řízení na tyto pozice, ale nemusíte ani shánět náhradu v době jejich dovolené, či nemoci. To vše za Vás zajistíme. Nemusíte se starat o mzdovou agendu a zároveň máte jistotu pojištění v případě jakékoliv škody.


Češi se na důchod těší. Když ale zjistí jeho výši, raději se vrátí zase do práce

    Za velmi příznivé ceny Vám vybereme a proškolíme spolehlivou paní nebo slečnu na hlídání dětí, jejich doučování a v neposlední řadě zajišťujeme i úklidové služby. Pokud si potřebujete na chvíli odpočinout nebo naopak odběhnout do práce, profesionální chůva se Vám o dítko postará. Během hlídání všechny pečovatelky zajistí bezpečí Vašeho dítěte, jeho aktivní rozvoj a zajistí veškeré jeho potřeby. Nemusíte se tedy bát, že Váš potomek stráví celý den u televize a k tomu bude jíst jídlo z rychlého občerstvení. Hlídání dětí Praha, Brno a v dalších městech chodí naše chůvy s dětmi do parků a přírody. Pečovatelky dětem připravují zábavný program, zpívají s nimi, malují, chodí do přírody a pokud je třeba, rády jim i uvaří.
    Naše služby můžete využívat v celé ČR. Ať už máte zájem o zajištění hlídání dětí, doprovody do kroužků, doučování, úklidové služby, venčení psů - neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám v Praze, Brně a celé ČR.
    Pro případ, že by byly mzdové podmínky zaměstnance pracovní agentury BAJS odlišné od mzdových podmínek srovnatelného zaměstnance, je nadace BAJS Foundation, v souladu se svým statutem, připravena poskytnout nadační příspěvek takovému zaměstnanci/beneficientu v takové výši, aby nebyl tento zaměstnanec v nevýhodě. Pracovní agentura BAJS Partners LTD. tím dostojí svým povinostem, danými zákoníkem práce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00