Jak na věc


agency transport chrastava

Kouzelný galavečer - buďte u toho s event agenturou Famous Agency

    O tom, co jsou Work & Holiday víza zač a jaké podmínky musíte splňovat pro jejich získání, se dozvíte více v tomto článku.
    Na léto 2019 jsme připravili opět celou řadu jazykových pobytů pro mládež v zahraničí. Do nejvíce atraktivních destinací pořádáme skupinové pobyty s naším česky mluvícím doprovodem. V nabídce jsou Anglie, Skotsko, Malta, Irsko, Španělsko a další země!
    Jelikož se blíží náš veletrh ASTE, přijíždějí za námi naši zahraniční partneři a chtějí studentům a rodičům představit střední školy v zahraničí a programy s nimi spojené. A jelikož si myslíme, že je nejlepší slyšet veškeré informace přímo od zdroje, zorganizovali jsme pro vás setkání u nás v kancelářích Alfa Agency! Takže určitě přijďte, budete se moci na cokoliv zeptat zástupců škol a programů, kteří o tom vědí opravdu nejvíce! Setkání se budou týkat studia na středních školách v zahraničí. Více informací v článku.


Work&Travel sezóna 2019 otevřena

    Famous Agency je event agentura poskytující kvalitní a finančně dostupné služby v oblasti kulturního programu. Orientujeme se především na firemní večírky, maturitní plesy a svatby (organizaci svatebních dní). Zajistíme vám moderátora, fotografa, kameramana, zvukový a světelný aparát, vystoupení umělců či celebrit, hostesky, prostory pro konání akce, security, občerstvení, úklid a v neposlední řadě návrhy a tvorbu reklamních předmětů k propagaci vaší akce.
    O tom, že Česká republika jedná s Austrálií o Work & Holiday vízech, se ví řadu let. Konečně však padlo definitivní rozhodnutí ministerstva zahraničních věcí!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00