Jak na věc


Přišli jsme si pro vaše děti Mandrage

Čekejte prosím, jste v pořadí

    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Pražský folklórní taneční soubor Jaro a muzika Jara vás srdečně zve na poetické celovečerní představení Přišli jsme k vám na koledu, při kterém se příjemně vánočně naladíte. Program vás v první části vtáhne do kouzelného adventního období, které bývalo protkáno mnoha lidovými tradicemi a zvyky. Můžete například vidět Barborky, Lucie či Perchty. A kdo ty „dámy“ vlastně byly? To se právě během představení dozvíte! A ještě mnohem více. V druhé části uslyšíte a uvidíte vánoční koledy z Čech a Moravy, které si společně se zpěváky a tanečníky můžete zazpívat. Taneční soubor, který má dnes téměř sto členů od nejmenších až po dospělé, působí pod vedením umělecké vedoucí MgA. Živany Vajsarové na ZUŠ Štefánikova, Praha 5. Celým představením vás hudebně provede muzika Jara pod vedením Karla Mezery.


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00