Jak na věc


adrenalinové zážitky pro muže

Krmení tygrů přímo v tygří kleci

    Dobrý den, pouzdro přišlo. Díky!!! Je super, všechno sedí. Přikládám foto, pokud byste ho chtěli použít pro případnou propagaci. Kroužek vzadu je bezva nápad.
    Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.
    FLYBOARDINGlet na botách s vodní tryskouod 1790 KčSIMULÁTOR VOLNÉHO PÁDU PRAHAStav beztíže ve větrném tuneluOBLÍBENÉod 1500 KčBUNGEE JUMPING Z JEŘÁBUskok na gumě z výškyOBLÍBENÉod 2299 KčSPELEO FERRATA DOBRODRUŽSTVÍstaňte se na chvíli jeskyňářemod 1290 KčINDOOR SURFINGsimulátor pro surfování na opravdové vlněNOVINKAod 1790 KčAKROBATICKÝ LETakrobatické figury na vlastní kůžiod 2990 KčHOVERBOARDjízda na prkně s vodním pohonemod 1990 KčBUNGEE JUMPING Z MOSTUskok do údolíOBLÍBENÉod 1899 KčPONOR NA ZKOUŠKUpotápění pro začátečníkyod 1000 KčSKÁKACÍ BOTYzábava na sedmimílových botkáchod 500 Kč
    PlovákyPlachtyStěžněRáhnaPojezdy a kloubyNástavce a patyKladky a zásekyOstruhy a kačenyPoutka a nášlapyTrapézy, háky a úvazkyLepidla a impregnaceElektronikaObalyPlážové žabky klasické a Cool Shoe original


Paintballová akce ve vojenském prostoru

    Během víkendu si vyzkoušíte svou zručnost, vybijete přebytečnou energii, setřesete napětí i stres z minulého týdne, načerpáte novou energii a vyplavíte do svého těla množství endorfinů. Ačkoli se může takový adrenalinový víkend na Moravě zdát na první pohled poměrně náročný, věřte, že domů přijedete odpočatí a s optimistickým očekáváním světlých zítřků.
    Adrenalinový zážitek lze zažít pod vodou i ve výškách, na zemi i v podzemí. Mezi adrenalinové sporty lze zařadit všechny zážitky, u kterých pocítíte ono typické vzrušení a bušení srdce. Díky opojným účinkům adrenalinu jsou právě akční adrenalinové zážitkové dárky tou nejvyhledávanější kategorií zážitků.
    Obaly na windsurfing Obaly na kiting Obaly na SUP Taška na neopren Obaly lodí a pádel Obaly pro jachting Lodní vaky Vodotěsné obaly Hydrapack / Cammelbag Batohy Cyklo a koloběh
    Chcete prožít něco pořádně ostrého, dobrodružného a zábavného? Adrenalinový dárek a adrenalinový zážitek bude tím skvělým zpestřením Vašeho života. Adrenalin je tou správnou vzpruhou života. Nebojte se věnovat adrenalin a adrenalinový zážitek jako dárek.


Adrenalinové víkendy prověří schopnosti i dovednosti

    Adrenalinové zážitkové dárky jsou oblíbené zejména mezi muži, ale nikde není psáno, že si je ráda neužije i aktivně založená dívka či žena. Adrenalinové zážitky jsme vybrali z těch léty prověřených adrenalinových sportů i úplných novinek. V kategorii adrenalinových zážitků tak můžete najít jak osvědčený bungee jumping z mostu, tak třeba i úplného nováčka v oblasti adrenalinových sportů – flyboarding.
    Ve vzduchu i pod zemí, pod vodou i na souši, tam všude se konají adrenalinové zážitky . Tato kategorie poskytuje tipy na dárky pro akčně zaměřené lidi, kteří určitě rádi zavítají na nějakou tu novinku a vyzkouší si zážitkové adrenalinové sporty. Naše adrenalinové zážitkové dárky je nadchnou! Dopřejte sobě nebo svým blízkým netradiční zážitky prostřednictvím adrenalinových zážitků a okuste to pravé vzrušení pomocí akce!
    Draci (Kites)Prkna a podvozkyNáhradní díly a pumpyBrýle pro KitingHelmy pro kitingTrapézy, háky a leashesObaly PowerkitingKite kurzyLepidla a impregnaceElektronika Plážové žabky klasické a Cool Shoe original
    SnowboardyBoty na snowboardVázání na snowboardHelmy na snowboardBrýle na snowboardChrániče páteře na snowboardy a OstatníPodvlékací šortkyVosky na snowboardDoplňky na snowboardyObaly na snowboardNáhradní díly
    LyžeLyžařské botyLyžařské hůlkyLyžařské helmyLyžařské brýleChrániče páteře na lyže a ostatníVázání na lyžeVosky na lyžeVaky a tašky na lyže a botyNáhradní díly


Jízda v rolbě a pásové čtyřkolce

    Vybíráte dárek pro muže? Co takhle adrenalinový zážitek? Pokud je obdarovaný neustále v pohybu, rád zkouší nové věci a je to aspoň trochu dobrodruh, adrenalinový dárek pro něj bude to pravé. Dopřejte obdarovávané osobě nezapomenutelný zážitek v podobě klasiky, která nikdy nezklame, jako je jízda na sněžném skútru nebo bungee jumping. Nebo vyberte naopak něco originálního a neokoukaného, jako je například zorbing nebo sedmimílové boty!
    Zapomeňte na klasické táborové hry a podobné aktivity. Na těchto víkendech vpravíme do těla vašeho dítěte tolik adrenalinu, kolik si zaslouží. Naše adrenalinové víkendy jsou zaměřeny na nejrůznější druhy schopností, mezi které patří například hod sekerou na terč, lukostřelba nebo práce s bičem. U těchto činností si účastníci víkendů nejen odpočinou, ale také načerpají novou energii a dostanou se z každodenního stresu a napětí. Ono vyhodit si čas od času z kopýtka přece není tak úplně na škodu.
    Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.
    Atraktivním, zajimavým a dostupným zážitkem je určitě jízda tankem, větrný tunel, vznášedlo, jízda ve formuli, jízda na sněžném skútru, segway a nebo čím dál oblíbenější Paintball v Pardubicích.


Po stopách U.S.Army v roce 1945

    Pro všechny, kteří chtějí pocítit adrenalin v žilách, jsou tu netradiční dárky jako adrenalinové zážitky. Okuste i vy vzrušené adrenalinové chvění doprovázející seskok s padákem nebo slanění do hlubin podzemí a objednejte si adrenalinové zážitky. Pokud sami nepatříte mezi příznivce adrenalinových sportů, určitě znáte někoho, kdo je zapáleným fandou aktivního volného času - darujte mu jeden z adrenalinových zážitkových dárků a darujete nezapomenutelný dárek! Na adrenalinový zážitkový dárek k narozeninám totiž obdarovaný opravdu nikdy nezapomene!
    Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.
    Neoprenové oblekyNeoprenové kabátyNeoprenové kraťasy a kalhotyNeoprenové botyNeoprenová a lycrová trikaČepice, čelenky a kuklyNeoprenové rukaviceNeoprenové ponožkyNeoprenové rukávy a bederní pásy
    Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!
    Adrenalinové zážitky a sporty patří mezi nejžádanější zážitkové dárky. Nejčastěji se adrenalinové zážitky objednávají jako dárky pro muže, kteří touží po vzrušení a dobrodružných aktivitách. Potápění, slaňování v jeskyních, létání a střelba jsou adrenalinové zážitky a dárky pro přítele, manžele i kolegy!


Jízda obrněným transportérem BVP-1 (jako pasažér)

    Adrenalinové zážitky zanechají v člověku příjemné vzpomínky na adrenalinové dárky, které si opravdu adrenalinově vychutnáte! Adrenalinové dárky jsou vhodné pro muže, ženy, ale i páry.
    Život není procházka růžovým sadem ani snahou „nějak to přežít“. Bez boje není vítězství a bojovat musíme každodenně se sebou i se svým okolím. Na tuto skutečnost je třeba připravovat své ratolesti již od útlého věku. Pokud máte doma malého Nebojsu, případně milovníka adrenalinu, pak vám můžeme směle gratulovat. Proč ale ještě více nepodpořit jeho schopnosti prostřednictvím adrenalinových víkendů, které pro vás pravidelně pořádáme?
    Jelikož se jedná o výlučně adrenalinové aktivity, které jsou zajímavé právě tím, že vzbuzují v účastnících potřebný respekt, víkendů s nádechem adrenalinu se tedy mohou zúčastnit zejména větší skupiny nebo celé rodiny. Adrenalinové víkendy probíhají celý rok (vždy první víkend v měsíci), vyjma měsíců července a srpna, a to za každého počasí. V případě zapojení více účastníků je možné domluvit se na zajímavé slevě z celkové ceny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00