Jak na věc


čištění a ošetření pískovce

Čištění podlah - Úklid společných prostor bytových domů

    Není výjimkou, že se ve veřejných budovách setkáváme kromě tvrdých podlahovin také s dřevěnými podlahami, s vysoce zátěžovými laminátovými plovoucími podlahami a s koberci. Strojní čištění podlah, ale také jejich klasická údržba se osvědčuje nejlépe na těchto pochozích plochách. Použití univerzálních čisticích prostředků pro čištění podlah, které volí většina specializovaných úklidových firem, není vždy vhodné pro daný povrch podlahové krytiny.
    Terasy, chodníky nebo ploty musí odolávat povětrnostním vlivům i organickému napadání. Mechy, řasy i prach odstraníme a kvalitním nátěrem zabráníme jejich dalšímu výskytu.
    Majitelé komerčních prostor zajišťují čištění podlah prostřednictvím specializovaných úklidových firem nebo prostřednictvím svých zaměstnanců. Dlažby, lité podlahy, kamenné dlažby a PVC podlahy nebo vinylové podlahy jsou druhy takzvaných tvrdých podlahovin, které najdeme nejčastěji ve firmách a na úřadech. Na tyto velké prostory se nejlépe uplatní strojové čištění podlah. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. doporučuje Bona Deep Clean systém.


Prakticky – jak funguje ochranný nástřik?

    Vhodnou variantou údržby podlah dřevěných a korkových lakovaných je BONA Spray mop pro čištění podlah. Vhodné je použít na čištění lakovaných povrchů čisticí prostředek od stejného výrobce, který je přímo určený. Společnosti WOCA, OSMO, BONA nebo Dr. Schütz vyrábějí vhodné prostředky, které jsou šetrné k olejovaným podlahám. Jestliže máte doma olejované dřevěné podlahy, je vhodné použít čisticí prostředky od těchto společností.
    Při výběru prostředků na čištění podlah v exteriérech (na balkonech, terasách a lodžiích) vždy musíme přihlédnout k materiálu, jaký se nachází na pochozí ploše. Přírodní materiály udržujeme přípravkem, který není agresivní a nenarušuje jejich povrchovou strukturu. OSMO,WOCA a BONA jsou společnosti, které vyrábí vhodné čističe.
    Připravujeme pro vás postupně tématická videa z čištění různých povrchů. Jako první jsme zpracovali video o čištění dřevěných ploch – poradíme si v podstatě se vším. Vyčistíme dřevěný plot,...
     Tříkotoučový stroj je osazen speciálními kolečky, které při čištění koberce nezanechávají stopy. Při čištění koberce dochází k šamponování vlasu současně ze všech stran a napřímení sešlapných vláken. Rotující kartáče zvednou vlas koberce a suchá pěna proniká až do hloubky textilie. Pěna absorbuje nečistoty, které jsou následně odsány výkoným extrakčním strojem.


Čištění podlah - Úklid firem a komerčních prostor a úklid veřejných budov

     Zejména při čištění vlněných kobercu a perských koberců je tato technologie velkou předností, protože vlněné koberce jsou choulostivé na vlhkost. Podmínkou při čištění vlněných koberců a perských koberců je záměna kotoučů (jemnější kartáče), aby nedošlo k poškození struktury koberce. Ke stroji je připojeno rozprašovací zařízení, které umožnuje zvlhčení koberce a kartáčování v jednom pracovním kroku.
     Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...
    Realizovali jsme čištění a nátěr dřevěných pochozích ploch u rodinného domku. Terasa i chodníčky vypadají opět jako nové a jsou chráněny speciálním nátěrem.
    Dlažby trpí jak pochůzkou, tak neustálými změnami počasí a rostlinnými nálety. S námi bude vaše dlažba vypadat jako nová a znečištění ani plevel si na ni už nic nedovolí.
    Koberce především udržujeme tak zvanou suchou cestou vysáváním. Dokážeme Vám nabídnout prostředky na čištění skvrn na textilních podlahovinách tak zvanou mokrou cestou.


Zrealizované zakázky (více fotografií najdete v záložce Reference)

    Čištění podlah dřevěných venkovních teras, i řešení vhodného prostředku na čištění podlah, vždy vybírejte s ohledem na druh dřeva, ze kterého je terasa zbudována. Čištění podlah a údržba podlah je detailně popsána na webu Renovace podlah Praha 
    Čištění podlah to je pojem, pod kterým si každý z nás představuje úplně něco jiného. Ovšem základem zůstane vždy pravidelná údržba a úklid různých typů podlahových krytin v exteriérech i interiérech. Čisticí prostředky jsou specifické pro každý daný typ podlahové krytiny na údržbu a čištění. Ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. našim klientům rádi s výběrem vhodných přípravků pro čištění podlah pomůžeme.  
    Čištění střech, dlažeb, plotů a dalších částí našich domů vede nejen k jejich opětovnému zkrášlení, ale především prodlužuje jejich životnost. To je zárukou nižších nutných investic do budoucna.
    Mech a porosty znehodnocují nejen vzhled střešní krytiny, ale také její funkčnost a kvalitu. Tomu snadno zabráníme a prodloužíme životnost vaší střechy.


ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ TŘÍKOTOUČOVÝM STROJEM !

     Pomocí tohoto stroje dokonale čistíme koberce zátěžové, ale i vlněné! Při čištění koberce tříkotoučovým strojem se používá jen velmi malého množství vody, takže se koberec nikdy nepromáčí! Tato technologie čištění koberců lze aplikovat na všechny druhy koberců.
    Majitelé a uživatelé bytů si úklid bytů ve většině případů řeší sami. Prostředky, které k úklidu využívají, můžou být takové, na které je upozorní přátelé, nebo vlastní zkušenost a v neposlední řadě též prostřednictvím reklam. Je však známo, že ne každý čisticí prostředek je vhodný pro čištění podlah každého typu. Víme, že v bytových prostorách najdeme tu nejširší škálu podlahovin.
    Které faktory ovlivňují výslednou cenu Jako jedna z mála firem v našem oboru máme na našich stránkách orientační ceník. Skutečnost, že firmy ceníky obecně neuvádějí, je logická. Prvním důvodem je,...
    Vyčistili jsme fasádu bytového domu a zároveň provedli drobné opravy fasády. Ochranný nástřik s algicidními a fungicidními účinky jsme aplikovali na závěr.


Střecha, fasáda, dlažba – vše potřebuje údržbu!

    Klasické podlahy ze dřeva v lakovaném nebo olejovém provedení a lakované korkové podlahy nacházíme v bytech. Laminátové podlahy, koberce, PVC a dlažby jsou dalšími klasickými podlahovými krytinami. V posledních letech řešíme údržbu novějších a modernějších vinylových podlah nebo podlah z přírodního linolea. I tady má společnost Podlahy Praha s.r.o. řešení a může nabídnout našim zákazníkům vhodné čisticí prostředky pro domácí použití na čištění podlah v bytech.
    Společnost Podlahy Praha s.r.o. dokáže nabídnout provozovatelům komerčních prostor, firmám i vlastníkům a správcům veřejných budov, profesionální čištění podlah vlastními silami. Rádi Vám zpracujeme komplexní nabídku vhodných čisticích prostředků na strojové i ruční čištění podlah, ať se jedná o čištění průmyslových podlah skladových a obchodních prostor. V souvislosti je i údržba podlah ve veřejných budovách a firmách.
    Správci bytových domů a SVJ obvykle zajišťují čištění podlah společných prostor prostřednictvím úklidových firem nebo vlastními silami. Zpravidla v těchto prostorách nacházíme na podlahách slinuté dlažby, PVC nebo lité podlahy. Na každou z těchto krytin používáme jiný přípravek pro čištění podlah. I na tyto prostory dokážeme ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. nabídnout a sestavit údržbový program a údržbu podlah společných prostor dle programu a přání zákazníka také zrealizovat.


Profesionálové společnosti Podlahy Praha s.r.o. s Vámi vyřeší výběr vhodného prostředku na čištění podlah.

    Tento článek vám vysvětlí, jak funguje ochranný nástřik, patřící do kategorie nanotechnologií. Vynecháme ale všechny technické údaje a cizí slova, pod kterými si málokdo z nás něco představí (všichni jsme...
    PVC, laminátové plovoucí podlahy, vinylové podlahy a dlažby, to jsou podlahoviny, které řadíme mezi tak zvané tvrdé podlahoviny. Tyto povrchy ošetřujeme přípravky, které jsou na tyto povrchy určené. Společnost BONA takovéto prostředky na čištění podlah vyrábí, a její patentovaný systém Bona spray mop pro běžnou údržbu podlah je zajímavým systémem. Dr. Schütz, WOCA a FORBO jsou dalšími výrobci osvědčených produktů na údržbu a úklid podlah.
    Společnost FORBO, výrobce přírodního linolea Marmoleum, vyvinula čisticí prostředek Monel na čištění podlah Marmoleum. Tento údržbový prostředek Vám dokážeme nabídnout i ve společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00