Jak na věc


šestichodové menu

Projekt Luka Living oslavil své 1. narozeniny

    Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.
    Ve čtvrtek 20. září od 18.30 hod. jste mohli v restauraci Colonial Coloseum & Pizza ochutnat italské šestichodové menu a přenést se tak na několik hodin do pravé Itálie. 
    The tasting menu was prepared by René Vokurka, the chief of all Coloseum restaurants. René Vokurka has travelled all around the world, cooking in various destinations from Montevideo to Manchester, but as he says: “The Italian cuisine is the one for me.”
    On Thursday, 20thof September from 6:30 p.m., the Colonial Coloseum & Pizza restaurant offered a six-course Italian menu, giving the visitors a real taste of Italy. 
    Degustační menu pro Vás uvařil šefkuchař všech restaurací Coloseum René Vokurka. René Vokurka procestoval kus světa a vařil v různých destinacích od Monte Videa až po Manchester, ale jak sám říká: "Italskou kuchyni mám opravdu rád."

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00