Jak na věc


život po životě

Život a doba soudce A. K. vás neuklidní

    Jedna žena se šla 30.dubna dívat na „pálení čarodějnic“ a pak mi vyprávěla, že jakmile se přiblížila k velkému ohni, zachvátila ji hrůza a velký strach, začala se potit, udělalo se jí špatně a musela odejít. – Probudila se v ní vzpomínka na minulý život, kdy byla upálena.
    Např. mladá dívka měla komplikovaný vztah se svou matkou – hlavní příčinou byl minulý život, kdy matka zapříčinila smrt své dcery – dcera jí to nechtěla odpustit ani v tomto životě a zlobila se na svou matku ještě kvůli dalšímu minulému životu – tam byla její matka těhotná a její dcera se jí měla teprve narodit. Stalo se však, že těhotná žena byla zabita. Matka byla ze vznešené rodiny a její dcera se na ni dodnes zlobí, že se nechala zabít a ona se nemohla narodit do slavné a bohaté královské rodiny.
    „I v druhé řadě půjde o komorní přemýšlení v soudní síni a trápení se soudce nad verdiktem,“ popisuje režisér Robert Sedláček a pokračuje: „Zajímavé je, že divák bude vždy vědět, co se stalo – co kdo udělal a jak se zločin stal. Ale postupně bude mít možnost sledovat, jak se jasný čin rozmělní v něco nejistého a jak chudák soudce bude muset složitě rozhodnout.“


Citáty k narozeninám a o narozeninách

    „Dvojky bývají většinou slabší než jedničky. Jsou ale výjimky. Věřím, že druhá řada A. K. k nim patří. Trestní kauzy jsou dramatičtější, akčnější, stejně jako linky hlavních postav. Doufám, že každá epizoda minimálně donutí diváky zamyslet se. A jediná miska brambůrků či oříšků nezůstane při jejich sledování plná,“ slibuje scenárista Zdeněk Zapletal.
     Adam Klos se profesně posunul, je soudcem trestního práva u Městského soudu v Praze, a tak už nesoudí rodinné a sousedské spory, ale zločince a trestné činy. Ty jsou opět inspirovány skutečnými případy. Oproti první řadě se děj posouvá o několik let dál. Mnoho se toho změnilo a otevírá se řada nových příběhových linek. Hlavní postavy však zůstávají – soudce Adam Klos v podání Davida Švehlíka, jeho matka (Daniela Kolářová) a přítel z dětství Igor Kubiš (Marek Daniel). Do děje ale vstoupí mnoho nových postav. Tou nejvýraznější bude Klosova osmiletá dcera (Daniela Byrtusová).
    Seriál Život a doba soudce A. K. se dočká druhé řady. V hlavní roli soudce Adama Klose se vrátí David Švehlík. Režie nových třinácti dílů podle scénáře Zdeňka Zapletala se opět ujali Robert Sedláček, Bohdan Sláma a Radim Špaček, které nově doplní Petr Marek.


Švehlík bude soudit i vrahy. Odstartovalo natáčení druhé řady Života a doby soudce A. K.

    U klienta  jsem našla minulý život, ve kterém byl bohatým člověkem. Cestoval kočárem se svou ženou a přepadli je lupiči, oloupili je a jeho ženu zabili. Tento muž se v tomto životě podvědomě bojí vydělat více peněz, aby nebyl bohatý, aby nepřišel o svou ženu.
     „Soudní síň bude i v druhé řadě tvořit těžiště příběhů, ale přineseme daleko více exteriérů. Divák bude mít navíc možnost sledovat reálný průběh ústředního kriminálního případu a porovnat tak skutečnost s fikcí, kterou u soudu účelově používají obě strany – obhájci i žalobci,“ říká kreativní producent Jan Lekeš, v jehož tvůrčí producentské skupině seriál vzniká.
    Mladá matka měla malou dcerku. Dcerka byla hezká a hodná, ale matka cítila velký problém – bylo jí velmi nepříjemné na dceru sahat, hladit ji a když ji chovala, necítila se dobře.
    Dnes už nechceme být chudí, ani nechceme žít v celibátu, ani nechceme nikomu sloužit – jak jsme kdysi přísahali, ale jsme stále svými sliby ovlivňováni.
    Každému klientovi zjistím,  jakými sliby a přísahami  z minulých životů je vázán a pomohu mu je zrušit. Tímto aktem se člověk osvobodí od různých vnitřních bloků, které mu brání v přijímání hojnosti, lásky a prosperity.


Soudce A. K.: Kdo je člověkem, ať soudí

    Mnoho lidí má i zdravotní problémy, které mají příčiny v minulých životech. Jsou to velmi často bolesti různých částí těla. Bývají to místa, kde byli lidé v minulých životech bolestivě zraněni.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00