Jak na věc


štěně čivava

Čivava dlouhosrstá Křišťálové oko:

     Proto je v takovém případě nanejvýš vhodné, dodávat štěněti v tomto období vitamíny a minerály. Musí to však být speciálně vyvážený komplex vitamínů a minerálů vytvořený speciálně pro psy a štěňata. Námse velmi osvědčila vitamínová pasta VITA-PET, která je v tubě a proto se velmi dobře dávkuje a pejskům chutná. (Je výborná také pro březí a kojící feny, nemocné a oslabené psy a pro ty psi, kterým něco chybí).
    Tricolor chlapeček a bílá holčička nar.20.3.2019 o:C.I.B. black knight iristar - m:COLOMBÍNA showmana údolí vrchlice,k odběru 22.5.2019. Tel.607576041
    cukrářské potřebysuroviny,formy,vykrajovátkajedlý papír,bohatá nabídkaRybárske potrebyMATI s.r.o. Dobierková službaVzorková predajna AWA-SHIMAKAMENNÝ OBKLADŠiroká nabídka, bezkonkurenční cenyObklad pro interiér i exteriér.Tvorba webových stránek a e-shopů
     Jakmile zjistí, že když se bude vztekat, kousat a šprajcovat, tak ho necháte být, je to špatné. To je nejlepší cesta k tomu, že pes se postupně stane vašim pánem a on bude ten, kdo si bude určovat podmínky.
    Pozlém to určitě nezkoušejte, protože se vás začne bát a začne sebáttoho, že se jí chce čurat a že za to dostane. Nebude vědět co mádělata kam tu louži udělat.


Čivava inzerce, inzeráty, štěně, štěňata, cena

     Zásadou by mělo také být, nehladit štěňátko přez uši, které se tímto stále křiví a ohýbají. Uši by se měly definitivně postavit do konce hlavního období výměny mléčných zubů, což je asi 5 měsíců věku. Vylepování uší je až tou poslední možností nápravy. Doporučovala bych to nedělatdříve, než ve 3 měsících. Kdo ví, že má genetickou dispozici ke klapatému uchu, podlepuje už daleko dřív. Důležité je ucho vylepit správně, aby jsme neudělali víc škody než užitku. Ucho přehneme svisle napůl a přelepíme proužkem náplasti pravou stranu k levé. Slepené ucho musí trčet kolmo nahoru jako růžek a nesmí se ohýbat. Náplast dáváme kousek od hlavy, aby ucho mohlo dýchat a nezapařilo se. Necháme to 2-3 dny, potom sundáme, necháme provětrat a zalepíme znova. Nezřídka kdy stačí jenom jedno vylepení a uši stojí. Nejme li si jisti, raději se poradíme s veterinářem.


Čivava s PP- krátkosrstá štěňátka

    Je důležité minimálně ze začátku krmit štěně tím, na co bylo doposud zvyklé u původního majitele. Náhlý přechod na jiné krmení by mohl způsobit průjem. Toto spojené se změnou prostředí by mohlo štěně dost špatně snášet. Původní chovatel by vám měl dát krmivo do začátku - na které je štěně zvyklé. I nadále krmíme štěně jen psím žrádlem (granule, nebo případně konzervy). Pokud granule co krmíme štěně pěkně žere, má po nich tuhé bobky, je veselé a zdravé, tak nemáme důvod tyto granule měnit, nebo střídat s jiným krmením. Ani se to nemá, protože vždycky chvíli trvá, než si organismus na nové krmivo zvykne. Zbytečně štěně nerozmlsáváme, nedáváme mu maso protože by potom odmítal granule papat. Krmíme tak, že štěněti dáme žrádlo, necháme mu to asi čtvrt hodiny a co nesežere do té doby, odklidíme pryč. Žrádýlko předkládáme zezačátku 4x denně. Nenecháváme mu žrádlo celý den k dispozici, protože by jen uzobávalo a nenažralo se pořádně. Mezi krmemím musí vytrávit, aby se na další zase těšilo. Nau
    Někdo má nově koupené štěňátko zavřené v ohrádce. Důvody jsou různé - aby nic nezničilo, aby nikde nečůralo, aby se mu nic nestalo. Jenže takové štěňátko v ohrádce, se také nic nenaučí, necítí se dobře a je smutné. Zavírání štěňátka je sice pro někoho pohodlné, ale až se jednoho dne rozhodneme, že ohrádku přestaneme používat, tak štěně začne čůrat a kakat všude po bytě a kousat co ho napadne. Takže práci s výchovou si tím určitě neulehčíme. Rozhodně je lepší, mít štěně od začátku vypuštěné na volno a věnovat se mu, učit ho kam čůrat, s čím si může hrát a s čím ne. Samo si půjde lehnout na svůj pelíšek, až bude unavené a samo se půjde nažrat a napít. Čůrat na určené místo se mu vždycky nepovede, ale to už ke štěňátku patří.
    Čivava - prodám štěně - fenečku čivavy krátkosrsté. Fenka je očkovaná odčervená a čipovaná a je veselé povahy. Pro další informace a ohledně dohody volejte.


Štěňátka prodáváme pouze s průkazem původu FCI.

    V tomto období se ještě musí štěně v podstatě jen chválit a utvrzovat v tom, že je šikovné a je milováno. Že je v nové smečce vítáno a vy jste jeho střed vesmíru. Mělo by ale být i trochu samostatné. Umět spát samo v místnosti, samo si hrát. Proto je dobré naučit štěně, že občas odejdeme a zase přijdeme. Aby samo nepropadalo hysterickému záchvatu a naříkání. Štěně zabavíme třeba hračkou a odejdeme. Když se štěně rozběhne za námi, řeknemezůstaň a zavřeme dveře. Za chviličku zase přijdeme a štěně pochválíme. Toto opakujeme několikrát denně. Za pár dní už se štěněnaučí, že ho neopouštíte, ale prostě, že se vrátíte. Nenecháme štěně, aby nás doprovázelo všude - i na záchod, protože potom se z něho stane závislák. Řekneme zůstaň a zavřeme dveře. Štěně netrestáme a pokud třeba kouše co nemá, tak mu to vezmeme, řekneme důrazně fuj a vezmeme mu to. Nenecháme to s dosahu štěněte, protože by se na to určitě vrhlo znova a my by jsme se na něho zlobily. Je to jako s malým děckem.
     Od čtyř týdnů budou tyto děti obklopeny našimi dalšími rodinnými mazlíčky, takže jsou plně socializovány s fantastickým a přátelským temperamentem stejně jako jejich rodiče.
    prodám očkované, odčervené a vymazlene stenatka čivavy vychovane doma, jsou vyrovnané povahy, mám dlouhosrsté i kratkosrsté,otec s PP, ukazi matku i otce, mam oba dva..socializované.vymazlené.zvykle doma i zahrada.
    Využijte posledních pár dní, kdy je hezky. Jestli máte možnost jít s pejskem na louku nebo do lesa, tím líp. Doneste ho na pěkné místo, tamho pusťte a projděte se s ním. Uvidíte, jak bude za vámi pěkně běhat.


Čivava (Chihuahua), štěňata na prodej

    Neptejte se pejska kam chce on jít, protože vy jste jeho cvičitel a páníček. Domluvte se s vaší kamarádkou a vemte je na procházku spolu. Zezačátku neste pejska vnáručí a třeba v parku nebo někde, kde je hezky, ho pusťte na zem, ať může běhat a zkoumat nové prostředí. Přitom ho můžete pomalu zvykat naobojek. Až bude venku suverén, teprve potom ho zkoušejte postupně připínat na vodítko. Zatím má ale na vodítko čas, protože by to bylo moc nového naráz.
    12 týdnů CHIHUAHUA, velmi hravý, odchozí a velmi roztomilý !!! Jsou registrováni u KC a informováni o všech očkovacích látkách a odčerveních. Mají zdravotní záruku.
    Od začátku postupně zvykáme drobečka na různou potřebnou manipulaci - opatrné česání, držení packy ( nácvik na stříhání drápků ), kontrola zoubků. Aby si štěně nechalo všechno líbit a nedivočilo u toho. Toto se nám do budoucna velmi zúročí. Měli by chom také pejska odmala zvykat na cizí lidi a psy, aby se nestal bojácným a uštěkaným. Čivavy jsou totiž k cizím lidem velmi nedůvěřivé. ( proto dát štěně někomu pochovat, nechat ho od cizích pohladit atd.). Nemít štěně doma v izolaci od okolního světa.
    Tato štenátka Pomeranian Jsou ockováni, veterinár je zkontrolován, odcerven a mám všechny záznamy veterináre. Vzali si své snímky a ted jsou pripraveni na nový domov. Jsou velmi šetrní k detem a pacientum s jinými


Štěňata čivavy jsou nyní k dispozici

     Štěňátka, ze kterých si budete vybírat musejí být čistá, kulaťoučká, mít jasnéoči bez zakysanců, čistou prdelku bez průjmu, plné bříško bez kýly, čisté uši bez svrabu. Štěňátko nesmí být přikrčené, ustrašené a bát se ruky.
    Než si pejska vezmeme, tak zkontrolujeme zda nemá kýlu, nesmí mít průjem, zakysaná očička, hnisavý výtok z nosu, parazity ( svrab v uších atd.). Musí být vztřícné, veselé, mít čistou srst a plné bříško. Nesmí být ulepené, vyplašené a bojácné.
    Máme dvě úžasné štěňata čivavy, muže a ženy. Jsou registrovány u společnosti AKC. Naše rodina zbožňuje toto plemeno. Neexistují žádné zdravotní problémy a všechny štěňátka mají své zdravotní osvědčení a byly jim dány všechny záběry.


Klady štěněte s průkazem původu (s PP):

    No, už je opravdu nejvyšší čas. Možná je už i trochu pozdě. Máte opravdu poslední příležitost s tím něco udělat.Jejepší,když se srst dole na uších úplně ostříhá (znovu dorostenebojte).Ucho sestočí pravá půlka do levé (jako kornout ale rovný).Náplast námnejlípdržela normální na rány s tím látkovým čtverečkem,jak se z nístříhajíty jednotlivé náplasti. Ustřihla jsem z tohoproužek, ale jentoholepivého (bez toho čtverečku). U vašeho pejska asi tak 1 cm x 4 cm.To smotané ouško přelepte kolem dokola, jako je to na fotkách. Dole nechte kousek mezeru (asi 0,5 cm) aby mohlo ucho dýchat. Pokud se vám to správně podaří a uši budou pěkně slepené (jako na těch fotkách), tak muto tak nechte 3 dny. Je lepší, když vám u toho bude někdo asistovat a pejska držet, aby jste to mohla precizně udělat. (nebo přijeďte k nám a já vám to udělám). Ktomu je ještě velmi vhodné přidávat v tomto období vitamíny a minerály (hlavně vápník). Pokud nemáte Vita pet pastu, tak si ji buď objednejte uveterináře, nebo pejskov
    Čivava štěňata! Tento krásný chlap bude k dispozici pro ten pravý dům. Je mu 12 týdnů a musí zůstat se svou matkou ještě několik týdnů. Měl první očkování a včas odčervil. Moje máma i táta jsou jak dlouhé vlasy, tak i já. Prosím, kontaktujte mě e-mailem nebo Whatsapp: 32460211661
    Dobrý den, prosím Vás o radu. Máme doma 3měsíční čivavku, fenku, kteránámstále dělá loužičky. Když příjdu odpoledne domů, tak máme kompletcelýpokoj zaneřáděný a podložka kam má správně chodit je netknutá.Máme jiteprve 10dní a z původního domova už na podložku chodit údajněuměla,ale u nás se jí nechce. Zkoušeli jsme už snad všechno, podobrém,pozlémale absolutně bez výsledku. Prosím poraďte jsem bezradná. Děkuju


Inzerce Psů.net | inzertní portál pro psí inzerci a vše kolem pejsků, štěňata a psi na prodej

    Dobrý den , mam civavku fenecku 3 mesice starou , chtela jsem se zeptat pisete zde, ze s ockovanim , proti vztekline se nemam pospichat a ze az tak v7 mecisi:) I kdyz nema toto ockovani mohu ji brat ven, bylo mi řeceno , že dokud nema ockovani ze nesmim ,,je to pravda ? jinak jina ockovani ma,,, dekuji martina
    Oni mají všichni byli vyplazil od dvou týdnů věku. Maminka a tatínek mají vynikající charakter / temperament... S velkou láskou a velkou péčí v rámci našeho rodinného domu byly vzneseny tyto krásná štěňátka. Všechny tři z těchto skutečně nádherné štěňátka mají správnou funkcí Chihuahua / rozměry svého plemene.
    Dobrý den, potřebovala bych poradit. Náš 5-ti měsíční čivaváček je krmený granulemi Eukanuba, řekla bych , že jí bez problémů, ale kdykoliv jdeme ven a připlete se nám do cesty nějaký výkal( od kočky nebo kuny), tak ho okamžitě zhltne. Někdo mi říká, že mu prý chybí vitamíny, a že ho mám krmit masem, ale nevím jestli to spíš nejsou nějaké pověry. Není ještě očkovaný na vzteklinu a tak se bojím ,aby něco nechytil a navíc je to teda nechutné.


Chovatel nechová na nemocných zvířatech, raději je z chovu vyloučí. Za své odchovy si ručí svou pověstí, chovatelská stanice se nedá změnit, má ji na celý život...

    Asi od deseti týdnů začínáme štěně zvykat na obojek. Ze začátku bude štěně protestovat, bude uražené, možná i někam zaleze, bude si obojek škrábat, otírat se o koberec, nožná i kňučet a podobné výjevy. Necháme mu ho chvilku a potom zase sundáme. Měli by jsme štěněti dávat obojek aspoň 2x denně na půl hodiny. Postupně dobu prodlužujeme. Když má obojek, měli by jsme ho zabavit hrou, aby na ten obojek moc nemyslelo. Nám se ale například u Amálky tento způsob učení neosvědčil. Dělala melu pokaždé, když jsem jí obojek nasadila. Tahala krk po zemi, nechtěla ani chodit. Jenom čekala až jí ho sundám. Tak jsem ho milé jednoho dne Amálce nesundala. Napřed byla uražená, ale pak zjistila, že se dá chodit a běhat i s obojkem. Nechala jsem jí ho 2 dny a potom o něm už ani nevěděla. A až bude štěně zvyklé na obojek, můžeme doma vyzkoušet a trénovat i připnutí na vodítko. Venku na procházce ho potom vodíme na vodítku a nenosíme ho v ruce. To proto, aby se obeznámilo s běžným provozem, potkáváním a míj
    Máme doma týden fenečku čivavky. Jsou jí 3,5 měsíce. Když jsme si jí přivezli byla chudinka vystrašená a celou noc klidně spinkala. Druhý den jsme poznali jaká je to divoška, v noci nás nenechá vůbec vyspat. Nehci si jinaučit chodit do ložnice a už vůbec ne do postele. Jenže jakmile zasebou zavřu dveře, začne hrozně kníkat a škrábat dveře. Naříkání mi rvesrdce a tak jí chodím uklidnit, uložím jí do pelíšku, hladím jí a onausíná. Jakmile se zvednu tak začne na novo. Jednou jsem jí nechala doložnice otevřené dveře a ona začala štěkat a chtěla si hrát, bylo půldruhé v noci. Přes den s ní blbneme, tak si myslím, žemusí být unavena. Když ji vezmeme ven tak jen sedí. Bydlíme v paneláku a bojím se aby nanás kvůli tomu kvílení brzo nepřišli sousedi. Nemáte prosím nějakou radu, kromě toho vzít ji do postele. Děkuju předem
    Chtělabych si s maminkou pořídit čivavku (jelikož jsme sami s mamkou malý přítel by se nám hodil). Můžeme se spolehnout na inzeráty v novinách???????????


Čivava inzerce, inzeráty, štěně, štěňata, cena

    Čivava - nabízím štěňata čivavy krátkosrsté s průkazem původu. Očkovaná, čipovaná, odčervená, s kupní smlouvou. Velmi společenská a milá, vhodná do rodin s dětmi.
    Je potřeba hlavně trpělivě a neustále štěně sledovat a po krmení, pospanía kdykoliv začne čuchat k zemi a hledat si místečko, tak ji V KLIDU odnést na podložku a pohlídat ji tam, dokud se nevy... Potom jipohladita pochválit. Když jí to někdy nevyjde, tak ji netrestejte, protože tonemá cenu a byla by akorát vyhukaná. Chce to hlavně mít nani čas atrpělivost. Může to trvat i měsíc (když bývá doma sama), nežse tonaučí. Možná by stačilo vzít si pár dní dovolené a být s ní domaabedlivě a pečlivě ji hlídat a učit. Nebo, když už má 3 měsíce, tak snímůžete už začít chodit ven - po žrádle a po vyspání ji vzít donáruče avynést ven na trávu. Počkat až se vy..., pochválit ji a jítzase domů.První dny se bude rozkoukávat a pak to bude v pohodě. Je tovždy otázkadeseti minutek. Zatím bez vodítka a bez obojku - ona vámneuteče, čivavyse drží pána.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00