Jak na věc


Nedávno

Z druhé ruky - Online bazar a inzerce zdarma

    Tady to vypadá, že někdo neví, jak naložit se svým životem. Nejprve pracoval a vydělal miliardy, pak pracovat nechtěl a raději začal sbírat Porsche. Teď asi zase míří jinam.
    Zástupce firmy vyjádřil hrdost nad organizací výjimečného obchodu. „Tyto pečlivě vyčleněné modely dokládají pozoruhodný vývoj Porsche za posledních 25 let - od vzduchem chlazeného modelu Carrera RS z 90. let až po nejnovější revoluční superauto“, řekl David Brynan z Gooding & Company. Pro firmu je to jistě zajímavý obchod, stejně jako se nejeden sběratelů Koumových aut rád ujme. Kam se ale ubírají další kroky jeho samého, nyní zůstává otázkou.


Zakladatel WhatsAppu rozprodává sbírku vzácných Porsche. I když ji nedávno složil

    Počítačový expert Jan Koum po zisku miliardového jmění vybudoval mimořádnou kolekci, která obsahuje pouze ty nejobdivovanější modely Porsche. „Jsem velmi nadšený, že jsem s firmou Gooding spolupracoval, abych našel dalšího správce těchto nádherných strojů,“ řekl původem ukrajinský programátor. „Mnoho z těchto Porsche nabízených k prodeji patří k nejzachovalejším exemplářům na zeměkouli. Kdybych měl neomezený čas a nekonečný prostor v garáži, nikdy bych nic neprodal. Přesto budu velmi rád, když bude další majitel spokojený s řízením těchto výjimečných vozů na silnici nebo na závodní dráze - stejným stylem jak to výrobce s nimi zamýšlel,“ dodal pouze.
    Ať už je motivací k prodeji cokoli, auta jsou to skutečně zajímavá. Nabídka čítá mimo jiné Porsche 964 Carrera RS ročníku 1992. Jeden z pouhých 1 910 lehkých modelů byl dodán nový do Itálie ve žluté barvě Blossom Yellow. Další prodávané Porsche 964 Carrera RS 3,8 z roku 1993 je jedním z pouhých 55 postavených a jedním z 12 dokončených ve žlutém odstínu Speed Yellow. Auto bylo prodáno jako nové v Japonsku a dosud najelo jen velmi nízký, blíže neupřesněný počet kilometrů. Třetí Porsche 993 Carrera RS 3,8 z roku 1995 byl posledním vzduchem chlazeným modelem řady Carrera RS, přičemž žlutý prodávaný příklad je bohatě vybavený včetně doplňků oddělení Porsche Exclusive.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00