Jak na věc


školení autorizovaný technik dopravních staveb

Docházka / Mzdy / Personalistika / Jídelna

    + Máte spoustu zaměstnanců s exekucemi? Pomůžeme exekuce zadat, jednoduše nastavit a o ostatní se postaráme. Navíc zkontrolujeme vaše zaměstnance v insolvenčním rejstříku
    Školením vás provedou naše zkušené konzultantky Květuše Píchová nebo Veronika Štěpková. Zeptejte se jich, co vás trápí při zpracování mezd. Jistě najdete elegantní řešení.
    Nabízíme řešení objednávky stravy pomocí stejných identifikačních médií, které jsou určeny pro evidenci docházky. Strávník tak používá stále stejné ID médium pro několik činností.
    + Proklikáte spolu nastavení programu s jeho možnostmi, které vám usnadní práci (zobrazování středisek ve mzdě, v seznamech, nastavení statistiky, využití uživatelských polí)
    Pracujete se našim mzdovým programem několik let? Děláte některé věci ručně? pojďte se přesvědčit, že není potřeba dělat věci ručně, ale nechat za sebe pracovat software.
    Program PERSONALISTIKA slouží k evidenci personálních dat zaměstnanců a uchazečů. Lze plánovat potřebný počet zaměstnanců v daném čase a jejich nábor, navrhovat školení...


Odborné konference, kurzy, semináře a školení

    Začínáte s naším mzdovým programem? Nastoupili jste do firmy jako mzdová účetní a vidíte náš software poprvé, podruhé? Zdá se vám, že je to složité? Není!Toto školení je určeno právě vám. Nebojte se, a přijďte k nám a my vám ukážeme, že v programu není potřeba hledat složitosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00