Jak na věc


Vydavatelství En Face

NABÍDKA Z NAŠEHO INTERNETOVÉHO KNIHKUPECTVÍ

    Autorka úspěšné řady publikací Ozdobné balení dárků 1, 2 a 3, přináší v této knize, určené především dětem, řadu návodů, jak si mohou samotné poradit se zabalením dárků pro své blízké a kamarády. Kniha je rozdělena do čtyř kapitol nazvaných Zvížátka, Krabičky Kytičky a Dárečky, kterými provádějí dva pomocníci - pan Dáreček a slečna Mašlička.
    V prodeji je druhé vydání tří dílů populárních, celobarevných,výpravných publikací autorky Radky Křivánkové. Publikace jsou plné originálních nápadů jak nejen ozdobně, ale i vtipně zabalit téměř každý dárek. Jednotlivé díly si můžete zakoupit samostatně, nebo v cenově výhodném kompletu.
    Kniha Jana Honzy Lušovského, kreslícího učitele stolničení a společenského chování, nabízí řadu praktických informací o společenském chování nejen u stolu, ale i ve společnosti a při návštěvě restauračních zařízení. Text doplňují autorovi ilustrace.


Katalog služeb Vydavatelství UP

    Vydavatelství Univerzity Palackého publikuje široké spektrum titulů v tištěné i digitální podobě. Do jeho produkce patří monografie, učební texty, sborníky a odborné časopisy. Redakce vydavatelství provází knihu od předání rukopisu přes sazbu a jazykovou korekturu až po tisk a uvedení na trh. Součástí vydavatelství je také tiskárna, která je zaměřená na malonákladový barevný i černobílý tisk a související knihařské zpracování. V prodejně vydavatelství si mohou studenti i veřejnost vybrat z odborné literatury naší i cizojazyčné. Vydané publikace je možno zakoupit také prostřednictvím elektronického obchodu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00