Jak na věc


šifra časopis

Lze objednat telefonicky –  (+420) 702 417 540

    Tvorba kódovací tabulky pro Césarovu šifru je velmi jednoduchá. Do hrorní řádky napíšeme abecedu (obvykle i s písmenem Ch), do spodní řádky ji zapíšeme posunutou o 3 písmena doprava:
    Přímo do poštovní schránky vám přijde 6 čísel Šifry. Lze začít již od aktuálního čísla, od příštího čísla nebo od začátku roku 2018 a také zde předplatné prodloužit. Vyberte příslušné tlačítko. Poštovné a balné zdarma, oproti běžné ceně časopisu ušetříte 60 Kč (1,80 Euro).
    Přímo do poštovní schránky vám přijde 12 čísel Šifry. Lze začít již od aktuálního čísla, od příštího čísla nebo od začátku roku 2018 a také zde předplatné prodloužit. Vyberte příslušné tlačítko. Poštovné a balné zdarma, oproti běžné ceně časopisu ušetříte 120 Kč (3,60 Euro).
    Obsah této stránky je přístupný na většině zobrazovacích zařízení. Jen některá však dokáží zobrazit stránku s pokročilým formátováním (CSS). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč mezi ně nepatří (doporučuji upgrade) nebo používáte některé z alternativních zařízení. Pak možná přivítáte systém klávesových zkratek.


Šifry se záměnou nebo posouváním písmen

    Roční přístup k prémiovému uživatelskému účtu, kde se dostanete jak k číslům Šifry, jež po dobu 12 měsíců vyjdou, ale i k těm, která již v daném roce vyšla. Zpřístupní se vám též čísla z roku předchozího; přečtete si tedy vždy víc než 20 čísel Šifry…
    Máte rádi papír i elektroniku? Nebo se v rodině neshodnete? Pořiďte si Kombo! K tištěnému předplatnému získáte i předplatné digitální. K tomu se vám navíc jako bonus v digitální verzi zpřístupní také všechna čísla, která vyšla v roce 2017. Za málo peněz hodně muziky!
    Césarova šifra funguje na principu prostého posunu celé abecedy o tři písmena doprava. Podobně jako Césarova šifra fungovala i Augustova šifra, šifra Césarova adoptivního syna. V tomto případě však šlo o posun písmen −1 (posun o jedno písmeno doprava).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00