Jak na věc


administrativní práce z domova

Rozšíření městské administrativy La Nucía

    Budova má tři podzemní a šest nadzemních podlaží, nejvyšší podlaží je řešeno jako ustupující. Objekt obsahuje 3109 m2 kancelářských ploch. Parkování je umístěno v podzemních podlažích objektu a v parteru, celkem je k dispozici 89 stání. Konstrukční systém budovy je sloupový s lokálně podepřenými stropními deskami. Suterény objektu jsou tvořeny železobetonovou hydroizolační vanou. Založení je provedeno plošně na základové desce. Hlavní konstrukční prvky - bíle lazurované železobetonové stropní desky a ocelobetonové sloupy - se ve své pohledové formě uplatňují i v interiérech. Objekt je navržen s důrazem na optimalizaci kvality vnitřního prostředí ve vazbě na ekonomickou náročnost provozu budovy. Budova je maximálně chráněna proti působení tepelného záření od oslunění.
    Administrativní budova s dutým centrem vytváří dojem levitující hmoty s centrálním náměstím v technologickém parku. Nachází se v blízkosti historického města Óbidos ve venkovské oblasti severně od Lisabonu.


Betonové inovační centrum v Chile

    Budova je situována na pozemku v ulici Duhová, v přímém sousedství administrativních budov D2 a BBC-E. Z jihovýchodní strany k pozemku přiléhá připojovací pruh rychlostní komunikace. Hmota budovy půdorysně i výškově navazuje na budovu D2 a zároveň svým tvarem reaguje na přilehlou rychlostní komunikaci - jižní fasáda jinak pravidelného kubického objektu se plynulou křivkou stáčí do směru paralelního s rychlostní komunikací. Základní objem budovy protíná hmota vertikálního komunikačního jádra - betonově šedý kubus s celoprosklenými čely. Fasáda objektu je tvořena kombinací prosklených ploch a obkladu z hliníkového plechu antracitové barvy. Před jižní a východní částí je předsazena stínící konstrukce s vodorovnými hliníkovými lamelami, zdůrazňující zakřivení jižní fasády a opticky působící jako ochranný štít směrem k rychlostní komunikaci.
    Nové křídlo administračního komplexu na břehu jezera v Genftu vytvořili architekti Wittfoht-architekten s respektem na parkový ráz okolí a historickou hodnotu vedlejší stavby jako lehkou plovoucí skleněnou hmotu.
    Pokud nalezené nemovitosti v kategorii Administrativní budova Praha nesplňují Vaše představy, rozšiřte své hledání na nemovitosti v následujících kategoriích Administrativní budova Praha, Administrativní budova na prodej Praha, pronájem Administrativní budova Praha, dražby Administrativní budova Praha.
    Bytový dům v Rumunsku je obklopen socialistickou architekturou, a proto vyniká nad všechny ostatní budovy. Prvky vystupující z fasády domu slouží pro kuřáky a v noci se na nich rozsvítí pruhy barevných světel ovládaných počítačem. Na střeše jsou umístěny fotovoltaické panely, které vyrábí elektřinu pro pokrytí potřeb celého objektu.


Nástěnná mapa ČR administrativní obří

    Pro ještě lepší výsledek ve Vašem hledání v kategorii Administrativní budova Praha, si můžete upřesnit lokalitu pro Váš současný výběr Administrativní budova Praha. Určitě lépe naleznete Administrativní budova Praha, který hledáte.
    Je možné, že v lokalitě Praha nebudou zcela všechny nemovitosti, které hledáte, zkuste se podívat ještě do následujících kategorií, a to Reality Praha nebo komerční nemovitosti Praha.
    Administrativní budova v Mexiku, která je vymezena dvojicí ocelových stěn s vloženými deskami ve velmi štíhlý a špičatý tvar. Toto konstrukční řešení bylo velmi rychlé na výstavbu a umožnilo vytvořit otevřené a prostorné kanceláře bez sloupů.
    Monolitická betonová stavba inovačního centra v Chile tvoří dokonalý celek, kde forma následuje funkci. Těžká hmota betonových bloků vystupuje navenek, zatímco uvnitř je volné atrium. Atrium poskytuje interakci mezi obchodníky a výzkumnými pracovníky. Rastr betonových kvádrů vytváří rozmanitost vnitřního uspořádaní a zároveň nabízí příjemné terasy na fasádě mezi bloky.


Další lokality v okolí Administrativní budova Praha

    Proti technologickým trendům Baumschlager-Eberle navrhl dům bez složitého systému topení, ventilace a klimatizace a toky energií jsou ovládány lidskou rukou- protože zatímco budovy samy spotřebovávají méně a méně energie, tak čím dál tím víc ji spotřebují řídící systémy.
    Designér Tamás Ábel vytvořil ve spolupráci s LAB5 Architects zvlněný vrstvený skleněný panel pro hlavní recepci v administrativní budově Emke, která se nachází v Budapešti.
    Právě hledáte své nové bydlení či jiný druh nemovitosti v kategorii Administrativní budova Praha, pokud v této kategorii nemůžete nalézt vhodnou nemovitosti zkuste i kategorii následující Administrativní budova Praha, a to Administrativní budova na prodej Praha, pronájem Administrativní budova Praha, dražby Administrativní budova Praha.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00