Jak na věc


řazení vagónů regiojet

Brio DŘEVO Železniční přejezd magnetický se závorami doplněk k vláč...

    Na nádraží v Krnově už nás netrpělivě očekávali rodiče. Předali jsme jim unavené, ale spokojené děti. A my? Unaveni, ale plni pozitivních zážitků litujeme, že je konec, a už se těšíme na další rok.
    Zvláštní oceněni: Aneta Š. za perfektní zvládání jezdících schodů a Verča D. za to, jak si dokázala poradit ve funkci "stínového" vedoucího, zvlášť při odpovídání na hloupé otázky.
    večeře - i když v běžné nabídce hotelu není, pro nás je připravovali. Denně byla polévka - vývar s nudlemi, čočková, krémová .... na druhé jídlo - vždy pořádný kus masa s rýží, bramborami, nudlemi, pečenými bramborami ... opravdu pestré a vhodné pro děti.


Brio OLYMPTOY Koleje mini rovne,spojky

    Číslování vagónů v železniční dopravě nám zůstává záhadou. Očekávali jsme vagón č.1 hned za lokomotivou. Chyba! Cesta s kuframa podél vlaku mezi nastupujícími lidmi byla úžasná. Taktéž hledat ve vlaku s třemi vagóny vagón č. 11 byla docela bojovka. Navíc jsme při nastupování naštvali polovinu již sedících lidí, kteří netušili, že jejich místa jsou již předem obsazena. České dráhy totiž na těchto spojích místenky neoznačují, takže pokud nejste jasnovidci, vězte, že pokud je na vagónu označení "expresní", může vás kdokoliv během jízdy vyhodit a nic s tím neuděláte, protože podle slov průvodčího: "S tím musíte počítat - na vagónu je to přece napsané."
    Ubytování: **** hotel Denisa, kde se běžná cena pokoje jen se snídaní pohybuje od €46. Pokoje maximálně vybavené (koupelna - vana + WC, vysoušeč vlasů, LCD televize, ventilátor, toaletní potřeby, wifi ...)
    Na hlavním nádraží v Praze jsme navštívili Nicolase Wintona. Socha stojí na 1. nástupišti odkud byly těsně před začátkem 2. světové války vypravovány vlaky s dětmi z židovských rodin do Anglie.
    Program a volný čas: Program byl opravdu náročný, zaměřený na maximální poznání Prahy. Známka za volný čas mohla být ještě horší, protože ho opravdu moc nebylo, ale kvůli tomu jsme tam nejeli.


Brio OLYMPTOY Vláčkodráha u farmy (dřevěná hračka)

    Během pobytu jsme zjistili, že naplňování klíčových kompetencí zvládáme výborně. Zvláště kompetence komunikativní a k řešení problému (problém s pracovními listy vyřešili po svém - otázkami na personál, neodradila je ani jedna příjemná paní, která je jakožto naději národa obvinila z podvádění). Také kompetence k učení jsou na velmi dobré úrovni - různé metody získávání informací je zaskočily pouze v případě, když jsme posbírali pracovní listy hned v ZOO a ne až u večeře jako obvykle. Většina tak nestihla informace dohledat na internetu nebo opsat z pracovních listů spolužáků a přišli tím o cenné body do celkového hodnocení.
    Pochvala všem Janáčkovým Pražákům za vzorné chování po celou dobu expedice. Navzdory nepříznivému počasí a opravdu náročnému programu byli úžasní. Vyplňovali pracovní listy, měli připravené referáty ( i když je Ztracení Outsideři zapomněli ve vlaku, dokázali si poradit), reagovali na kontrolní otázky, přistoupili na naši hru s tajným večerním programem ... zkrátka, naladili jsme se na stejnou vlnu a bylo to fajn.
    Všichni dostali sladkou odměnu. Skupiny na prvních třech místech vyhrály drobné upomínkové předměty a porota udělila také zvláštní ocenění za 6. místo - místa v kupé s pedagogickým doprovodem.
    PS: vzkaz pro vedoucího rockové kapely: 2 kluci se vrací s nalakovanými nehty (a nejde to umýt), další má na ruce nápis "miluju Rytmuse" (a taky to nejde umýt), zpěvačka si vykřičela hlas na superstar .... přejeme hodně úspěchů na zítřejším vystoupení!


Brio Vláčkodráha velká XL s přistávací rampou 106 dílků (dřevěná hr...

    snídaně - vločky, lupínky, jogurty, marmelády, nutela, buchty, salámy, sýry, zelenina, vaječina, párky, chléb, rohlíky, housky, káva, čaj, džus - každý si mohl vybrat, co chtěl a sníst, kolik chtěl.
    Balení na některých pokojích bylo spíše dobrodružství. Z jednoho se ozývalo: "Chybí mi 8 párů ponožek! "(Verča D.) Doporučujeme zkontrolovat obsah kufrů - burza omylem přibalených věcí proběhne v pondělí ve škole.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00