Jak na věc


česká televize archiv pořadů

Jaké kanály vám archiv ČT nabídne?

    Zajímají vás aktuální ceny produktů, jejichž recenze a články čtete zde? Pro porovnání nabídek a cen, seznam prodejců, informace o zboží skladem a další info o dostupnosti můžete použít portál heureka.cz, který nabízí srovnání cen a hodnocení produktů internetových obchodů v ČR včetně cen, hodnocení e-shopu, zkušeností.
    Kromě prohlížení archivu pořadů České televize a spouštění jednotlivých programů ze záznamu můžete využít také velmi oblíbené služby živého vysílání - ČT 1, ČT 2, ČT 24 a ČT 4 sport živě, tedy on-line tak, jak byste jej viděli ve vaší televizy. Pokud na internetu a u počítače trávíte více času než u televize, můžete si vaše iVysílání přizpůsobit ke svému obrazu. Přes službu Moje iVysílání si můžete vytvářet jednotlivé playlisty, přihlašovat se k vašemu nastavení a účtu i z jiného počítače a sdílet vaše nastavení a playlisty iVysílání s přáteli. Co se týká sportovního kanálu Nova Sport, tak informace najdete zde.
    Dobrý den, dá se objednat u Vás kazeta s pořadem Kufr z roku 1994 kdy jsem byla v soutěži a děti mi omylem přemazaly videokazetu. Eventuelně kde bych na netu v archivu pořad našla? Prosím o opověď na můj meil Zena1964@email.cz Děkuji Světlana


Modní magazín: Všechna další přání

    Náš ČT :D archiv vám nabídne i možnost opravdu jednoduchého vyhledávání. Jsou dvě hlavní možnosti, jak hledaný pořad najít. Pokud znáte jeho přesný název, je dobrou cestou abecední seznam. V rámci něho tak najdete to, co hledáte během několika vteřin. Po prokliku na detail pořadu máte jistotu i toho, že máte k dispozici výběr konkrétních dílů, které si lze tímto způsobem přehrát. Jednoduché a rychlé. Druhá možnost se týká situace, kdy vaše dítě nestihlo pořad v televizi, v konkrétní den. Jednoduše tak zvolíte to časové období, které vás zajímá. A to nejenom několik dní, ale i několik týdnů zpětně. Zobrazí se vám konkrétní vysílací schéma, kde už konkrétní pohádku naleznete.
    Česká televize díky svým kanálům cílí nejenom na dospělou populaci, ale také na tu dětskou. A to nejenom v rámci klasických a známých kanálů, které jsou označeny čísly 1 a 2. Tuzemská veřejnoprávní televize totiž v rámci rozšiřování svých aktivit spustila i kanál, který nese označené ČT :D. Ten je někdy označován také jako Déčko. Každopádně účel je jasný, a to nabídnout zajímavou programovou skladbu, která jasně cílí na konkrétní diváky – tedy na děti.
    Samozřejmě ne vždy jsou děti stále doma u televize. Mohou chodit do školky a do školy, stejně jako mohou například být venku s kamarády, nebo s rodiči na výletě. To vše může vést k tomu, že jim uteče jejich oblíbený pořad nebo pohádka. Není ale třeba zoufat. Pokud mají chytré rodiče, tak ti jistě vědí, že vám nabídneme ČT :D archiv. Tedy možnost, jak daný konkrétní pořad jednoduše a rychle najít a pustit si ho. A to skutečně kdykoliv. Díky němu tak máte velkou jistotu v tom, že ani vám, ani vašim dětem rozhodně nikdy nic neuteče.


Archiv pořadů: Česká televize iVysílání: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT4 Sport

    Tuzemská veřejnoprávní televize je díky svému rozptylu pořadů možností, jak si může na své přijít skutečně každý. A to nejenom v rámci klasického vysílání na televizních obrazovkách. Plusem pro každého je totiž i informace o tom, že vám nabízíme také archiv ČT. Díky němu tak není problémem najít si váš oblíben ý pořad, který jste neviděli, nebo který byl natolik zajímavý, že ho zkrátka chcete vidět znova. Stejně tak vás ale náš ČT archiv potěší i tím, kolik různých pořadů vlastně nabídne.
    Pokud chcete sledovat živé vysílání programů České televize, můžete využít těchto čtyř kanálů: ČT1 živě, ČT2 živě, ČT24 živě a ČT4 živě - oblíbený televizní kanál se sportovními řpenosy a živým vysíláním. V prostředí služby iVysílání České televize si můžete jednotlivé pořady filtrovat dle abecedy, nebo podle žánru. Ze žánrového pojetí jsou vám k dispozici tyto kategorie: Filmy, Seriály, Dokumenty, Sport, Hudba, Zábava, Děti a mládež, Vzdělávání, Zpravodajství, Publicistika, Magazíny, Náboženské.
    Jsou různé možnosti, kdy vám rozsáhlý archiv pořadů přijde vhod. Mohou to být situace, kdy vaše dítě nestihlo pořad v televizi. Mohou to být i situace, kdy ho chcete zabavit, a v rámci klasického vysílání nic nedávají. Stejně tak pomůže v situaci, kdy mu chcete třeba i po několikáté pustit oblíbenou pohádku, při které pravidelně usne.


Projev prezidenta Ludvíka Svobody k úmrtí Jana Palacha

    Archiv pořadů: Česká televize iVysílání: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT4 Sport. V souvislosti s navýšením rychlosti internetu v domácnostech se televizní pořady, respektive jejich záznamy přesunuly také do tzv. televizních archivů České televize jednotlivých českých televizí (Nova TV, Prima a Česká televize). V případě veřejnoprávní České televize se jedná o "iVysílání", kde můžete sledovat vaše oblíbené televizní pořady jednoduše on-line kdykoli máte čas a chuť. Vyzkoušejte i vysílání ČT 1, 2, 4, sport. Podívejte se na seznam nejoblíbenějších pořadů v archivu České televize a zvažte, které pořady byste si rádi dali na svůj vlastní seznam, případně si je rovnou vyhledejte na www stránkách České televize.
    A proč vlastně ČT archiv využívat? Jelikož se tak jak vy, tak i vaše děti dostanete ke všem pořadům, které vás mohou v daném směru zajímat a které jste nestihli na televizních obrazovkách, nebo v rámci standardního online vysílání ČT. Stačí vám tedy zařízení s připojením k internetu a archiv ČT máte díky našemu webu dostupný kdykoliv a odkudkoliv. Dalším dosud nezmíněným pozitivem je to, že pořady vám jsou dostupné zcela zdarma. Není tak třeba platit ani žádný aktivační poplatek, ani poplatek za vstup do archivu, nebo snad za samotné přehrání. Zkrátka si jednoduše vyberete, co vás zajímá, a kliknete na konkrétní spuštění. A to dnes zvládne opravdu každý.


Česká televize: archiv pořadů a aktuální živé vysílání

    Vyhledávání je navíc více než jednoduché. Stačí si vybrat konkrétní kanál a následně už jenom třeba ten den, kdy vám klasické vysílání z jakéhokoliv důvodu uniklo. Nemusíte však vyhledávat jenom tímto směrem. Náš archiv nabídne také praktické abecední třídění. A čím potěší právě toto? Že si můžete snadno a jednoduše najít konkrétní pořad třeba podle jeho názvu. Rázem tak zjistíte i samotnou specifikaci pořadu a několik informací, stejně jako je vám k dispozici také seznam odvysílaných dílů. A ty vám archiv ČT logicky umožní také spustit.
    Je jasné, že to jsou všechny, se kterými se můžete setkat také na obrazovkách naší televize. Začneme těmi klasickými. V rámci archivu si můžete pohodlně pustit jak pořady, které šly na kanálu ČT1, tak i na druhém, tedy ČT2. Ty dnes patří mezi ty nejsledovanější a tak je jasné, že i v archivu je o ně ten největší zájem. Zapomínat ale nesmíme ani na zpravodajství. Je jedno, zda to jsou přímo zprávy, nebo třeba i řada dalších zajímavých pořadů. Vše najdete v archivu ČT24. Myslíme ale i na sportovce a sportovní fanoušky, kterým je k dispozici archiv ČT4, kde najdou skutečně obsáhlou databázi pořadů, která se týká také tohoto konkrétního odvětví.


Partyzánské filmy z 2 světové války

    Tím ale výčet kanálů, které nabízí ČT, a které najdete v archivu, rozhodně nekončí. Pokud bychom měly být konkrétní, můžete se zaměřit také na archiv ČT. Ten je ideální pro ty, kteří hledají hodnotnější pořady, které jsou spojeny hlavně s uměním – nejenom filmovým. Pro ty nejmenší je připraven seznam odvysílaných pořadů na ČT :D, tedy na kanálu, který je označován také jako Déčko.
    Velkou výhodou, jakou má archiv ČT :D je i to, že je pro vás dostupný zdarma. Nemusíte se bát toho, že by bylo nutné pro vstup do archivu platit, stejně jako se není třeba bát ani toho, že byste snad byli jakkoliv časově omezováni. Nic z tohoto neaplikujeme. A tak je ČT :D dostupný každému, kdykoliv a jednoduše. Můžete si oblíbené pořady přehrát třeba doma, prostřednictvím vašeho počítače, nebo notebooku. Další možností je ale i to, že si můžete jednotlivé díly svých oblíbených seriálů pustit třeba i přes tablet, nebo chytrý mobilní telefon. K přístupu k archivu je třeba jedna jediná věc, kterou je připojení k internetu. Poté už vám, tedy konkrétně vašemu dítěti nic nebrání ve sledování.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00