Jak na věc


řidiče nákladních vozidel

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ PRO PŘEVOZ MASA

    Nabízíme provedení zákonem nařízených vyšetření pro řidiče nákladních vozidel. Jedná se o  povinnost řidičů z povolání podrobit se dopravně psychologickému, neurologickému a elektroencefalografickému vyšetření. Platnost je dle nového zákona od 1.7.2006.
    Chyba je ale také na straně samotných řidičů, jak je napsáno i v poslední odpovědi MPSV, protože se neumí sjednotit a táhnout za jeden provaz. Naše Sdružení řidičů CZ, z.s. se zde 7 let snažilo hájit zájmy řidičů a výsledek? Petici na přeřazení VŠECH řidičů nákladních vozidel a autobusů podepsalo pouze 2500 osob - po 3letém sbírání podpisů. K projednání petice ve sněmovně je však zapotřebí minimálně 10 000 podpisů.
    Už nesčetněkrát byla popsána profese a osobnost řidiče. Je to člověk, většinou vyučený, někdy i studovaný, je to člověk, který má ve většině dopravních firem přiznanou nejnižší možnou základní mzdu. Díky tomu je to člověk, který nemá nárok na dovolenou, nemocenskou, důchod. Toho se většinou stejně nedožije, protože tento kdysi skoro soběstačný stát je rozkraden a zadlužen na několik generací a důchodový věk se prodlužuje až do nekonečna. Celý článek...


Zamyšlení nad aktuální situací řidiče kamionu.

    Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.
    Neurologické a EEG vyšetření zajišťujeme v jednom dni na pracovišti v IBC, Příkop 8, 4. patro. Řidiči se mohou objednat osobně či telefonicky na číslech 545175400 a 545175401.
    Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Dvorský tel.: 777 713 731. Požadavky: podmínkou ŘP sk. C, profesní průkaz, digitální karta řidiče a platné dopravně-psychologické vyšetření. Mzda 25000 Kč + firemní bonusy a po zapracování možnost finančního růstu. Pracovní doba od 1:00-9:00 hod. Po-Pá - volné víkendy.


Řidič nákladních vozidel (sklapěcí vozidla)

     Vzhledem ke stále neutěšené situaci v dopravě, nesmyslných předpisech, které produkuje Ministerstvo dopravy a později je bere zpět, jsme se dozvěděli, že byl svolán na ministerstvo dopravy odborný seminář k bodovému systému, kam pozvali odbornou veřejnost a profesní organizace. Jen jako vždy, na nás, na profesionální řidiče zapomněli, oni tam mají totiž málo místa a jeden zástupce, té nejdůležitější profesní organizace v dopravě se tam již nevešel. Zato zástupců dopravců a lobbistů tam byl zřejmě plný sál.
    Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.
     Jako dálkový řidič to na silnici nemáte se stravováním jednoduché. Pokud si jídlo nepřipravíte doma, jste zpravidla odkázáni na to, co si kde koupíte. Pravda, už i dnes se najdou motoresty, kde se najíte dobře, kvalitně i relativně levně, ale rychlá občerstvení typu hamburger, bageta nebo smažák s hranolkami – uznejte, to se přece nedá jíst pořád.
    Prohlášení společnosti Neurofyzionet, spol. s r. o. | o zpracování osobních údajů pacientů | dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 |   | Neurofyzionet, spol. s r. o., se sídlem Příkop 834/8, 602 00 Brno, IČ: 293 629 54, zapsaná u KS v Brně pod spisovou zn. C 75447(dále j...
    Oznamujeme našim klientům, že jsme na našem pracovišti v Chrlicích nově rozšířili nabídku o masáže. Zájemci se mohou přihlásit na telefonu 511 191 190 u maséra p. Martina Šoce.


Zákaz běžné TDO ve vozidle v Německu

    Vážení řidiči, jistě všichni víte, že v roce 2015 zavedlo Německo minimální mzdu pro všechny, kteří pracují, tedy i jezdí v Německu. Každého rozumně smýšlejícího člověka napadne, že je to nesmysl, aby cizí stát diktoval zaměstnavatelům v jiném státě, jak má odměňovat svoje zaměstnance. Naše vláda jako vždy nic nekoná a tak zákon v Německu platí, i když se to řeší vBruselu. Dále tato minimální mzda platí i v Norsku a Rakousku v případě kabotáže , nyní nově se zavádí i ve Francii, pod názvem Loi Macron. A co by měla vláda udělat jako protiopatření? Jednoduchou věc, schválit zákon, kde bude stanoveno, že firmy se zahraničním majitelem budou v tuzemsku vyplácet stejnou minimální mzdu jako ve své zemi. Nejsme ovce, abychom si vše nechali líbit, to se těm našim politikům nahoře líbit nebude. Proč si necháváme vše líbit? …. Celý článek...
    Včerejší reportáž v jedné z našich objektivních televizí, mě opět přinutila zamyslet se nad poměry v tomhle státě, poměry které tak nějak obecně panují v autodopravě.
    Pokud jste stejně zaujatý řidič s historií bezpečnosti a spolehlivosti, prozkoumejte vynikající příležitosti nabízené naší společností ve Středisku profesního rozvoje tak, jak se liší podle země. Nastoupíte k přední společnosti působící v oboru známé poskytováním stabilního zaměstnání, konkurenčním platem a vynikajícími výhodami.
    Podle posledních informací bude po Belgii a Francii nově i Německo pokutovat provádění běžné týdenní doby odpočinku ve vozidle. Stále se čeká na finální rozhodnutí soudního dvora EU.
    A přece existuje varianta, kdy se můžete najíst na cestách dobře, zdravě a podle své chuti. Můžete si totiž s sebou vozit několik jídel a každý den si vybrat něco jiného.


Telefonní konzultant - výdělky až 50 ..

    Hledáme fyzioterapeuta/ku na HPP na naše pracoviště fyzioterapie v Brně IBC. Po dohodě možnost zkrácené pracovní doby. | Nabízíme dobré platové ohodnocení, 25 dnů dovolené, sick days, mobilní telefonní tarif zdarma, penzijní a životní připojištění, masáže, věrnostní program, jazykové kurzy, možnos...
    V březnovém čísle našeho časopisu jsme poukázali na různé vzhledové odlišnosti mezi českými a zahraničními kamiony. Dnes bychom se rádi zaměřili přímo na jejich osvětlení, které se v různých koutech Evropy také velmi liší. Celý článek...


ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ NAD 12 TUN V ČR

    Francie je po Britech asi druhou nejvíce experimentální zemí. Je možné tu vidět prolínání všech možných kombinací osvětlení. Ať už barev, počtů či tvarů, které poziční a dálková světla vytvářejí. Poslední dobou se zde velmi rozmáhá Holland styl – ostatně jako skoro po celé Evropě. Sousední Německo, či kousek vedle Rakousko, nemají nějaké jasné rysy v osvětlování vozidel, podle kterých by se odlišovali. Švýcarsko je se světli poněkud střídmější. Málo který kamion má více než 4 páry dálkových světel a ani tu není tolik vidět osvětlení ve středu masky. Poziční světla, vpředu téměř výhradně bílá, bývají jen po spodních či vrchních okrajích a ve sluneční cloně. Totéž platí o červené vzadu. Jen výjimečně je vidět nasvícený spodní nárazník po celé šíři. Celý článek...
    Od 1. 1. 2017 je změna lékaře v naší ordinaci v Modřicích. Nově zde ordinuje MUDr. Roman Flašar. | Ordinační hodiny Modřice: | Úterý 12:00 - 16:00 - MUDr. Flašar Roman | Pátek 7:00 - 11:00 - MUDr. Flašar Roman |   | Ordinační hodiny Újezd u Brna: | Pondělí 7:00 - 15:30 - MUDr. Sedlák Jiř...
    Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.
    Požádali jsme tedy ministra dopravy o vysvětlení a to jsme po měsíci dostali od jeho tiskového oddělení. Zveřejňujeme oba dopisy, aby si každý mohl udělat svůj názor na tu "kvalitní" práci ministerstva dopravy.


Automechanik nákladních vozidel

    Jak si profesionálních řidičů nákladních vozidel cení státní úředníci na Ministerstvu práce a sociálních věcí Vám přináší následující korespondence, která byla zaměřena na to, že řidiči autobusů a opraváři autobusů byli převedeni do 5. skupiny prací. Na ostatní řidiče nákladních vozidel se všichni jako vždy vykašlali.
    Pražská dopravní a stavební firma přijme řidiče na sklápěcí vozidla Mercedes-Benz Actros 8x6.Požadujeme:* platný řidičský a profesní průkaz sk.C, E* práce v Praze a okolí, střední Čechy, D1, D2, D3 atd.Nabízíme jistotu práce u české firmy, odborné zaškolení, kvalitní a moderní zázemí, ubytování a výborné finanční ohodnocení (až 35-40 tisíc Kč/měsíc + bonusy).
    Řepná kampaň. Sezonní akce, zvýšený provoz nákladních vozidel a další techniky v lokálních místech. Sledoval jsem zpravodajství na téma přeložené nákladní vozy.
    Naše společnost hledá kvalifikované řidiče hledající možnost postupu, kteří chtějí přinést svoje zkušenosti do zavedené globální organizace uznávané za bezpečnost, profesní dokonalost a závazek k svým zaměstnancům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00