Jak na věc


ac dc vstupenky praha

Přihlásit se k odběru novinek

    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.


Vstupenky na AC/DC Praha Prodám bazar Ostrava

    LEGENDÁRNÍ AC/DC SE V KVĚTNU PŘÍŠTÍHO ROKU VRÁTÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY. FANOUŠKŮM SE TENTOKRÁT PŘEDSTAVÍ V RÁMCI KONCERTU POD ŠÍRÝM NEBEM.Už pětatřicet let patří australská pětice AC/DC k největším jistotám světového rock´n´rollu. Bez ohledu na módní vlny se stále drží v popředí zájmu světových rockových fanoušků. Je charakteristická svým řinčivým zvukem, extatickým zpěvem, ostrými kytarovými riffy i valivým rytmem. Zlí jazykové tvrdí, že celá hvězdná kariéra AC/DC je postavena všeho všudy na třech akordech. Potom je tedy obdivuhodné, co všechno s touhle trojicí akordů dokázali. Ke dnešku mají AC/DC na svém kontě přes 200 milionů prodaných alb. Z nich nejúspěšnější je deska Back In Black z roku 1980, první album se stávajícím zpěvákem Brianem Jonsonem, které se prodalo devětašedesát milionů. K diskografi i AC/DC přibylo v roce 2008 album Black Ice, které kapela představila i ve vyprodané O2 areně a loni pak nový zápis v podobě desky Rock On Burst. Nahrávalo se tu klasickými postupy bez zb
    Vstupenky na AC/DC - 22.5.2016 O2 Letiště Letňany Praha - jedná se o vstupenky na stání k podiu. Cena za kus 4.990 Kč. Jedná se o fyzickou vstupenku s hologramem žádný e-ticket. Osobní předání v Ostravě nebo po dohodě i možno i v Praze, nebo mohu zaslat poštou jako cenné psaní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00