Jak na věc


aby cibule při krájení nepálila

Jak naučit holku, aby za sebe platila

    Teda zatím jsem se u čtení tvých článků bavila a odpouštěla občas jednostranný pohled na holky, ale teď se musím ozvat, protože co vím, tak všechny moje kámošky spíš ODMÍTAJÍ, aby za ně kluk na začátku vztahu platil. Pokud se totiž ukáže, že to neklape a rozejdou se, nebudou mu nic dlužny.
    Reakce na Sandra #195Načítám náhled komentáře...: A nedělá z holek, které za sebe nechávají platit ze zásady, taková situace dívku lehčích mravů? Když jdu s holkou ven, tak si nehodlám platit její volný čas a její přítomnost při ranním probuzení… Jestli ke klukům přistupuješ takhle, tak je asi praktické nechávat za sebe platit… Zbude ti na kosmetiku a ty si polepšíš, ale kde na to má věčně brát on?!? Je mi líto všech co o tebe zavadili!
    Reakce na Inka #3Načítám náhled komentáře...: A zase naopak…? Proc se na to nepodivas z druhe strany? To nestoji ten chlap zenske ani za to aby mu zaplatilo to kafe?


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Reakce na Astik #184Načítám náhled komentáře...: Jsi rád jo? A nemyslíš, že láska dvou lidí je dvoustranná věc? Že by se tedy měli dělit o vše spravedlivě? Když totiž odsuneš ten závoj "to je blbý to rešit, jsou to peníze…", zjistíš, že dělit se je správný. Nic proti gentlemanům, ale je rozdíl mezi gentlemanem a blbcem, kterej se nechá tahat. A buďto s tím souhlasíš a nebo jsi jeden z těch, co uznávají ženskou za plotnou, která večer uvaří, prostře, rozestele a roztáhne nohy, až přijde muž z práce, kde vydělává. Samozřejmě pokud žena vychovává děti, muž by jí měl živit, ale je to na domluvě. Každopádně jak bylo řečeno, buď to jsi liberální, moderní, uznáváš ženu, která ti nemá jen sloužit a umí se přece o sebe postarat, a nebo jsi ten zmíněný "záplotnař". Nebo tvoje názory nejsou konzistentní a nemáme se o čem bavit.
    Tak ja vam povim muj nazor je takovy ze by mel platit chlap. Jsem na starsi typy a jen kdey se zenska zmini , ze zaplati tak protejsem to bere jako ponizeni ze zenska nemuze platit. takze takove reci ze by mely si mely platit kazdy zvlast muze akorat tak rict mlady kluk nebo nekdo kdo na to nema. takze 1 rada radeji holky nezvete. naprosto nesnasim tzv zajicky kteri si mysli ze kdyz vas pozvou na colu tak udelaly neco uzasneho…..
    souhlasím s článkem a platím za sebe, asi by mi to bylo i trochu nepříjemný nechat se zvát, takový zavazující. Se svým klukem mi příjde hezký se střídat v placení. A taky bych to nepřeháněla, stalo se mi s klukem se kterým jsem chodila asi už měsíc, že jsme měli každý 1 kafe a on řekl zvlášť (a to jsem mu předtím koupila bagetu), tím mě hodně dostal a opravdu nešlo o 30 Kč, bylo to trapný.


Co udělat proto, aby druhé miminko byla zdravá holčička?

    Reakce na Qark #4Načítám náhled komentáře...: Souhlasím s tím, že by holka neměla brát automaticky skutečnost, že za ní kluk platí. Jako holka můžu říct, že je to krásný pocit, když mě někdo pozve někam, kamkoliv, třeba na zmrzlinu. Jenže co když je to naopak? A holka sponzoruje svýho kluka? Znám pár takových případů a patřila jsem mezi ně taky. Stále jsem dávala a zpátky se mi ničehož nedostávalo. Cítila jsem se zneužitá a jako blbec. Takže naprosto chápu kluky, kteří automaticky cálují a holka neřekne ani dík. Takovýho kamaráda mám, co platí za tu svojí a ona se nacpává za jeho peníze. Řekla jsem mu, že si myslím, že ho využívá a on na to, že chudinka nemá peníze. Tak má jít kurna na brigádu!
    Reakce na Lucie #263Načítám náhled komentáře...: no kdyz se chce holcina vzdelavat misto toho aby sla do prace, tak musi pocitat s tim ze v tej dobe si proste nemuze dovolit vsechno… pak se zas bude mit lip takze neplatit za ni. ona at si chodi s kamaradama na kofolu.. a kluk kterej vydelava at jezdi s kamoskama treba na havaj tak je to spravedlivy. pokud by byl kluk student a holka uz si treba vydelavala, tak za nej asi platit nebude ze


Diskuze : Hlavní : Holka nebo kluk - babské rady

    krátkej příběh – Ja jezdil 50Km (mrtě benzínu)a chodil s holčinou do jedny kavarny.moje útrata byla tak okolo 25–30 kč její 3–5 násobná. Vzdy jsem odcházel jako první a u výčepu (baru) jsem zaplatil za oba.asi po půl-3/4 roce šla první a zaplatila pouze tu svojí část a nebyla schopná mi zaplatit 1 coca colu tak jsem potou už jen čekal u stolu až přijde kasírovat a řikal jsem na férovku "platíme zvlášť".Její útraty padly na minimum ale náš vztah se rozpadnul.Ale nelituju toho. Já žil na 0 a poslední všechny prachy jsem dával za cestu a posezení v kavárně abych s ní mohl být.Sorry že vás s tim otravuju ale nemám psychologa =o) ŠŤASTNÉMU LOVU ZDAR !!!
    Tak tohle mi přijde docela nechutný… Podle názoru několika pánů mi tu přijde, že zaplatí, jen aby z té holky dostali co nejvíc jde… Zaplatím, ale nic z toho… Bla bla bla… To ze všeho musíte něco mít? A to, že holky bodujete na úrovně jako obyčejná 6–8 a televizní kvalita cifer 9,10 a 10+, to už víme. Ale tím jako chceš říct co, že když holka nepatří do televizní kvality, tak je něco míň, že si nezaslouží pochvalu či zaplacení… Obyčejné lezení do p_dele? Tak s tebou bych čas neztrácela…
    ale prosimtě!!!mám tam psát i pro jednodužší lidi že de o to kdo koho pozval?????do toho se samozřejmně vztahuje i to že ho pozve toho kluka i hlka stačí????myslim že ta holka by asi jenou occenila kdybys jí to zaplatil jednou ty co???


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00