Jak na věc


Wendy Matthews

Sleva 50% na zimní kolekci v by Wendy!

    V salonu Wendy navštěvuji kadeřnictví. Z výsledkem jsem zatím byla vždy spokojena. Nechala jsem se zde učesat i namalovat na moji svatbu. Výsledek byl opravdu úžasný.
    Salon Wendy jsem navštívila na doporučení od své kamarádky. Navštívila jsem prodlužko řas. Řasy po aplikaci vypadají stále skvěle, takže za mě určitě spokojenost.
    Absolutní spokojenost zákazníka, čehož se snažíme dosáhnout nejen důrazem na kvalitu grafického i technologického zpracování v optimální ceně a seriózním jednáním, ale i takovými zásadami jako je dodržování dohodnutých termínů a detaily - balení či doprava zakázek po Mělníku zdarma.
    Aktuální kolekce jaro/léto prodejny by Wendy , z níž máte možnost vidět několik modelů, vychází z aktuálních světových módních trendů. Typické pro tuto kolekci jsou pastelové a pudrové barvy jako růžová, mátová, šedá a žlutá. Dále je kolekce zaměřena na baggy a boyfriend jeany a jeany trhané, které jsou hitem letošní sezony. Celou kolekci najdete v prodejně by Wendy v I. patře cetra naproti Golden Cafe.


SLEVY ve výši 30 - 50% právě teď v BY WENDY!

    V salonu Wendy navštěvuji kadeřnictví. Nechám se zde vždy barvit a stříhat a vždy to mám od paní kadeřnice uděláno perfektně. Rozhodně mám v plánu vyzkoušet i kosmetiku.
    Se službami v Plzeňském salonu Wendy jsem byla maximálně spokojená. Využila jsem služeb modeláže nehtů a kadeřnictví a nemohu si na nic stěžovat! A udělali mi i výbornou kávu.
    by Wendy je nová prodejna v I.patře, nabízející dámskou módu od francouzských a italských výrobců. Snaží se českým ženám nabídnout za příznivé ceny nejnovější nadčasové a originální kousky evropské módy. Široký výběr oděvů i doplňků jistě osloví každou milovnici módy.
    Salon Wendy - nejlepší salon v Plzni, velmi příjemné slečny, skvělá atmosféra, luxusní služby a naprosto nejšikovnější ruce nehtařky Vendulky :-) Chodím k ní už skoro 4 roky a neměnila bych :-)
    Do salonu chodím na pravidelné prodlužování řas, protože jsem alergická na klasické řasenky. Kosmetička si vždy dá záležet, takže mám řasy vždy nádherně udělané.
    Dlouho jsem hledala kosmetický salon, kterých bych měla blízko od domova. Dříve jsem při návštěvě různých salónů nebyla spokojena až do doby, než jsem narazila na salon Wendy.


Sleva 30% na vše v prodejně BY WENDY!

    Kadeřnictví v salonu Wendy je super. Chodím sem pravidelně a vždy jsem spokojená. Paní kadeřnice mi také vždy poradí ohledně péče na vlasy. Díky kadeřnici mám vlasy v pořádku.
    Kromě tradičních zákusků vyrábíme řezy Exkluziv, které nás zřejmě nejvíce odlišují od konkurence. Tyto řezy jsou vyráběny z dvoubarevného marcipánového těsta, do náplní používáme živočišnou smetanu a ušlechtilé příchutě ovocné, čokoládové, oříškové a tvarohové.
    Na tento salon jsem narazila poměrně nedávno. Nechala jsem si udělat na zkoušku pedikúru na nohou a mohu říct, že si pedikérka dala opravdu záležet. S procedurou jsem velice spokojena.
    Můžete si u nás objednat krabici zákusků dle vlastního výběru, nejmenší počet je 20 ks, nebo si můžete vybrat menší či větší krabici dle naší nabídky, kde jsme namíchali do krabic zákusky tak, aby zde byly zastoupeny všechny druhy a příchutě.


Slavíme 2. narozeniny prodejny BY WENDY!

    Naši tiskárnu jsme založili a tiskneme již od roku 1992. Sledujeme nové trendy v oboru a průběžně modernizujeme naše technologické vybavení tiskárny, knihárny i DTP studia, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům a stále dodržovali vysoké standardy kvality výroby, bezpečnosti informací, ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00