Jak na věc


špička na cigaretu

d4d385a86412493dab9d198326cb1fec

    Při výběru feedrové špičky je to nejdůležitější vlastnost. Špatná volba tvrdosti špičky může zapříčinit její necitlivost vůči opatrným záběrům, nebo naopak přílišnou přecitlivělost na vlivy okolního prostředí – a tím znemožní rozpoznání záběru ryby. U nás najdete feedrové špičky různých stupňů tvrdosti, odlišené barevně:
    Tenké a ohebné feedrové špičky na rybářské pruty jsou základním prvkem při rybolovu na feeder. Díky svojí citlivosti umožňují rybáři rozpoznat záběr ryby bez nutnosti umístění jakéhokoli dalšího signalizačního zařízení na konstrukci prutu.
    Měkčí špičky jsou určeny pro lov na stojatých vodách, pro lov menších ryb či pro lov v ideálních podmínkách bez výraznějších vnějších vlivů (vítr, déšť).
    V nabídce máme feedrové špičky od firmy JAXON, která má dlouholetou tradici a patří mezi největší distributory rybářského vybavení ve střední Evropě. Právě feedrové špičky z dílen JAXONu u nás můžete zakoupit v různém provedení. Každá feedrová špička v našem e-shopu je charakteristická svými vlastnostmi, a to zejména rozdílným průměrem, tvrdostí a materiálem.


pantofle 1002/006 KLH2 kiwi-oranž

    Chodíte často chytat na feeder? Pak se vám mohou hodit další či náhradní feederové špičky s různou měkkostí či velikostí. Nabízíme feederové špičky na rybářské pruty od známého výrobce Jaxon. Vyberte si tvrdou, měkkou, střední či super měkkou a otestujte jejich chování při lovu! Sortiment máme skladem s výhodnými podmínkami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00