Jak na věc


ženské kruhy dobřichovice krajníkova

Produkty pro ženy v období klimakteria

    6) Video z krátkého představení Ivany Megové na Večeru setkání 11 lektorů 5.3.2013 s názvem Cyklus ženy, cyklus Luny, cyklus Země. Žena je během svého života součástí mnoha ženských kruhů, životního, měsíčního, cyklu ročních období. Ne vždy si však uvědomuje jejich propojení. Ženské kruhy ("sester") nám ženám mohou pomoci prožitek všech cyklů zvědomit, přinést do života a prohloubit naše ženství. http://www.letacek.cz/blog/ivana-megova-zenske-kruhy-11
    Pokud se vám nechce se rovnou pouštět do práce ve skupině, je možné pracovat individuálně. Katka nabízí individuální konzultace osobního rozvoje, terapii a individuální rituály zaměřené nejen na témata spojená se ženstvím, ženským tělem, ženským růstem, ale na jakákoliv životní témata, kde cítíte, že se potřebujete posunout, zorientovat, dosáhnout změny. Je zkušená terapeutka s více než desetiletou praxí. Sídlí v Praze. Kontaktovat ji můžete telefonem na 603 287 450. Konzultace a terapii poskytuje i v angličtině.


Gynekologické a ženské problémy

    Chcete připravit pro svoji dceru krásný vstup do ženství? Připravíme pro vás rituál menarché. Chystáte svatbu a chtěla byste se na ni připravit jinak než tradiční dámskou jízdou, uděláme pro vás předsvatební rituál v podpůrném kruhu žen. Chcete zažít svatbu jinak, jako hluboký prožitek spojení dvou životů? Připravíme pro vás samotný svatební obřad, tak aby byl pro vás smysluplný a nezapomenutelný. Chystáte se na svůj první (či několikátý) porod a cítíte, že potřebujete načerpat sílu, zbavit se pochyb a najít v sobě odvahu? Vytvoříme pro vás předporodní rituál. Vytváříme rituály k mnoha různým příležitostem: K uctění mezníků v ženském životě: Rituál vstupu mezi ženy (první menstruace), Rituál vstupu mezi matky (předporodní), Rituály životní změny: Předsvatební i Svatební rituál. Pojmenování dítěte. Rituál rozchodu. Rituál vstupu mezi moudré ženy ( rituál menopauzy). Rituál rozloučení se zesnulým .....
    Ženský kruh je kruh sesterství, léčí vztahy mezi ženami, které vyrůstají ve světě, kde mezi ženami je často rivalita a soupeření. V ženské kruhu se ženy samy od sebe naučí být jedna druhé opravdovou oporou.
    Nabízíme různě intenzivní a různě pokročilé kurzy. Můžete přijít ochutnat o čem naše práce je na některý z volně navazujících večerů, pro hlubší ponoření můžete přijet na víkendový kurz a pokud chcete jít cestou hlubší změny, nabízíme cykly více víkendů: tří až šesti, kde na konci pocítíte opravdu podstatný posun směrem k sebelásce, sebevědomí, radosti ze svého ženství a ženského těla, směrem k vlastní síle a autoritě. Naučíte se také mnoho užitečného a praktického o ženském těle, ženských cyklech, sexualitě, o zdraví ženských orgánů i o zdraví ženské duše.
    Na našich kurzech navazujeme na tradici ženských kruhů, předávání ženské moudrosti a ženských rituálů, tak jak byly a dosud jsou praktikovány ve společnostech, kde ženství má váhu.


Doplňky stravy pro léčbu vaginálních infekcí

    V pochvě žije v přirozených podmínkách několik druhů bakterií. Za normálních okolností se zde nachází nejvíce bakterie mléčného kvašení nebo tzv. laktobacily. Tyto bakterie produkují kyselinu mléčnou, která je pro oblast pochvy přirozená, podporuje udržení nízkého pH a snižuje tak riziko možných infekcí. Pokud se hladina pH zvýší může dojít k infekci a ke vzniku bakteriální vaginózy. Ta může vzniknout za různých okolností, jako je těsné prádlo, parfemované intimní mýdlo, nebo užívání antibiotik. Pak přichází na řadu doplňky stravy ze sekce gynekologické a ženské problémy. Vy se pak budete cítit opět pohodlně a svá.
    Bezlatexový (Nitrilový) dámský kondom pro vaginální aplikaci. Nedoporučuje se používat současně s pánským kondomem. Možné zavést až 8 hodin před pohlavním stykem. Lubrikovaný.
    1) Pro Kurzy pro radost natočila Ivana Megová cyklus 9 videí o Archetypech žen a jejich propojení s ženskými a přírodními cykly. Nemáte-li čas či chuť na návštěvu víkendového kurzu, můžete ZDARMA (3 z nich) ochutnat prožívání žen v jednotlivých fázích života zde: Archetypy žen
    Ženský kruh je bezpečné místo, kde můžete otevřeně mluvit o tom, co jinde nemáte chuť, nebo odvahu otevřít. V kruhu žen se můžeme uvolnit a být opravdu samy sebou, dotknout se ženské moudrosti, která je v hloubce každé ženy.
    Bezlatexový dámský kondom pro vaginální aplikaci. Možné zavést až 8 hodin před pohlavním stykem. Lubrikovaný. Tento kondom zaručuje citlivost obou partnerů. Je možné použít s lubrikantem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00