Jak na věc


šifrovaný deník karla hynka máchy

Program umístěn na SourceForge.Net

    Signalizace zahrnuje postupy umožňující sdělit informaci na dálku – pomocí signálů. Patří sem také různé další speciální případy sdělování informací.
    Většina těchto institucí provádí odposlechy bez toho, aby informovaly koho, kde a za jakých okolností odposlouchává. Tyto úřady se tedy nemusí zodpovídat nikomu, což je v praxi demokratický hendikep. Na internetu se dá dočíst, že se odposlechy dají i koupit, jak tvrdí někteří vlivní lidé, které zde nebudeme jmenovat.
    Pokud chcete tento program i nadále šířit, měli byste jej šířit zadarmo, protože i autor se jej snaží poskytovat zadarmo. Dále byste měli šířit celý program, tak jak jste jej získali. Pokud si myslíte, že jste obdrželi neplnohodnotnou verzi, podívejte se prosím na oficiální stránky tohoto programu. Pozor plná verze programu obsahuje přes 1200 různých souborů o celkové velikosti přes 6 MB, doporučuji jej tedy šířit zabalený, i když proti dřívějším distribucím je program rozbalený mnohonásobně menší při zachování stejné funkčnosti.


Proč používat šifrovaný telefon?

    Chtěl bych, aby tento program byl v maximální možné míře využíván. Proto jsem se rozhodl pro tento program distribuovat jako free software, tedy pod licencí GNU General Public License (GPL).
    Šifrování je proces, kdy měníme otevřený text (tj. nešifrovaný) pomocí šifry a hesla v text bez hesla nesrozumitelný. Na rozdíl od kódování je tedy heslo nutné, nestačí znalost samotného postupu.
    VPN služby, které Váš internet rozšíří o šifrování, díky němuž jsou veškeré pokusy o odposlech, krádež přenášených dat a blokování minulostí. Dále Vám umožní učinit svůj počítač přístupný z internetu, takže se k PC můžete připojit odkudkoliv vzdáleně. Snadné nastavení a používání, jednoduššeji už to nejde (návod)!
     Tato verze dokumentace byla úspěšně testovaná v těchto prohlížečích: Microsoft Internet Explorer 5.5, Konqueror, Mozilla, Galeon, textový prohlížeč Lynx i Links. (Týká se verze Šifrování 0.3)
    Kódování je postup, při němž narozdíl od šifrování heslo nepoužíváme. Obsah kódované zprávy tedy může zjistit každý, kdo zná příslušnou kódovací tabulku.


Služby pro zašifrování internetu a vzdálený přístup

    Rozházená písmenaGrafický výstupBraillovo písmoVelký polský křížMalý křížJiný křížHebrejštinaSemaforPrstová abeceda (1)Prstová abeceda (2)FontySymbolyZlomky
    Nejpoužívanější balíček, kombinující šifrovaný VPN účet, chránící Váš internet, služby pro šifrované odesílání pošty, ochranu příchozí pošty a služby pro vzdálené ovládání počítačů. Cena 176 Kč(6,6 €)/měsíc (při platbě na rok necelých 147 Kč/měsíc).
    Služba pro ochranu přístupu do Vaší e-mailové schránky. Váš e-mailový klient (např. Outlook, či Thunderbird) naváže šifrované spojení s našimi servery a až poté dojde ke spojení s Vaší e-mailovou schránkou. Zajistíte tak šifrované spojení i bez zapnutého VPN.
    Bezpečné řešení odesílání pošty přes naše SMTP servery. Spojení mezi Vaším počítačem a SMTP serverem je šifrováno (i když není zapnuté VPN), e-maily jsou vždy optimálně chráněny. Servery nejsou přetížené a dbáme na to, aby nebyly na černých listinách. Možno používat na více počítačích najednou.


Shaman.cz | Šifrování a signály

    - Triband síť (800, 900, 1800 Mhz)- Velikost: 115 x 50 x 14,7- Váha: 94,5 g- Doba hovoru: až 5 h- Stand by: 250 h- Display: 2.4“ TFT display, 240 x 340 pixelů, 256000 barev- Fotoaparát: 3MP, CMOS- Podpora SD karet: až do 8 GB- Podporovaný formát pro video: MPEG4- Sim Toolkit- USB 2.0- Propracovaná obsluha SMS, MMS- Bluetooth- WAP 2.0- FM Rádio- MP3 tóny
    Cílem tohoto programu je maximálně urychlit přípravu různých šifer. Druhým, stejně důležitým, cílem je nabídnout maximální dostupné množství různých šifer. Při vytváření tohoto programu jsem se snažil nechat vše volně dostupné a v maximální možné míře znovupoužitelné.
    Zde bych chtěl také uvést menší prosbu na vás, kteří budete tento program používat: Pokud jej použijete dejte mi prosím vědět, kdy a jak jste jej použili a jestli jste s ním byli spokojeni. Samozřejmě vše je naprosto dobrovolné, ale vaše informace o používání tohoto programu by mně umožnily i dále vylepšovat a přibližovat jej všem uživatelům.
    Pokud chcete na tomto programu spolupracovat ve vývoji, jste vítáni. Bohužel neslibuji žádný výtěžek, protože se jej snažím šířit podle myšlenek tzv. free software (ne freeware).


Šifrovaný telefon Enigma 2

    Důvod proč používat šifrovaný telefon je zřejmý. Odposlech mobilní komunikace je čím dál častější a využívanější především státními institucemi. V České republice je hned několik subjektů, které mohou za určitých okolností získat právo odposlechu. Mezi tyto subjekty patří:
    Obsah této stránky je přístupný na většině zobrazovacích zařízení. Jen některá však dokáží zobrazit stránku s pokročilým formátováním (CSS). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč mezi ně nepatří (doporučuji upgrade) nebo používáte některé z alternativních zařízení. Pak možná přivítáte systém klávesových zkratek.
     Pokud tato HTML nápověda ve Vašem prohlížeči nefunguje, dejte mi vědět, pokusím se vše napravit. Protože však pro tuto nápovědu bylo použito jen několik málo základních příkazů, pak by neměl (snad) nastat problém.
    Statistika (četnost)Stat. 1 rozšířenáStat. 1 zjednodušenáStat. 2 rozšířenáStat. 2 zjednodušenáStat. 3 rozšířenáStat. 3 rozšířená (mez)Stat. 3 zjednodušenáStat. 3 zjednodušená (mez)
    - 1024bit RSA asymetrické šifrování- 256bit AES symetrické šifrování- Dvojitý proces ověření uživatele- Transparentní metoda šifrování- Plně kompatibilní s předešlou Enigmou 1


Novinky oproti předchozímu modelu Enigma

    Trh v dnešní době disponuje velkou nabídkou technologií pro odposlech GSM telefonů. V dnešní době tedy není problém sehnat zařízení, pomoci kterého vy sami můžete provádět odposlech GSM sítě, tak jako ji i rušit.
    - BIS (Bezpečnostní informační služba)- Policie ČR- Inspekce ministerstva vnitra- Ministerstvo financí ČR- Celní správa ČR- Vězeňská služba- úřad pro zahraniční styky
    Hlavním důvodem proč tedy používat šifrovaný telefon je tedy "Zabezpečení a utajení komunikace prostřednictvím sítě GSM"
    Základní varianta VPN, určená pouze studentům středních a vysokých škol, vyšších odborných škol a učilišť. Pouze VPN balíček, součástí nejsou žádné bonusové služby, které jsou součástí VPNHosting Klasik a Profi. Studentská zvýhodněná cena 88 Kč (3,4 €)/měsíc (při platbě na rok necelých 74 Kč/měsíc).
    PozpátkuPozpátku (Ch)Slova pozpátkuOdpředu a odzaduPloložení textuFalešná písmenaVkládání textuPřevod na číslaZlomkyMobilová šifraTabulkaŠachová šifraČíselný klíčSlovní klíčPavoukJednoduché křížePosun písmenPosun písmen (postupně)Posun písmen (heslo)AutoklíčČástečná záměnaPomocné slovoObrácená abecedaPouze velkáKaždé n-té písmenoNěkterá velká


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00