Jak na věc


čistící prostředky domácí výroba

Odstraňovač vodního kamene (náplň)

    Ekologický levandulový koupelnový čistič ve spreji pro čištění koupelnové keramiky, sanitárního zařízení i kovových koupelnových doplňků. Odstraní špínu,...
    Německá značka Sonett působí na trhu již 30 let a patří mezi špičky v oboru ekologických čistících prostředků. V nabídce značky Sonett najdete ekologické prostředky na praní, ekologické čistící prostředky, ekologické prostředky na nádobí, ekologické dezingekční prostředky a další. Prostě kompletní ekologické čistící prostředky pro vaši domácnost. Tyto ekologické prostředky neobsahují škodlivé látky jako např. suroviny z ropy, fosfáty, optické zjasňovače, syntetické vonné látky, konzervanty a barviva, které jsou používané v běžně dostupných čistících prostředcích. O jejich nezávadnosti a kvalitě svědčí certifikáty Ecocontrol,Eco Garantie a Vegan Society (vhodné i pro vegany). Většina rostlinných surovin totiž pochází z ekologického nebo bio-dynamického zemědělství a samozřejmě tyto prostředky nejsou testovány na zvířatech.


Vysavač na mokro-suché vysávání Ehrle ENT 2712

    Průmyslové vysavače vhodné do všech odvětví průmyslu jsou velice stabilní proti zvrtnutí a upravitelný podvozek se dá přizpůsobit i jízdě po schodech. Sací motor je velice výkonný a odhlučněný. Kvalitní jsou především filtry, které Vám zaručují dlouhou životnost strojů.
    Koncentrovaný čisticí prostředek je vhodný především pro úklid sanitárního zařízení WC, koupelen, dlaždic, podlah, dveří, skel, ale i k mytí kuchyňského...
    Nano kosmetika je velmi užitečná pro všechny milovníky krásných a naleštěných automobilů, kteří vědí, jak svou pýchu kvalitně ochránit před vnějšími vlivy. Každé projetí deštěm, sněhem, ale i automyčkou ubírají na síle a kráse laku a automobil tak daleko rychleji stárne. Pokud však víte, jaké prostředky pravidelně používat, je péče o automobil dale... (celý článek)
    Tento ekologický přípravek je určen na odstraňování vodního kamene z umyvadel, van, vodovodních baterií, toalet, dlaždiček a dalších sanitárních zařízení.
    Použitím těchto ekologických čistících prostředků nezatěžujeme přírodu a pomáháme k jejímu obnovování.


AKCE Bio-D univerzální čistič s dezinfekcí - kanystr 5l

    Na podlahy nabízíme vysokotlaké studenovodní i teplovodní stroje, průmyslové vysavače i zametací stroje. Mezi nejpoužívanější čistící stroje na podlahu patří vysokotlaké čističe, které jsou vhodné pro čištění osobních i nákladních automobilů a také všech náročných provozů jako jsou autodílny, prostory v zemědělství, průmyslu i stavebnictví. Při teplém čištění se snadno odstraňují olejová znečištění nebo ztvrdlé nánosy. V nabídce máme také bateriové stroje, které můžete používat i tam kde není elektrické připojení.
    Nabízíme profesionální čistící stroje od firem EHRLE a CLEANFIX, které se vyznačují vysokou kvalitou, jsou určeny pro čištění náročných provozů a jsou používány například v průmyslových halách, autodílnách, stavebnictví, zemědělství. V případě vašeho zájmu vám čistící stroje předvedeme. Zajišťujeme servis po celé ČR. K čistícím strojům vám doporučíme vhodné čistící prostředky. Naším cílem je spokojený zákazník.
    Jemně parfémovaný přípravek osvěžuje vzduch a účinně odstraňuje zápach cigaretového kouře a výparů v domácnostech, kancelářích, zasedacích místnostech,...
    Prodáváme ekologické čistící prostředky, které nezatěžují životní prostředí. V této kategorii najdete alternativní prostředky pro domácnost, které neobsahují zdraví škodlivé chemikálie a nezatěžují tak životní prostředí. Nabízené ekologické čistící prostředky jsou biologicky odbouratelné a splňují ekologické požadavky současné doby.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00