Jak na věc


šárka vojtková wigipedie

Počasí Libuš, předpověď počasí v Libuši, Česko

    Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali! FOTOGRAFIE ...tn.czKdyž si Šárka Vojtková Irenku v komedii Věry Chytilové zahrála, bylo jí pouhých 19 let. Na konkurz se dostala vlastně náhodou díky fotografovi, se kterým spolupracovala. Role jí ale od základu změnila život. Najednou se objevila ve světě velkých ...a další »
    Podívejte se: Legendární Irenka z Dědictví aneb Kurvahošigutntág ...Super.czBolek Polívka (67) alias Bohuš a Šárka Vojtková v roli Irenky se vrací. Podle zákulisních informací se chystá pokračování legendárního filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Zatímco Bolek vypadá i po letech takřka stejně, pořádná proměna nastala u Šárky.Bolek si znovu zahraje s IrenkouBlesk.czvšech 2 zpravodajských článků »
    Jak vypadá krasavice Irena z Dědictví po 23 letech a plasticeŽeny.czŠárka Vojtková, v době natáčení komedie Věry Chytilové sotva plnoletá, si ve filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág zahrála atraktivní prostitutku Irenku. Před touto svou první filmovou zkušeností od patnácti let dělala modelku brněnskému fotografovi ...


Počasí Libuš, předpověď počasí v Libuši, Česko

    TOP 6 TAJEMSTVÍ: Film Dědictví aneb Kurva byl kvůli alkoholu ...tn.czPři natáčení byl zraněn kůň Bolka Polívky, z Prahy tak musel být dovezen kůň nový, kterého maskéři zakamuflovali do podoby původního bílého koně s hnědými skvrnami. 6. Ve filmu se neobjevila prostitutka Irenka Šárka Vojtková, kterou diváci znají z ...a další »
    Kam se po Dědictví ztratila sexy Irenka? Před slávou utekla do ItálieiDNES.czÚčast v druhém díle Dědictví aneb Kurva se neříká však Vojtková odmítla. Nelíbil se jí prý scénář. A kritika jí dala zapravdu. Film Roberta Sedláčka ostatně neměl velký úspěch ani u diváků. Naposled se ve společnosti objevila v roce 2011. Tehdy ...a další »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00