Jak na věc


škola hry na kytaru pro začátečníky on line

POMÁHÁME ŠKOLÁM V ÚSPĚŠNÉM VZDĚLÁVÁNÍ VŠECH ŽÁKŮ. 

    Na našem webu najdete jak odbornou podporu v podobě dokumentů a materiálů (viz dokumenty pro učitele), tak mnoho příkladů dobré praxe ve školách z celé České republiky (viz Férové školy).
    Lektorka, mentorka, autorka odborných textů s více než 13letou praxí jako učitelka, zástupkyně ředitele i ředitelka mateřské školy. Specializuje se na oblast školského managementu, dokumentaci v MŠ a řízení. Spolupracuje například s periodiky „Poradce ředitelky mateřské školy“, „Integrace a inkluze“. S nakladatelstvím odborné literatury Verlag Dashöfer spolupracuje již řadu let na tvorbě metodických a vzdělávacích materiálů pro učitele. Je autorkou online kurzu „12 kroků k efektivní komunikaci v mateřské škole“, od roku 2015 je vedoucí autorkou portálu „Mateřská škola v praxi“ (www.msvpraxi.cz).
    Každá část je doplněna o praktické ukázky a vzory k okamžitému použití. Jednotlivé vzory si můžete stáhnout ze zákaznického portálu (podpůrného webu brožury) http://zakaznik.dashofer.cz


Škola s bohatou historií poskytuje možnost studia v těchto studijních oborech:

    Třetí část je zaměřená na propagaci školy na veřejnosti. Proč je vlastně důležitá propagace školky? Co je to „PR“ a jaký má význam ve školských zařízeních? A proč jsou tolik důležité kvalitní webové stránky? Odpovědi najdete v poslední, ale neméně důležité části brožurky.
    Studenti mají k dispozici školní jídelnu, kulturní sál, knihovny (beletrie i odborné publikace), studovnu, hřiště a dva sodobary (zdarma) pro zajištění pitného režimu.
    V rámci své spolupráce s rodičovskou veřejností i se školami se poměrně často setkávám s rozporem při tvorbě Individuálního vzdělávacího plánu (IVP). Mohu uvést například jednu klientku, která měla syna s poruchou autistického spektra. Její příběh by se mohl hodit i dalším rodičům.
    První část Vás seznámí s projektováním jako celkem, pomůže Vám zorientovat se v problematice dotací a grantů a nastíní, jaké oblasti musí zahrnovat pedagogický projekt a na co se soustředit v rámci jeho přípravy.
    Druhá část brožury se věnuje samotnému cyklu projektového plánování v mateřinkách. Dozvíte se v ní, jak připravit a realizovat projekt za účelem získání grantové či dotační podpory, na co se zaměřit z hlediska realizačního a pedagogického týmu a na koho delegovat zodpovědnost v jednotlivých částech projektu.


Vyšší odborná škola zdravotnickáa Střední zdravotnická škola

    Pomáháme českým základním školám, aby byly přizpůsobené všem potřebám všech dětí. Aby učitelé uměli pracovat s jejich potenciálem a děti chodily do školy rády.
    Abychom vám, pedagogům i rodičům, se společným vzděláváním rozmanitých dětí co nejvíce pomohli, připravili jsme pro vás přehlednou databázi podpůrných materiálů a odborných dokumentů z Akademie pro ředitele. Vytváříme také praktické nástroje, jako např. Karty potřeb dětí.
    Máte-li zajímavé informace k tématu individuálního vzdělávání, sdílejte je s ostatními prostřednictvím našich stránek. Je to jednoduché. Napište nám na email helena.pravdova@llp.cz.
    Vizí Ligy lidských práv je spravedlivá společnost, která respektuje svobodu jednotlivce, zajišťuje jeho důstojný život a dává každému příležitost se podílet na věcech, které se jej týkají.
    Chceme být pro pedagogy organizací, v níž cítí podporu a obrací se na ni se svými potřebami rozvoje. A pro státní organizace partnerem, který je poradním hlasem pro rozvoj českého školství.


We laugh together!We educate together!

    Jste ředitelka či ředitel základní školy a jsou vám blízké principy individualizovaného vzdělávání? Rozvíjíte všechny děti s ohledem na jejich potřeby? Chcete získat na svoji školu nezávislý pohled zvenčí?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00